Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Poznasz przystojnego bruneta, Królewna Śnieżka, Garfield)

Oto najlepsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Poznasz przystojnego bruneta, Królewna Śnieżka, Garfield)
31.05.2013

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 955

Magda podejrzewa ojca o romans z Alicją. Bogdan wszystkiemu zaprzecza, ale kolejny raz spotyka się z kobietą. Klara i Hubert przypuszczają, że Olgierd nadużywa alkoholu. Dziewczyna każe ojcu wyprowadzić się z mieszkania, ale mężczyźnie znów udaje się wpłynąć na zmianę jej decyzji. W trakcie koncertu Tiny i Huberta w `Feel Good` pojawia się nieproszony gość - Rick. Kasia i Ksawery zbliżają się do siebie. Dziewczyna chce, by chłopak uczestniczył w życiu jej dziecka. Stan zdrowia Ksawerego ulega pogorszeniu.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odcinki 101, 102

Tomek i jego koledzy szukają mieszkania do wynajęcia. Natalia próbuje odwieść chłopaka od tego pomysłu, ale dowiaduje się od pozostałych, że zazdroszczą Tomkowi. Natalia jest zawiedziona, że chłopcy nie pamiętają o jej urodzinach. Robi Ludwikowi wyrzuty, że im nie przypomniał. W końcu chłopcy robią Natalii urodzinową niespodziankę. Dziadek Zenon uczy Tomka warzenia piwa. Natalię niepokoi zamiłowanie starszego pana do alkoholu. Ludwik ma inne zdanie - uważa to za cenną umiejętność. Gdy mieszkanie wypełnia się specyficznym zapachem, Ludwik weryfikuje swój pogląd.

FilmBox Extra, 19:15, Poznasz przystojnego bruneta, komedia romantyczna

Emerytka z Londynu, Helena, zostaje porzucona przez męża, Alfiego, który nie może pogodzić się ze starością. Gdy załamana starsza pani szuka pocieszenia u wróżki, były małżonek trenuje na siłowni, kupuje sportowe auto i żeni się z długonogą call girl. Córka skłóconej pary, historyk sztuki, Sally, żyje w nieudanym związku z Royem. Aby utrzymać siebie i męża, kobieta zatrudnia się w galerii przystojnego Grega, w którym się podkochuje. Gdy ona marzy o romansie z szefem, Roy flirtuje z tajemniczą sąsiadką.

Ostatni władca wiatru

TVN, 20:00, Ostatni władca wiatru, film przygodowy

Opowieść o walce dobra ze złem. Świat, w którym toczy się akcja, podzielony był niegdyś na cztery części należące do poszczególnych żywiołów. Władcy ognia nie dość jednak było jednego królestwa. Postanowił podbić pozostałe krainy. Upływa sto lat. Pojawia się Aang, potomek jedynej istoty zdolnej używać wszystkich czterech żywiołów. Tylko on może pokonać lud ognia i przywrócić światu równowagę.

CANAL+ Film2, 20:00, Królewna Śnieżka, film fantastyczny 

Królewna Śnieżka wiedzie szczęśliwe życie do chwili, gdy zjawia się zła królowa, która podstępem przejmuje władzę w jej krainie. Królowa walczy z oznakami starzenia się, a najbardziej irytuje ją uroda Śnieżki. Królewna musi uciekać. Z pomocą sługi dociera do lasu, gdzie zaprzyjaźnia się z siedmioma krasnalami. Zła królowa popada w biedę, z której może ją wybawić bogaty mąż. Okazuje się, że najlepszy kandydat kocha się w Śnieżce.

CANAL+ Film, 20:00, Noc tygrysów, dramat obyczajowy 

Od nagłej śmierci rodziców Jack jest głową rodziny. Gdy prosi rodzeństwo, by razem zjedli kolację, wszyscy stawiają się w domu rodziców. Następnego dnia Jack idzie do więzienia, gdzie spędzi 5 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci. Żona lojalnie go wspiera, choć Jack zabił w obronie kochanki. Brat Jacka, Russell, profesor i autor publikacji, zostawił żonę dla atrakcyjnej studentki. Patrick jest filmowcem, którego ostatni sukces wzmógł jego arogancję. Mężczyzna nie potrafi zerwać romansu ze swoją adoptowaną siostrą.

Garfield

Polsat, 20:10, Garfield, komedia

Zarozumiały i leniwy kot Garfield zamieszkuje ze swym właścicielem, Jonem Arbuckle, domek na przedmieściu. Czasem spaceruje po uliczkach, gawędząc z tutejszymi zwierzakami. Częściej jednak można go zastać na fotelu przed telewizorem. Garfield czuje się panem domu, wie, że Jon pozwoli mu na wszystko. Pewnego dnia pojawia się konkurencja w postaci szczeniaka Odiego. Chcąc pozbyć się rywala, Garfield wypędza go z domu. Odie trafia w ręce Happy`ego Chapmana, który zamierza wykorzystać go w programie telewizyjnym.

TVP Kultura, 20:20, Wendy i Lucy, Dramat obyczajowy 

Wendy nie potrafi znaleźć sobie miejsca w życiu. Aby odmienić los, postanawia udać się na Alaskę. Wierzy, że dostanie tam dobrze płatną pracę. Niestety, po drodze psuje się jej samochód, a jej jedyny towarzysz podróży, pies o imieniu Lucy, ucieka. Wszystko to prowadzi do serii poważnych komplikacji, które burzą plan wyprawy. Na domiar złego dziewczynie zaczyna brakować pieniędzy na dalszą podróż.

HBO 2, 20:25, Kobieta w czerni, horror

W wiosce Crythin umiera właścicielka posiadłości na Węgorzowych Moczarach. Młody prawnik, Artur Kipps, ma uporządkować sprawy spadkowe. Po przybyciu na miejsce styka się z milczeniem i niechęcią mieszkańców. Przypadkiem dowiaduje się o legendzie mówiącej o ubranej na czarno postaci kobiecej, która pojawia się po zapadnięciu zmroku w pobliżu opuszczonej posiadłości.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
pp (Ocena: 5) 31.05.2013 00:22
Możecie nie zwrócić po opisie uwagi na "Wendy i Lucy", ale warto wiedzieć, że to jeden z tych bardzo mało znanych filmów z Michelle Williams! Najlepsze filmy na cały tydzień na Pocahontas Recenzuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo