Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zakochani, Jack i Jill, Jedz, módl się, kochaj)

To nasze propozycje na czwartkowy wieczór przed telewizorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zakochani, Jack i Jill, Jedz, módl się, kochaj)
30.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2455

Paweł komentuje niespodziewaną kontrolę inspekcji sanitarnej. Uważa, że to nieudolna prowokacja, której zadaniem jest skompromitowanie kliniki. Bożenka i Kasia zauważają, że mama jest smutna. Nie mają wątpliwości, iż chodzi o wyprowadzkę Arkadiusza. Kamila, Bożenka i Norbert przygotowują prowiant na piknik ze znajomymi. Nieoczekiwanie zjawia się Błażej, który przyleciał ze Szkocji. Ola przyprowadza Rafała na rodzinny obiad. Po kilku dniach w Niemczech Jerzy wraca do domu. Opowiada, że na peronie widział Beatę, ale nie zdążył wysiąść.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 954

Zbyszko i Beata boją się, że kontrola w Biomerze ujawni fałszowanie badań i wszyscy stracą pracę. Uważają, że kłopoty to wina Władka. Bogdan znów spotyka się z Alicją. Spędzają wieczór przy winie, w intymnej atmosferze. Obecność ojca Klary w mieszkaniu coraz bardziej przeszkadza Hubertowi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1771

Bogdan i Helena przygotowują się do przeprowadzki. Konflikt z dziećmi Bogdana narasta. Zajmując się naprawą samochodu przyjaciela, Wojtek zapomina odebrać Manię ze szkoły. Żaneta robi mu awanturę. Honorata wyprowadza się do syna. Roman zdaje sobie sprawę, że traci narzeczoną. Musi przekonać Leśniewską o swej niewinności. Hoffer spotyka się z Marylką. Ta potwierdza jego ojcostwo. Roman nie dowierza i ostro atakuje dziewczynę. Zdenerwowana Marylka nagle dostaje skurczów porodowych.

Wbrew pozorom

HBO2, 19:50, Jak kochać to we dwoje, Komedia romantyczna

Michel i Vincent przyjaźnią się od lat. Każdy z nich reprezentuje odmienne podejście do kobiet, miłości i związków. Michel to romantyk. Jest przekonany, że będzie szczęśliwy tylko z kobietą, w której zakocha się od pierwszego wejrzenia. Wziętego prawnika Vincenta interesuje tylko seks. W końcu Michel bierze ślub. Związek nie trwa długo i kończy się rozwodem, co przygnębia Michela. Aby pomóc przyjacielowi, Vincent bierze sprawy w swoje ręce. W życiu przyjaciół pojawiają się Angele i Nathalie, które zmieniają postawy obu mężczyzn.

Polsat, 20:00; Jedz, módl się, kochaj; melodramat

Mieszkająca w Nowym Jorku 35-letnia pisarka Liz Gilbert postanawia zakończyć nieudany związek małżeński i ruszyć w podróż, podczas której pragnie lepiej poznać samą siebie. We Włoszech odkrywa, jak wiele zadowolenia mogą dać dobre jedzenie, wino i towarzystwo przyjaciół. Następnie wyjeżdża się do Indii, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Na Bali uczy się niełatwej sztuki odnajdywania równowagi pomiędzy przyziemnymi radościami a boską transcendencją. Niespodziewanie udaje jej się poznać prawdziwą miłość.

CANAL+, 20:10,Wbrew pozorom, film kryminalny 

W życiu Allison Brown wszystko układa się znakomicie - dziewczyna jest w szczęśliwym związku z Zachem, uzyskuje licencję pośrednika obrotu nieruchomościami. Pasmo powodzenia zostaje przerwane, gdy podczas włamania do domu intruz zabija Zacha. W szoku Allison nie widziała twarzy mordercy na tyle wyraźnie, by nie mieć wątpliwości podczas identyfikacji. Dziewczyna próbuje wrócić do normalnego życia, lecz twarze przechodniów przypominają jej zabójcę. Gdy wydaje się, że udało jej się przezwyciężyć traumę, koszmar nagle powraca.

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

TVP 1, 20:25, Opowieści z Narnii: Książę Kaspian, film fantastyczny

Minął rok, odkąd rodzeństwo Pevensie opuściło Narnię. Przez ten czas, który dla Narnijczyków trwał ponad 1000 lat, zaszły tam wielkie zmiany. Władzę w baśniowym świecie sprawuje okrutny uzurpator, Król Miraz. To przez niego prawowity władca, książę Kaspian, musiał udać się na wygnanie. Magiczna kraina znów potrzebuje pomocy rodzeństwa. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja zrobią wszystko, co w ich mocy, by wesprzeć Kaspiana i uchronić Narnię przed rządami despoty.

HBO Comedy, 20:35, Jack i Jill, komedia

Bliźniacze rodzeństwo, Jack i Jill, spotyka się z okazji Święta Dziękczynienia. Różni ich wszystko, z wyjątkiem wyglądu. Jack to stateczny ojciec rodziny z Los Angeles, nieobliczalna Jill wiedzie szalone życie na nowojorskim Bronksie. Od lat nie potrafią się ze sobą porozumieć. Podczas rodzinnego spotkania dochodzi do wielu konfliktowych sytuacji.

TVP 2, 20:40 Zakochani, komedia romantyczna 

Zosia nie ma problemów ze zdobywaniem wielbicieli - natura obdarzyła ją umiejętnością łamania męskich serc, a dziewczyna skwapliwie z niej korzysta. Kolejną ofiarą uwodzicielki jest bogaty przedsiębiorca Alfred Bobicki. Choć ulega urokowi Zosi, ją coraz bardziej interesuje inny mężczyzna. Dziewczyna chce wybadać, czy nowy obiekt zainteresowania jest wystarczająco zamożny. Nie przypuszcza, że Mateusz jest jej męskim odpowiednikiem - bawidamkiem polującym na bogate, spragnione czułości kobiety.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
TYLKOJA (Ocena: 5) 30.05.2013 12:18
Wy juz na prawde nie macie o czym pisac tylko o tym co leci w tv?
odpowiedz
p (Ocena: 5) 30.05.2013 02:59
O 15:00 rewelacyjny Wall-E, cudny, wzruszający film. Najlepsze filmy w telewizji - Pocahontas Recenzuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie