Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wyjazd integracyjny, Zaginiona, Kocham cię Beth Cooper)

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wyjazd integracyjny, Zaginiona, Kocham cię Beth Cooper)
29.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2454

Arkadiusz wraz z byłą żoną odwiedzają córkę w ośrodku. Żona nalega, by udawali przed dziewczyną szczęśliwą rodzinę i nie zdradzali, że są już po rozwodzie. Popołudniem Arkadiusz odwiedza Grażynkę, dziękując za miły wieczór. Oświadcza też, iż wkrótce się wyprowadza. Po skończonym seansie w kinie Kamila i Norbert planują spędzić wieczór w mieszkaniu chłopaka. Kontrolerzy z inspekcji sanitarnej niespodziewanie zjawiają się w El-Medzie.

TVP 2 ,20:05, Barwy Szczęścia, odc. 953

Podczas pobytu żony w szpitalu Krzysztof musi zająć się córką. Ola błaga Magdę, by nie zabierała jej ojca. Magda postanawia wyjechać do Instytutu Szczęścia, poleconego przez Jarka z ośrodka terapeutycznego. W Biomerze ma odbyć się kontrola w związku z nieścisłościami w sprawozdaniach z badań. Warecki jest wściekły. Jest pewny, że Władek doniósł na firmę. Chowański dowiaduje się, że Marta nalegała na powrót Pauliny do pracy. Dzwoni do Roberta. Informuje go, że przestaje wtrącać się w sprawy ich małżeństwa. Marta spotyka się z Renatą.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 526

Falkowicz dostaje propozycję przeprowadzenia skomplikowanej operacji w Lesznie. Zachęca Wiktorię, by towarzyszyła mu w charakterze asystentki. Consalida przyjmuje wyzwanie. Po obejrzeniu wyników badań Włodka Przemek zamierza odesłać go do szpitala neurochirurgicznego. Elżbieta pyta lekarzy, czy po operacji mąż będzie sprawny seksualnie. W pokoju lekarskim Adam zaczyna całować Dorotę. Po chwili dostaje pięścią w twarz. Paula zjawia się w szpitalu. Twierdzi, że została pobita przez ojca. Piotr podejrzewa, że kłamie, by wykorzystać Hanę.

Podkręć jak Beckham

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1770

Marylka zwraca się do Romana po pomoc. Niebawem jej matka odwiedza Honoratę. Kobieta twierdzi, że Roman jest ojcem dziecka jej córki. Honorata jest zdruzgotana. Ewa wyjeżdża z Julką na tydzień do Igora. Magda ulega czarowi Kazika. Komisarz Wróbel przesłuchuje Izę. Sugeruje, że jeden z firmowych przelewów, opiewający na pokaźną kwotę, jest bardzo podejrzany. Iza potwierdza, że po śmierci Wiktora zajmowała się finansami firmy. Pyta, czy jest podejrzana o zlecenie zabójstwa męża.

TVP Kultura, 20:20, Podkręć jak Beckham, komediodramat

Jess Bhamra pochodzi z tradycyjnej hinduskiej rodziny. Jej rodzice przeprowadzili się do Anglii. Głównymi celami życiowymi dla ich córki mają być: nauka hinduskiej kuchni i poślubienie miłego hinduskiego chłopca. Dziewczyna woli jednak grę w piłkę, a jej największym autorytetem jest David Beckham. Prawdziwym wyzwaniem dla niej stanie się wstąpienie do dziewczęcej drużyny futbolowej Hounslow Harriers. W dodatku i ona, i jej przyjaciółka z boiska Juliette wkrótce uświadamiają sobie, że są zakochane w ich trenerze, młodym Irlandczyku Joe`m.

TVP 1, 20:25, Karmazynowy przypływ, film sensacyjny

W Rosji doszło do rebelii. Amerykańska atomowa łódź podwodna  `Alabama`  pod dowództwem kapitana Ramseya i pierwszego oficera Rona Huntera zostaje wysłana z misją. W razie konieczności jednostka ma wystrzelić pocisk nuklearny, uprzedzając atak rebeliantów. Gdy konflikt się nasila, dowódca otrzymuje rozkaz odpalenia głowic jądrowych. Łączność z dowództwem zostaje przerwana. Kapitan jest zdecydowany wykonać rozkaz. Jego zastępca chce go powstrzymać, dopóki nie uda się odzyskać łączności z krajem. Atak może wywołać III wojnę światową.

Wyjazd integracyjny

Polsat, 20:35, Kocham cię Beth Cooper, komedia

Szkolny prymus Denis Cooverman ma wygłosić mowę pożegnalną podczas akademii z okazji zakończenia nauki w liceum. Zamiast nudnego wystąpienia z jego ust pada wyznanie miłości. Adresatką jest najpopularniejsza dziewczyna na roku - Beth Cooper. Odważny gest chłopaka imponuje jej, zgadza się więc ona przyjść do niego na imprezę. Gdy zjawia się z dwiema przyjaciółkami, zastaje tylko gospodarza i jego kolegę, homoseksualistę Richa. W ślad za Beth zjawia się wielu nieproszonych gości. Dla Dennisa będzie to najbardziej szalona noc w życiu.

CANAL+, 20:50, Zaginiona, thriller

Jill odkrywa, że jej siostra Molly zaginęła bez śladu. Dziewczyna jest przekonana, że uprowadził ją morderca kobiet, z którego rąk cudem wyrwała się rok wcześniej. Porywacz nie zostawił żadnych śladów. Policja podejrzewa Jill o zaburzenia osobowości. Zdesperowana dziewczyna próbuje odnaleźć zabójcę na własną rękę. Uznana za uzbrojoną i niebezpieczną, jest ścigana przez funkcjonariuszy.

CANAL+ Film2, 21:50, Wyjazd integracyjny, komedia

Bezkonkurencyjna na rynku lodziarskim korporacja Polish Lody organizuje weekend integracyjny. Na zjazd zostają zaproszeni pracownicy, kontrahenci oraz przedstawiciele mediów. Prezes traktuje wyjazd jako okazję do ubicia interesów z hurtownikami. Od początku nic nie przebiega zgodnie z planem. Uczestnicy bezalkoholowego wyjazdu upijają się w autokarze. W wyniku awarii systemu rezerwacji prezes zostaje zakwaterowany w pokoju z dziennikarzem i modelką. Obaj mężczyźni rozpoczynają rywalizację o względy współlokatorki.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2013 13:12
modlic to trzeba się tak prawdziwie, od siebie, z duszy a nie "recytować" modlitwe z GOOGLE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2013 07:51
wyjazd integracyjny dałam radę obejrzeć do połowy. nigdy nie widziałam gorszego chłamu...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie