Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Baby są jakieś inne, Pachnidło: historia mordercy, Dobra partia)

Oto propozycje stacji telewizyjnych na wtorkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Baby są jakieś inne, Pachnidło: historia mordercy, Dobra partia)
28.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2453

Renata szuka pocieszenia u Elżbiety, ale ona nie potrafi udzielić konkretnej rady. Krzysztof przychodzi z pomocą. Elżbieta spontanicznie wyraża mu wdzięczność, narażając się na zazdrość Julii. Korzystając z wolnego wieczoru Grażynki, Arkadiusz zaprasza ją do siebie na kolację. Telefon z ośrodka opiekuńczego z informacją o wybudzeniu się córki przerywa romantyczny nastrój. Kamila ponownie umawia się z Norbertem.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 952

Irek dzwoni do ojca. Informuje go, że Zofię zabrało pogotowie. Magda boi się, że żona Krzysztofa targnęła się na swoje życie. Władek odkrywa, że wyniki badań, które zaprezentował na konferencji w Meksyku, były niedokładne i naraziły na szwank wiarygodność firmy. Jest wściekły na Beatę, która razem z nim przeprowadzała próby. Zarzuca jej, że celowo wprowadziła go w błąd. Kobieta przyznaje się Cieślakowi, że Florian zmusił ją, by sfałszowała wyniki. Kasia i Ksawery wracają z Królewca.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 996

Marta i Andrzej decydują się na szczerą rozmowę z Łukaszem. Wojciechowska wyjeżdża z córką do sanatorium, by zapewnić Ani bezpieczeństwo. Łukasz odkrywa, że Zuza znów go okłamała. Kończy się miłość Zawadzkiego i Sylwii. Paweł przechodzi grypę. Jego mieszkanie zapełnia się dziewczynami. Teresa umawia się z Rogowskim. Artur wyznaje, że jest nią oczarowany. Chce zakończyć znajomość, zanim posuną się za daleko. Prawniczka przekonuje go, by spotkali się ostatni raz. Janka szuka ratunku dla siostry. Prawnik Wojdasa nachodzi Budzyńskiego

Projekt monster

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1769

Andrzej i Jagoda otrzymują nagrodę za wspólny projekt. Kiedy Jagoda nie zjawia się na uroczystości rozdania nagród, Brzozowski jedzie do niej. Helena zamierza wprowadzić się do Bogdana, by poprawić relacje z dziećmi. Marylki nie ma na uczelni od paru tygodni. Roman się martwi, a Honorata jest zazdrosna o koleżankę narzeczonego. Kiedy wreszcie Marylka pojawia się na zajęciach, okazuje się, że jest w zaawansowanej ciąży. Wyznaje Romanowi, że matka wyrzuciła ją z domu.

TVN 7, 20:00, Projekt Monster, film katastroficzny

Pięcioro przyjaciół organizuje przyjęcie pożegnalne dla kolegi, który wyjeżdża do Japonii. Sielankę zakłóca seria niepokojących, gwałtownych wstrząsów. Uczestnicy imprezy dowiadują się z wiadomości telewizyjnych o trzęsieniu ziemi. Na horyzoncie eksploduje kula ognia, gaśnie światło. Na ulicach wybucha panika. Bohaterowie rejestrują wydarzenia na taśmie wideo.

TVP Kultura, 20:20, Pachnidło: Historia mordercy, thriller

W XVIII-wiecznym Paryżu przychodzi na świat nieślubne dziecko handlarki ryb, Jean-Baptiste Grenouille. Wkrótce okazuje się, że chłopiec obdarzony jest genialnym węchem. Gdy dorasta, zostaje uczniem znanego perfumiarza Baldiniego i pod jego szyldem tworzy zapachy, które podbijają serca paryskich dam. To mu jednak nie wystarcza. Grenouille chce skomponować perfumy, którego najcenniejszym i najbardziej wyjątkowym składnikiem jest woń dziewczęcego ciała. Opętany tą myślą zaczyna polować na młode kobiety.

Baby są jakieś inne

CANAL+ Film, 21:30, Avé, dramat obyczajowy

Kamen podróżuje przez Bułgarię autostopem. Po drodze spotyka 17-letnią Avé. Dalej ruszają wspólnie. Za każdym razem gdy łapią okazję, dziewczyna opowiada kierowcom inną historię, kim są i dokąd jadą. Kolejne kłamstwa sprawiają, że para wpada w coraz większe kłopoty. Kamen powoli zakochuje się w nowej znajomej.

Cinemax 2, 21:50, Dobra partia, komedia romantyczna

Kochające się siostry, Sarę i Beth, różni stosunek do życia i związków damsko-męskich. Beth gorączkowo przygotowuje się do ślubu z wieloletnim narzeczonym, Andrew. Natomiast ceniąca nade wszystko niezależność Sarah odrzuca oświadczyny swojego chłopaka, Kevina. Jednak gdy w jej życiu pojawia się Jonathan, dziewczyna traci dla niego głowę.

CANAL+ Film2, 21:50, Baby są jakieś inne, komediodramat 

Adaś Miauczyński i Pucio przeżywają kryzys wieku średniego. Są przewrażliwieni, sfrustrowani i skupieni tylko na sobie. Głównym powodem ich złego samopoczucia są kobiety. Podczas długiej nocnej podroży mężczyźni mają okazję, by wzajemnie się sobie wyżalić. Adaś i Pucio rozmawiają o kobietach, które dobrze znają i o tych napotykanych przypadkiem. Narzekają na żony, byłe narzeczone i obiekty niespełnionych fantazji. Wszystkie łączy jedno - nie da się ich zrozumieć. Są jakieś inne.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2013 14:28
Baby są jakieś inne+ najgorszy film na jakim byłam, bezsensowne dialogi, mało śmieszne kawały. przez 1,5 godziny dwóch gości jedzie sobie w aucie i obgaduje kobiety. Ehhhh nudaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2013 10:00
pachnidło to niesamowity film! jak dla mnie najlepszy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2013 08:05
tak, warto obejrzeć klan, m jak miłość, barwy szczęścia i na wspólnej - to takie ambitne i rozwijające kino.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2013 00:58
Pachnidło fajny film, ale zakończenie tak kretyńskie, że się płakać chce.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo