Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Hancock, Idlewild, Lokator)

Ciężki początek tygodnia? Oto filmy, które pozwolą ci się odprężyć.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Hancock, Idlewild, Lokator)
27.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2452

Eugeniusz przywozi nieprzytomną Małgorzatę do szpitala. Obawia się, że targnęła się na życie z jego powodu, zażywając dużą ilość środków nasennych. Mężczyzna uświadamia sobie, iż nie potrafi zostawić Małgorzaty. Leszek szuka kontaktu z Marczyńskim. Ma nadzieję, że pomoże mu dotrzeć do miejsca, gdzie kiedyś ukrył pieniądze. Podczas rozmowy z siostrą Ola zdradza sekret Rafała. Barbara spotyka się z detektywem Bogdanem Sawickim i decyduje się na wyjazd do Meksyku. Arkadiusz opowiada synowi o postępach Julii w rehabilitacji.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 951

Justyna i Daniel zbliżają się do siebie. Róża proponuje córce Zenka pracę w `Feel Good`. Natalia się cieszy, że kłopoty ma za sobą. Biorąc pod uwagę zeznania Darii, sąd uniewinnia ją i Irka od zarzutu handlu podróbkami odzieży. Bogdan spotyka Alicję. Idą razem na kawę. Bardzo dobrze się czują w swoim towarzystwie. Anna przypadkowo ich widzi. Podejrzewa, że Bogdan ma romans z Alicją. Olgierd nadal udaje chorobę, by wzbudzić litość Klary. Hubert i Ilona próbują uzmysłowić dziewczynie, że ojciec nią manipuluje.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 995

Małgosia umawia się na rozmowę z Kaletą. Odkrywa, że jej dług urósł. Mały Wojtek miał wypadek, trafia do szpitala z rozciętą głową. Holtz znów spotyka się z Budzyńskim. Otwarcie grozi prawnikowi. Wojdas chce współpracować nie tylko z Andrzejem, ale też z Martą. Jeśli sędzia odmówi, Łukaszowi może przydarzyć się wypadek. W Grabinie Anna namawia Marka na rodzinny weekendowy wyjazd do spa. Ewa zaprasza przyjaciela do kina. Mostowiak zdaje sobie sprawę, że obie kobiety o niego rywalizują. Kwaśniakowa nadal próbuje zdobyć uczucie Kolędy.

Na Wspólnej

TVN, 20:0, Na Wspólnej, odc. 1768

Emilka wychodzi ze szpitala. Wygląda na silną i zdeterminowaną. Niemniej musi kontynuować terapię u psychologa. Dziewczyna promienieje, gdy Błażej ją odwiedza. Paweł nie potrafi uporać się ze świadomością, że przeszczepiono mu serce Janusza. Między Martą a Wolińskim dochodzi do awantury. Bogdan przedstawia rodzinie narzeczoną, Helenę. Dzieci Berga traktują ją chłodno. Kiedy Helena zaczyna opowiadać o nowym domu w Gdyni, atmosfera robi się nerwowa. Kasia wyjaśnia jej, że nie zamierza się przeprowadzać. Jarek i Franek przyłączają się do siostry.

CANAL+ Film2, 20:00, Idlewild, musical

Percival i Rooster, przyjaciele z dzieciństwa, wspólnie prowadzą tętniący muzyką klub `Church`. Percival, zdolny pianista, za dnia ciężko pracuje w zakładzie pogrzebowym ojca, a nocą zmienia się w muzyka estradowego. Jest samotny, ale gdy w klubie pojawia się nowa gwiazda, piękna Angel, Percival jest pewien, że to z nią chciałby spędzić resztę życia. Rooster, choć ma żonę i piątkę dzieci, zmienia kochanki jak rękawiczki, a wyrzuty sumienia zagłusza alkoholem. Problemy pojawiają się, gdy gangster Trumpy postanawia przejąć `Church`.

CANAL+ Film, 20:00, Crisis Point, thriller

Psycholog kryminalny dr Cameron Grainger pracuje jako negocjator policyjny w Detroit. Kobieta zostaje wezwana, by porozmawiać z chłopakiem, który dokonał napadu na sklep. Akcja kończy się śmiercią mężczyzny z rąk policyjnego snajpera. Cameron czuje się winna. Oznajmia inspektorowi McNeilowi, że odchodzi ze służby. Wkrótce policja znów potrzebuje jej pomocy. W mieście dochodzi do napadu na bank, w trakcie którego przestępcy uprowadzają siostrę Grainger, Darcy. Przywódca bandytów, Scott Sanders, chce rozmawiać z Cameron.

Hancock

HBO, 20:05, 30 minut lub mniej, komedia sensacyjna

Nick jest niepozornym dostarczycielem pizzy w małym miasteczku. Chłopak wiedzie nieskomplikowane życie, w którym nie ma zbyt wielu problemów. Wszystko się zmienia, kiedy spotyka na swojej drodze dwóch przestępców, którzy porywają Nicka i zmuszają go do wzięcia udziału w napadzie na bank. Czasu jest niewiele, a chłopak musi jednocześnie zmierzyć się z policją i zawodowymi zabójcami. Na szczęście z pomocą przychodzi mu najlepszy przyjaciel.

Polsat, 20:10, Hancock, komedia sensacyjna

Mieszkańcy Los Angeles mają już dość wybryków Johna Hancocka, który popadł w alkoholizm, jest wulgarny i całe dnie spędza na imprezach. Jeśli już kogoś wybawi z opresji, to przy okazji zniszczy wszystko, co spotka na drodze. Pewnego dnia Hancock ratuje życie specjaliście ds. PR, Rayowi Embreyowi. Ten, chcąc się odwdzięczyć, postanawia pomóc Johnowi odbudować jego image i sprawić, by znowu stał się cenionym i podziwianym przez wszystkich superbohaterem. Hancock jest jednak bardziej zainteresowany żoną Raya niż poprawą wizerunku.

Polsat, 21:55, Lokator, thriller

Starzejący się detektyw bada trop bezwzględnego mordercy czyhającego na prostytutki pracująceprzy Sunset Strip w zachodnim Hollywood. Makabryczne praktyki przypominają zabójstwa nigdy niezłapanego, bezlitosnego XIX-wiecznego psychopaty z Londynu - Kuby Rozpruwacza. Co gorsza, detektyw szybko zauważa podobieństwa pomiędzy zbrodniami z Hollywood do ataków ujętego przed kilkoma laty seryjnego mordercy. Podejrzewa, że skazano wtedy niewinnego człowieka.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
pp (Ocena: 5) 27.05.2013 01:39
"Upadek" z Michaelem Douglasem na tvn7. Ma 7,8 na filmweb, dobry kryminał. Tylko najlepsze filmy na cały tydzień na Pocahontas Recenzuj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie