Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Gladiator, Fałszywa dwunastka 2, Ptaszki)

Nie masz ochoty na imprezy? Wieczór przed telewizorem to świetny sposób na relaks!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Gladiator, Fałszywa dwunastka 2, Ptaszki)
24.05.2013

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 950

Robert zwierza się Mariuszowi z sytuacji, w której się znalazł. Przyjaciel widzi dwa wyjścia - albo powie Marcie prawdę, albo będzie wszystkiemu zaprzeczał w wypadku oskarżeń Chowańskiego. Paulina nalega, by Marta skłoniła męża do przyjęcia jej z powrotem do pracy w wydawnictwie. Zuza zaprzyjaźnia się z Ksenią. Dziewczyna daje jej wskazówki dotyczące diety, na którą córka Kostka zamierza przejść. Sabina spotyka się z Tomalą, majstrem poleconym przez Różę. Kordian nalega, by remontem salonu zajął się jego znajomy, Jeremi.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odcinki 99 i 100

Tomek radzi Kubie, jak romantycznie spędzić walentynki z Agatą. Ludwik uczy Kacpra gry na gitarze. Tomek ma problemy z samochodem, a Kuba postanawia sprzedać Kacprowi deskę snowboardową i kupić sobie nową. Natalia nie popiera pomysłu Agaty, która chce powiększyć piersi. Kacper przechodzi trudny okres. Na jego złe samopoczucie ma wpływ to, że z powodu grypy żołądkowej rodzina zdaje się go unikać, oraz niespełnione uczucie do Adelki. Ludwik i Marek próbują dawać mu rady. Używają przy tym terminologii piłkarskiej. Kacper cierpliwie ich wysłuchuje, ale woli porozmawiać o tym z mamą.

HBO Comedy, 19:25, Kobieta mojego życia, komedia romantyczna

Alba jest matką dwóch synów - wrażliwego Leonarda i niepoprawnego kobieciarza, Giorgia. Marzy, aby jej dorosłe dzieci w końcu się ustatkowały. Leonardo nie spotkał jeszcze kandydatki na żonę, natomiast Giorgio, chociaż żonaty, nie wydaje się szczęśliwy i wciąż nawiązuje romanse. Niespodziewanie nieśmiały Leonardo zakochuje się w kobiecie, z którą jego brata łączył w przeszłości burzliwy romans.

Gladiator

TVN, 20:00, Gladiator, dramat historyczny

Umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala, skazując generała i jego rodzinę na zagładę. Maksimusowi cudem udaje się uciec. Jednak wojownik trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Powraca do Rzymu, by pomścić zamordowanych bliskich.

TVN 7, 20:00, Krucjata w dżinsach, film przygodowy

15-letni Dolf nie może pogodzić się z porażką swojej drużyny piłkarskiej, do której doszło z jego winy. Za pomocą prototypu maszyny czasu postanawia cofnąć się do chwili, kiedy popełnił błąd, i naprawić go. W tym celu włamuje się do laboratorium matki, by skorzystać z eksperymentalnego urządzenia. W pośpiechu źle ustawia datę. Chłopiec zamiast na murawę boiska, przenosi się do czasów średniowiecza, gdzie bierze udział w dziecięcej krucjacie do Jerozolimy.

Polsat, 20:10, Fałszywa dwunastka 2, komedia 

Rodzina Bakerów wybiera się na letnie wakacje nad jezioro Winnetka. Wakacyjna beztroska zmienia się w niemal wojenne stracie, gdy pojawia się Jimmy Murtaugh, odwieczny rywal Toma Bakera. Ten ostatni mobilizuje całą rodzinę, ale ponosi klęskę, bo niezdyscyplinowani jak zawsze Bakerowie i wychowani w rygorze Murtaughowie przypadają sobie do gustu. Zanosi się na trwałe przyjaźnie, a może nawet coś poważniejszego. Jednak póki co wspólne wakacje mają zakończyć się wielkimi zawodami, których stawką są rodzinny honor i lokalny prestiż.

Nowe stanowisko

HBO 2, 20:25, Ptaszki, dramat obyczajowy

Lily i Alison to zbuntowane nastolatki, mieszkające w prowincjonalnym miasteczku nad jeziorem Salton. Dziewczyny marzą o opuszczeniu sennej mieściny i przeżyciu czegoś wyjątkowego. Pewnego dnia poznają pochodzących z Los Angeles chłopców. Dziewczyny zaprzyjaźniają się z nimi i wyruszają do Los Angeles. Tam okazuje się, że życie nowych znajomych w niczym nie przypomina kalifornijskiego snu.

FilmBox, 21:15, Młodość stulatka, thriller 

Bukareszt, rok 1938. Podczas burzy sędziwy profesor Dominic Matei zostaje porażony piorunem. Starszy pan przeżył, ale jego spokojna egzystencja ulega zmianie. W wyniku wypadku mężczyzna odzyskuje siły witalne, a jego zdolności intelektualne osiągają poziom niedostępny zwykłym ludziom. Nauka nie znajduje wytłumaczenia tego fenomenu. Osobą profesora zaczynają interesować się wysłannicy Trzeciej Rzeszy, gotowi poddać staruszka eksperymentom medycznym. Matei musi ratować się ucieczką.

TVP 1, 23:05, Nowe stanowisko, komediodramat

Doug Stauber jest zastępcą dyrektora supermarketu w Chicago. Bardzo mu zależy na awansie i podwyżce, bo planuje zakup domu, do którego chciałby wprowadzić się z żoną, Jen. Pewnego dnia sklep zatrudnia drugiego zastępcę, Richarda Welhnera. Doug, który dotychczas zmagał się z klientami i gangiem wyrostków, staje w obliczu poważniejszego problemu. Musi zmierzyć się z rywalem o wymarzony awans. Walka staje się coraz bardziej bezwzględna. Stres, pod wpływem którego znajduje się Doug, psuje jego relacje z żoną.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2014 19:50
usuńcie tą nieaktualną strone!!!!
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 25.05.2013 10:30
Módlcie się Nowenną Pompejańską, Matka Boża na pewno Was wysłucha!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2013 20:31
ermail.pl/klik/U35QZGA=
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo