Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wszystko co kocham, Sposób na blondynkę, Egzamin dojrzałości)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wszystko co kocham, Sposób na blondynkę, Egzamin dojrzałości)
22.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2450

Jacek postanawia wykorzystać intratną ofertę kupna mieszkania, ale Agata jest sceptyczna i proponuje przeprowadzić ekspertyzę budynku. Kamila z entuzjazmem opowiada Bożence o spotkaniu z Norbertem. Widząc zaangażowanie przyjaciółki, Lubiczówna niepokoi się o jej związek z Błażejem. Barbara zwierza się Rafalskiemu z problemów. Rodzina Pedra uniemożliwiła jej spotkanie z synem i przysparza wielu kłopotów. Rafalski proponuje usługi detektywa Sawickiego. Kinga opowiada Mariuszowi o przeszłości. Ola oświadcza się Rafałowi.

TVP 2 ,20:05, Barwy Szczęścia, odc. 948

Chowański informuje Roberta, że wie o jego romansie z Pauliną. Każe mu jak najszybciej zakończyć znajomość z dziewczyną i zwolnić ją - w przeciwnym wypadku powie o wszystkim Marcie. Bartek i Asia wybierają się na randkę. Gdy Asia wstępuje po chłopaka, Waleria zasypuje ją pytaniami. Dziewczyna jest zła na Bartka, że nie uprzedził jej o obecności w domu jego mamy. Hubert angażuje się w prowadzenie firmy sprzątającej. Mimo wcześniejszej obietnicy nie znajduje czasu na koncert z Tiną. Olgierd, ojciec Klary, zjawia się w jej mieszkaniu.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 525

Przemek angażuje Olę do pomocy przy reanimacji. Udaje im się uratować Maćka, lecz nadal nie wiedzą, co jest przyczyną jego stanu. Ola dowiaduje się, że pacjent hoduje egzotyczne zwierzęta. Odkrywa, że został ukąszony przez pająka. Przemek jest zmartwiony, że nie zdążą zdobyć surowicy. Mimo że wytrącony z równowagi tajemniczym telefonem Adam nie może skupić się w trakcie operacji, nie pozwala Wiktorii przejąć inicjatywy. Falkowicz daje Wandzie kolejną dawkę leku. Paula jest arogancka w stosunku do Hany. Piotr słyszy ich rozmowę.

Egzamin dojrzałości

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1766

Zimińscy dowiadują się, że Ola przedawkowała narkotyki. Lekarz mówi im, że mogło dojść do uszkodzenia mózgu. Danka i Marek są przerażeni. Andrzej myśli o otwarciu własnego biura projektowego. Basia jest sceptyczna. Brzozowski ma żal, że żona podcina mu skrzydła. Kasia i Franek proszą Jarka, żeby wrócił do domu, lecz ten odmawia. Twierdzi, że nie wróci, nie przeprowadzi się do Gdyni i nie chce widzieć ojca.

TVN, 22:30, Push, film SF

Tajna agencja rządowa zwana Wydziałem prowadzi badania nad takimi zjawiskami, jak telekineza, jasnowidzenie i telepatia. Wysłannicy organizacji tropią osoby dysponujące nadnaturalnymi zdolnościami, aby stworzyć niezwyciężoną armię. Na celowniku jest m.in. Nick Gant, który odziedziczył umiejętności telekinetyczne po ojcu, zabitym przez ludzi Wydziału. Chłopak ukrywa się w Hongkongu. Na jego trop wpada 13-latka umiejąca przewidywać przyszłość. Nakłania ona Nicka do wspólnych poszukiwań uciekinierki z laboratorium Wydziału.

TVN 7, 20:00, Egzamin dojrzałości, komedia sensacyjna

Szóstka licealistów, którzy nie mają szans na zaliczenie egzaminu maturalnego, planuje włamanie do Princeton Testing Center, gdzie przechowywane są pytania egzaminacyjne. Bohaterowie pochodzą z różnych środowisk i kierują się różnymi motywami. Kyle gra rolę przywódcy. Wspiera go najlepszy kolega, Matty, który nie dostał się na uniwersytet w Maryland, gdzie studiuje jego dziewczyna. We dwóch opracowują plan zdobycia pytań. Anna, Desmond, Roy i Francesca dołączają do grupy. Bohaterowie przekonują się, że uczciwość może w życiu bardziej popłacać.

Sposób na blondynkę

TVP Kultura, 20:20, Wszystko, co kocham; dramat obyczajowy

Wiosna 1981 roku. Janek, uczeń klasy maturalnej, mieszka w nadmorskim miasteczku. Razem z dwoma kolegami i bratem zakładają zespół punkowy i nazywają go WCK, czyli wszystko, co kocham. Janek zgłasza WCK na koszaliński festiwal Nowa Fala Rocka. Występ przed publicznością pozwala chłopcom uwierzyć w siebie. Janek zakochuje się w koleżance ze szkoły, Basi. Gdy zostaje wprowadzony stan wojenny, związek nastolatków pada ofiarą polityki - rodzice Basi zakazują córce kontaktów z chłopakiem. Buntownicza postawa bohaterów sprowadza na nich kłopoty.

Polsat, 20:35, Sposób na blondynkę, komedia romantyczna 

Życiowy nieudacznik Ted nie może zapomnieć o najpiękniejszej dziewczynie ze szkoły - Mary. Ich jedyna planowana wspólna randka na balu maturalnym nie doszła do skutku. Niecodzienny wypadek sprawił, że Ted trafił do szpitala. Tymczasem Mary wyjechała z rodzicami na Florydę. Po czternastu latach mężczyzna postanawia odnaleźć ukochaną z młodości. Wynajmuje w tym celu prywatnego detektywa. Ten spotyka Mary i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. O względy atrakcyjnej blondynki stara się również Tucker. Ted musi zacząć działać sam.

HBO Comedy, 20:35, Moje popołudnia z Margueritte, komediodramat

Germain od urodzenia mieszka na francuskiej prowincji. Skonfliktowany z matką, dla której zawsze był ciężarem, zajmuje przyczepę na podwórku przed domem. Nie ma stałego zajęcia, nie zależy mu też na zmianie sytuacji. Najchętniej spędza czas w ogródku, gdzie uprawia warzywa, oraz w kawiarni wśród przyjaciół. Lubi siedzieć w parku i obserwować gołębie. Pewnego dnia poznaje starszą panią, która nie rozstaje się z książką. W czasie kolejnych spotkań staruszka zaznajamia Germaina z prozą Alberta Camusa. Wkrótce mężczyzna sięga po kolejne lektury.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2013 18:13
ermail.pl/link/CmVT7N27YJCaATjTAAAYXNJ2VXaVJjYm ZACZNIJ ZARABIAĆ OGLĄDAJĄC REKLAMY !Napisz komentarz...
odpowiedz
Mycha (Ocena: 5) 22.05.2013 17:19
Wszystko co kocham
odpowiedz

Polecane dla Ciebie