Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Żądza śmierci, Spotkanie rodzinne, Loosies)

Zobacz, co stacje telewizyjne przygotowały na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Żądza śmierci, Spotkanie rodzinne, Loosies)
21.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2449

Mariusz opowiada Michałowi o rozmowie z przypadkowo spotkanym mężczyzną, który twierdził, że Kinga pracowała jako call girl. Chojnicki nie zaprzecza i radzi porozmawiać z kobietą. Jacek i Agata otrzymują korzystną ofertę zakupu wynajmowanego obecnie mieszkania. Tymczasem Ola postanawia oświadczyć się Rafałowi i szuka pomysłu na prezent zaręczynowy. Norbert spędza z Kamilą miłe popołudnie.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 947

Kasia zwierza się Dianie, że odżywa jej uczucie do Ksawerego. Dziewczyna broni się przed nim, ponieważ boi się kolejnego rozstania. Mimo to postanawia towarzyszyć Rybińskiemu w drodze do Królewca. Na kolejnym castingu w agencji Izoldy Zuza poznaje Ksenię, zmanierowaną gwiazdę reklam. Dziewczyna mówi jej, że jeśli chce osiągnąć sukces w branży, musi przejść na drastyczną dietę. W szkole Anna próbuje walczyć z łamaniem zakazu używania telefonów komórkowych podczas lekcji. Chce rekwirować aparaty.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 994

Małgosia ukrywa przed Tomkiem problemy finansowe. Kaleta, u którego wzięła "chwilówkę", nęka ją telefonami. Chodakowska prosi Martę o pożyczkę. Próbuje wziąć kolejną zaliczkę od Korcza. Sprzedaje naszyjnik otrzymany od Michała. Łagoda robi wszystko, by podbić serce byłej żony. Grzegorz postanawia wyjechać, zostawia firmę pod opieką syna. Ten umawia się z Agnieszką. Kasia ma nowego adoratora - Krystiana. Dziewczyna zgadza się z nim spotkać. Nie wie, że jest on synem bandyty, który latami ją terroryzował. Rogowski kontaktuje się z Teresą.

Prawo Agaty

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1765

Ola próbuje zapanować nad emocjami po rozstaniu z Olivierem. Jednocześnie musi uczyć się do egzaminu. Uważa, że to ją przerasta. Młoda Zimińska idzie do pubu i kupuje narkotyki od jakiegoś mężczyzny. W prasie ukazuje się artykuł sugerujący, że Iza stoi za morderstwem męża. Marta jest bardzo zdenerwowana - Paweł nie odbiera telefonu. W rezultacie Woliński przyjeżdża po nią na Wspólną. Jest w złej kondycji. Kłamie, że nie mógł zadzwonić, bo został na badaniach.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 3, odc. 13

Trwa sprawa dyscyplinarna Agaty. Oskarżyciel przedstawia nagranie rozmowy - ze służbowego telefonu kancelarii - pomiędzy Agatą a Dębskim, w której Agata twierdzi, że Kowalski jest mordercą i ma na to świadka. Tymczasem mecenas Przybysz prowadzi sprawę policjantki Moniki Jarockiej. Podczas następnej rozprawy dyscyplinarnej Agaty oskarżyciel wysuwa kolejne zarzuty. Okońska zostaje powołana na świadka w sprawie byłego narzeczonego Agaty, Rafała. Przesłuchany zostaje także Bitner. Zeznania ujawniają jego powiązania ze światem przestępczym.

HBO 2, 19:25, Spotkanie rodzinne, komedia

Zmęczony życiem prawnik Lenny Rubin musi odłożyć na bok długo wyczekiwaną emeryturę, gdy jego wiekowa matka żąda, by przed jej śmiercią sprowadził do niej na Paschę wszystkie dzieci. Zadanie nie jest łatwe - wnuki pani Rubin nie tylko są ze sobą skłócone, ale i wydają się pochodzić z zupełnie różnych światów. Są wśród nich: pozbawiony skrupułów biznesmen, pobożny ojciec i mąż, mnich buddyjski oraz ateistka zaangażowana w obronę praw człowieka w Afryce. Lenny`emu będzie bardzo trudno zrealizować życzenie matki.

Żądza śmierci

Polsat, 20:00, Żądza śmierci, film sensacyjny

Rosyjski gangster Rusłan Draczew zrezygnuje z dotychczasowego trybu życia. Oddaje się pisarstwu, a pierwszą powieść poświęca przestępczemu światu, który dobrze zna. Wkrótce do Draczewa dociera wiadomość o ślubie córki z synem dawnego rywala. Chcąc odnowić kontakt z rodziną, Rusłan wybiera się do New Jersey na ceremonię. Po przybyciu do rodzinnego domu odkrywa, że jego była żona została zamordowana, a ciężko ranna córka leży w szpitalu. Draczew postanawia zemścić się na ludziach odpowiedzialnych za krzywdę bliskich.

CANAL+ Film 2, 20:00, Loosies, Komedia sensacyjna

Młody kieszonkowiec z Nowego Jorku prowadzi intensywny tryb życia. Niespodziewanie pojawia się dziewczyna, z którą kiedyś połączyła go miłosna przygoda. Oświadcza, że jest z nim w ciąży. Bobby musi wybrać, czy kontynuować dotychczasowe życie, czy wziąć odpowiedzialność za dziecko.TVP

Kultura, 21:40, Moja krew, dramat obyczajowy

Współczesna Warszawa. Młody bokser doznaje urazu głowy. Musi pożegnać się z ringiem i z życiem - zgodnie z diagnozą pozostało mu go niewiele. W poszukiwaniu ukojenia mężczyzna rzuca się w wir nocnego życia i przypadkowego seksu. Niebawem wpada na pomysł, by zostawić po sobie dziecko. Rozpoczyna poszukiwania kandydatki na matkę. Poznaje młodą Wietnamkę, Yen Ha, pracującą nielegalnie w barze na Stadionie X-lecia. Igor składa jej propozycję - w zamian za urodzenie syna, ożeni się z nią, zapewni obywatelstwo i przekaże majątek.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2013 21:36
ermail.pl/link/CmVT7N27YJCaATjTAAAYXNJ2VXaVJjYm ZACZNIJ ZARABIAĆ OGLĄDAJĄC REKLAMY !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie