Filmowy przewodnik weekendowy (Facet z ogłoszenia, Igrzyska śmierci, Wyznania zakupoholiczki)

Oto propozycje stacji telewizyjnych na weekend.
Filmowy przewodnik weekendowy (Facet z ogłoszenia, Igrzyska śmierci, Wyznania zakupoholiczki)
18.05.2013

Sobota, 19:30, TVN 7, 19:30, Facet z ogłoszenia, komedia romantyczna

Przedszkolanka Sara Nolan jest rozwódką od ośmiu miesięcy i wciąż nie ma nowego partnera. Aby temu zaradzić, siostry Sary wpadają na pomysł umieszczenia w Internecie ogłoszenia matrymonialnego z adnotacją, że idealny kandydat musi kochać psy. Z takiej formy zawierania znajomości korzysta od lat owdowiały ojciec sióstr, który w ten sposób poznał wiele atrakcyjnych kobiet. Efekt ogłoszenia jest zaskakujący, a Sara nie wie, którego z kandydatów wybrać. Największe wrażenie robią na niej romantyczny Jake oraz czarujący i męski Bob.

Sobota, TVN, 21:45, Jestem na tak, komedia romantyczna

Urodzony pesymista, z zawodu urzędnik bankowy, Carl Allen, zdecydowanie nadużywa słowa `nie`. Jego życie jest smutne i nudne, a on sam pozbawiony jakiejkolwiek chęci do zmian. Pewnego dnia, za radą dawnego przyjaciela, Carl dołącza do stowarzyszenia, którego ideą jest pozytywne myślenie o sobie, otoczeniu i przyszłości. Będąc pod wrażeniem charyzmatycznego guru, Carl poddaje się jego perswazji i przyjmuje postawę na `tak`. To magiczne słowo wplątuje go w wir zabawnych sytuacji i kłopotów, ale także przynosi szczęście w postaci wybranki serca.

Igrzyska śmierci

Niedziela, Canal+ Film, 20:00, Igrzyska śmierci, film SF

Niedaleka przyszłość. Stany Zjednoczone są podzielone na dwanaście okręgów. Raz w roku przedstawiciele każdego z nich stają do walki na śmierć i życie w Igrzyskach Śmierci. Telewizja transmituje krwawą rozgrywkę. By ratować młodszą siostrę, do zawodów zgłasza się dziewczyna o imieniu Katniss, której udaje się odmienić oblicze widowiska.

Niedziela, Canal+, 20:00, Uwodziciel, dramat obyczajowy

Rok 1890. Ubogi, przystojny żołnierz armii francuskiej powraca z wojny w Algierii. W poszukiwaniu pracy przyjeżdża do Paryża, kipiącego przepychem i zepsuciem. Georges postanawia za wszelką cenę dostać się na salony. Mają mu w tym pomóc kobiety, na których robi zniewalające wrażenie. Georges zaczyna od kariery w gazecie, gdzie publikuje wojenne wspomnienia. Dzięki intrygom i uwodzeniu wpływowych paryżanek wkrótce udaje mu się zrealizować marzenie o władzy.

Faceci w czerni

Sobota, Polsat,  20:00, Faceci w czerni, film SF

Brawurowa komedia z popisowymi rolami Tommy`ego Lee Jonesa i Willa Smitha, tytułowych agentów sekcji FBI kontrolującej imigrantów z kosmosu mieszkających wśród ludzi, którzy nie podejrzewają istnienia kosmicznych intruzów. Zadaniem agentów K i J jest pokonanie obcego. Wcześniej demaskują kosmitę w osobie pewnego Meksykanina. Tymczasem pewien nowojorski policjant rzuca się w szalony pościg za podejrzanie sprawnym fizycznie przestępcą.

Sobota, TVP Kultura, 20:25, Szczęście, komedia

Opowieść o poszukiwaniu szczęścia w postkomunistycznej rzeczywistości. Monika, Toník i Dasha wychowywali się na jednym osiedlu. Dasha samotnie wychowuje dwoje dzieci. Próbuje usidlić bogatego kochanka, który nie umie się zdecydować, żeby odejść od żony. Monika pracuje w hipermarkecie. Mieszka z rodzicami i regularnie dzwoni do narzeczonego, który szuka szczęścia w Ameryce. Toník mieszka u ciotki skłóconej z jego ojcem. W ich domu wali się dach, nie ma łazienki, a wybite okna zakleja się kartonami.

Wyznania zakupoholiczki

Niedziela, 21:00, Przepis na życie, sezon 4, odc. 13

Ojciec Beaty wyciąga Andrzeja z aresztu. Beata spotyka się z przedstawicielem ministerstwa w towarzystwie dwóch innych działaczek oraz Violi. Na dworcu Anka żegna wyjeżdżających do Berlina Polę i Tadeusza. Wanda i Stefan jadą do Lęborka na konkurs taneczny. Mania spotyka się z Grubą. Rozmawiają o planach wakacyjnych. Zosia wyjeżdża z Jackiem do Sopotu. Jest szczęśliwa. Michał wprowadza się do Ireny. Na ślubie Jerzego panuje grobowa atmosfera. Nagle w drzwiach kościoła zjawia się Anka, która cofa się na widok pary. Jerzy wybiega za nią.

Niedziela, TVP 1, 21:20, Wyznania zakupoholiczki, komedia romantyczna

Rebecca mieszka w Nowym Jorku z najlepszą przyjaciółką, Suze. Uwielbia ubrania i dlatego wydaje na nie wszystkie pieniądze. Obsesja kupowania ściśle wiąże się z marzeniem o pracy w elitarnym piśmie poświęconym modzie. Przez przypadek Rebecca zostaje zatrudniona w magazynie finansowym, którego redaktorem naczelnym jest zniewalająco przystojny Luke Brandon. Odpowiedzialna za rubrykę z poradami dziewczyna szybko zdobywa sympatię czytelników.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2013 16:08
Wyznania Zakupoholiczki ! ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2013 12:54
Od kiedy Igrzyska Śmierci to science fiction?
odpowiedz
natala (Ocena: 5) 18.05.2013 10:18
igrzyska bardzo fajny film, po opisie wydaje się dziwny, ale jest wciagajacy oj tak
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2013 10:05
igrzyska śmierci :D
odpowiedz
Przepis na życie (Ocena: 5) 18.05.2013 09:53
Jerzy nagle odzyska pamięć, ale dziwie się jej. O wiele fajniejszy jest Pan architekt :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo