Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Madagaskar 2, Mission: Impossible 3, A więc wojna)

Oto co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Madagaskar 2, Mission: Impossible 3, A więc wojna)
17.05.2013

TVP 1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5835

Stephanie zastaje Pam w objęciach Stephena. Jest wściekła. Próbuje tłumaczyć siostrze, że Stephen manipuluje nią i chce wykorzystać. Z kolei mężczyzna przypomina, jak Pam została zraniona przez siostrę. Brooke wciąż wspomina to, co się stało na przyjęciu. Próbuje nakłonić Ridge`a, aby kochali się w jego gabinecie, mając maski na twarzach. Ridge stwierdza, że nie ma pojęcia, o czym ukochana mówi.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 945

Kostek zapisuje Zuzę do agencji Izoldy. Tego samego dnia dziewczyna uczestniczy w castingu. Przypadkiem słyszy, że mimo ciekawej urody nie ma szans, bo jest za gruba. Justyna zwierza się Joli, że jej małżeństwo z Norbertem przechodzi kryzys. Dziewczyna postanawia przedłużyć pobyt w Polsce. Justyna i Daniel spędzają razem wieczór. Alina wyznaje Kasi, że Ksawery poddał się i nie chce walczyć z chorobą. Prosi dziewczynę o pomoc w namówieniu syna na wyjazd do Rosji na konsultację z wybitnym specjalistą.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc.97, 98

Natalia i Ludwik zdecydowali, że kupią Tomkowi samochód. Kierując się własnymi kryteriami, syn staje się posiadaczem miniwana. Ośmiesza się tym w oczach ojca, ale koledzy Tomka są zachwyceni jego wyborem. Kacper stara się dowiedzieć, jak radzić sobie w szkole z dokuczaniem ze strony starszych kolegów. Kuba i Piotrek podstępem przekonują Ludwika do udzielenia zgody na wyjazd na biwak. Boski z Kubą i Tomkiem trenują odporność na ból.

Fantastyczna czwórka

TVN, 20:00, Madagaskar II, film animowany

Grupa uciekinierów z nowojorskiego ZOO - lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria, przebywa na Madagaskarze. Zwierzęta, które trafiły tu przez przypadek, chciałyby wrócić do ogrodu zoologicznego. Nadarza się ku temu okazja, gdy pingwiny naprawiają stary samolot. Niestety, podczas lotu jeden z silników przestaje działać, drugi zapala się. Załoga musi awaryjnie lądować w najdzikszych rejonach Afryki. Lew, zebra, hipopotamica i żyrafa mogą poznać braci żyjących w naturalnych warunkach

TVN, 22:30, Mission: Impossible III, Film sensacyjny

Ethan Hunt, agent Impossible Missions Force, zamierza się ustatkować. Gdy w dniu zaręczyn otrzymuje wiadomość o zaginięciu agentki Lindsey Farris, w tajemnicy przed ukochaną Julią dołącza do misji ratunkowej. Choć udaje się odbić dziewczynę, ta ginie, gdy eksploduje wszczepiony w jej głowę ładunek wybuchowy. Hunt, dręczony poczuciem winy, rusza do Watykanu. Ma przejąć broń chemiczną o nazwie `królicza łapka`, a przy okazji schwytać nieuchwytnego przestępcę, Owena Daviana, odpowiedzialnego za śmierć Lindsey.

Polsat, 22:00, Fantastyczna czwórka, film SF

Astronauta, naukowiec i wynalazca, doktor Reed Richards, marzy o zgłębieniu tajemnicy kodu genetycznego człowieka. Ma stanąć na czele ekspedycji wysyłanej na spotkanie burzy kosmicznej i w jej trakcie przeprowadzić badania kodu. Kiedy rząd redukuje fundusze przeznaczone na ten cel, wyprawa staje się możliwa dzięki pomocy Victora von Dooma. Na statku badawczym poza nimi są jeszcze genetyk Sue Storm, jej brat pilot Johnny Storm oraz astronauta Ben Grimm. Podczas burzy załoga ulega napromieniowaniu, które zmienia ich DNA.

Broken flowers

Polsat, 22:10, Niewidzialny, Film sensacyjny

Niedaleka przyszłość. Troje pilotów amerykańskiej marynarki wojennej zostaje wybranych do udziału w tajnej misji rządowej. Oficer dowodzący prezentuje im najnowszy samolot bojowy - sterowany komputerowo, bezzałogowy statek powietrzny `Edi`. Zadaniem pilotów jest przetestowanie maszyny. Pierwsza faza próbnego lotu przebiega spokojnie, jednak podczas powrotu do bazy w `Ediego` uderza piorun. Samolot przestaje reagować na polecenia i zaczyna realizować własną misję. Kieruje się na Rosję, gdzie zamierza zaatakować wybrany przez siebie cel.

TVP Kultura, 20:20, Broken Flowers, komediodramat

50-letni Don Johnston nie myśli o rodzinnej stabilizacji. Jego egocentryzm sprawia, że odchodzi od niego kolejna dziewczyna. Tymczasem mężczyzna otrzymuje niepodpisany list, w którym była kochanka informuje go, że jest ojcem 19-letniego chłopca. Don postanawia poznać prawdę, a jedynym sposobem na to może być spotkanie z dziewczynami sprzed dwudziestu lat. Don odnajduje cztery potencjalnie autorki listu - Laurę, Penny, Dorę oraz Carmen, i rusza w drogę. Nie zawsze jest mile widzianym gościem, ponadto żadna z kobiet nie potwierdza jego podejrzeń.

CANAL+, 20:00, A więc wojna, komedia romantyczna

Agenci CIA FDR Foster i Tuck Hansen są przyjaciółmi. Rozwiedziony Tuck postanawia skorzystać z serwisu randkowego. Za jego pośrednictwem poznaje Lauren Scott. Dziewczyna wpada w oko także Fosterowi, który umawia się z nią na randkę. Gdy sprawa wychodzi na jaw, przyjaciele postanawiają, że pozwolą Lauren zadecydować, którego z nich woli. Wkrótce zaczynają szpiegować się nawzajem. Tymczasem koleżanka Lauren, Trish, udziela jej porady, jak wybrać tego właściwego. Niespodziewanie do akcji wkracza wróg agentów.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2013 08:19
a więc wojna- świetny film, bardzo mi się spodobał polecam wszystkim
zobacz odpowiedzi (1)
poc (Ocena: 5) 17.05.2013 00:47
Bardzo lubię Reese Witherspoon i długo bałam się obejrzeć "A więc wojna", bo zapowiadało się, że będzie bardzo średnim filmem, a okazał się całkiem fajną komedią. Jeśli ktoś lubi powolne, ambitniejsze kino to Broken Flowers, chociaż mi akurat totalnie nie przypadł do gustu, recenzja na Pocahontas Recenzuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie