Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Jestem Legendą, Zgon na pogrzebie, Gry uliczne)

Oto nasze propozycje na wieczorny relaks przed telewizorem.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Jestem Legendą, Zgon na pogrzebie, Gry uliczne)
15.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2442

Agnieszka wygłasza prelekcję na lekcji biologii, w klasie do której uczęszcza Zosia i odnosi sukces. Dziewczynka dzięki wystąpieniu matki zyskuje nowe klasowe przyjaźnie. Kinga spotyka się z Mariuszem na romantycznej randce. Wkrótce okazuje się, że spędzają wakacje w tym samym pensjonacie, ale w różnych terminach.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 943

Zuza, której marzy się kariera modelki, prosi ojca, by zgłosił ją w agencji castingowej. Kostek stawia warunek - zgodzi się, jeśli córka poprawi oceny. Ludmiła pomaga dziewczynce w nauce angielskiego. Marta uważa, że Robert powinien zwolnić Paulinę. Romanowski broni dziewczyny. W biurze seksowna dziennikarka adoruje szefa. Dochodzi między nimi do pocałunku, którego świadkiem jest Chowański. W prezencie urodzinowym Iwona dostaje kotka od Alka. Jest zła - jeśli oboje wyjadą na stypendium, nie będą mogli zajmować się zwierzakiem.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 524

Hana zauważa ślady po nieudanej aborcji u młodej pacjentki. Lekarka wybucha gniewem, kiedy Paula prosi o usunięcie ciąży. W trakcie USG Hana podsuwa dziewczynie pomysł adopcji ze wskazaniem - sama chce adoptować jej dziecko. Piotr ponownie wyznaje Hanie miłość i proponuje, żeby znowu byli razem. Lena namawia Witka na udział w terapii małżeńskiej. Zazdrosny Piotr dowiaduje się, że Hana została zaproszona przez Szymona na randkę. Wiki jest załamana informacją, że jej matka cierpi na demencję miażdżycową.

Ostatnie zlecenie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1762

Lekarz uważa, że Emilka powinna zostać parę dni w szpitalu na obserwacji psychiatrycznej. Istnieje obawa, że ponowi próbę samobójczą. Michał przychodzi zamiast Barteckiego na spotkanie biznesowe z Laurą. Zaskoczona oszustka udaje, że nie zna Brzozowskiego. Michał z odpowiednią dozą sarkazmu dziękuje jej za to, co kiedyś dla niego zrobiła. Magda chciałaby pójść na urodziny Kazika. Okazuje się niestety, że jej mama nie może w tym czasie zaopiekować się Julką.

TVP 1, 20:20, Ostatnie zlecenie, film sensacyjny

Były amerykański żołnierz Joe Ender jest płatnym zabójcą. Żyje samotnie, nikomu nie ufa. Odczuwając zmęczenie taką egzystencją, postanawia się wycofać, zanim stanie się czyimś celem. Przybywa do Bangkoku, aby wykonać ostatnie zadanie. Bogaty zleceniodawca każe mu zabić cztery osoby. Joe werbuje do pomocy młodego złodzieja, którego uczy przestępczego fachu. Wdaje się także w romans z Fon, głuchoniemą pracownicą apteki. Odstępstwo od zasad oraz fakt, że zleceniodawca postanowił dowiedzieć się, kogo wynajął, przynosi nieoczekiwany rozwój wypadków.

TVP Kultura, 20:20, Gry uliczne, film sensacyjny

Bohaterami filmu są dwaj młodzi, przebojowi pracownicy prywatnej telewizji. Janek Rosa jest dziennikarzem, Witek - operatorem. Ich specjalnością są gorące, sensacyjne tematy, których rozpracowanie nierzadko wiąże się ze sporym ryzykiem. Właśnie `mają na warsztacie` sprawę gangu, parającego się handlem materiałami wybuchowymi. Pewnego dnia ktoś podrzuca im kasetę, z której dowiadują się, że znany polityk o nazwisku Makowski był w latach siedemdziesiątych agentem UB o pseudonimie `Ketman`.

Jestem legendą

Polsat, 20:35, Zgon na pogrzebie, komedia

Na pogrzebie nestora rodu zbierają się jego ekscentryczni krewni i przyjaciele. Podczas uroczystości nic nie dzieje się tak, jak powinno. Pracownicy domu pogrzebowego dostarczają zwłoki kogoś innego, jeden z gości omyłkowo zażywa środek halucynogenny, a honory gospodarza pełni sfrustrowany syn nieboszczyka, Aaron, który żyje w cieniu przebojowego brata, Ryana. Na domiar złego na pogrzebie pojawia się tajemniczy karzeł, który grozi, że jeśli nie dostanie pieniędzy, ujawni rodzinną tajemnicę. Bracia robią wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw.

TVP 2, 21:45, Witaj w domu panie Jenkins, komedia romantyczna

Roscoe Jenkins, popularny gospodarz telewizyjnego talk-show, jest człowiekiem sukcesu. Przed laty udało mu się wyrwać z rodzinnej miejscowości na południu Stanów Zjednoczonych i zdobyć ugruntowaną pozycję w show-biznesie. W związku z obchodami 50. rocznicy ślubu rodziców mężczyzna udaje się w rodzinne strony wraz z narzeczoną i 10-letnim synem. Popularny prezenter zamierza zaskoczyć bliskich tym, jak zmienił się przez lata nieobecności w domu. Okazuje się jednak, że sukcesy, którymi szczyci się Roscoe, dla ludzi z prowincji nie mają znaczenia.

TVN, 22:30, Jestem Legendą, thriller

Robert Neville robi, co może, by odkryć szczepionkę przeciw wirusowi, który spustoszył Nowy Jork. Jest jedynym człowiekiem odpornym na jego działanie. W wyniku szalejącej epidemii większość mieszkańców miasta zmarła, pozostali zaś zmienili się w krwiożercze mutanty, które pożerają wszystko, co napotkają na drodze. Jednak polują przede wszystkim na krew Neville`a, który jest ostatnią nadzieją ludzkości. Naukowiec desperacko usiłuje znaleźć sposób na odwrócenie działań tajemniczego wirusa.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2013 07:14
gdzie PM????????????????????????????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie