Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Komórka, Polak potrzebny od zaraz, Prorok)

Co stacje telewizyjne proponują nam na dzisiejszy wieczór?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Komórka, Polak potrzebny od zaraz, Prorok)
14.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2445

Mariusz odwiedza Kingę z bukietem kwiatów. Zamierza zwierzyć się Michałowi, że jest poważnie zainteresowany jego byłą żoną i dowiedzieć się, czy on ma coś przeciwko. Kinga również planuje poradzić się Michała w tej sprawie. Julia oświadcza Krzysztofowi, że przyjmie jego oświadczyny, ale najpierw powinni usunąć wszystkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia. Grażyna w towarzystwie Arkadiusza słucha skomponowanej przez niego muzyki. Wołanie Kasi o ratunek zakłóca intymną sytuację.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 942

Justyna odnajduje list, w którym Zenek tłumaczy córce, dlaczego nagle musieli z Basią wyjechać z kraju. Zapewnia ją, że są bezpieczni. Dziewczyna postanawia zostać w Polsce i poczekać na powrót ojca. Między nią a Danielem nawiązuje się nić sympatii. Ksawery mówi byłej żonie o beznadziejnych wynikach badań lekarskich. Wydawnictwu Marty i Roberta grożą poważne problemy finansowe, spowodowane pomyłką Pauliny, nowej sekretarz redakcji.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 992

Mostowiakowie są załamiani, gdy sąd wyznacza spłatę na rzecz Janki w wysokości 300 tysięcy złotych. Po rozprawie Lucjan pociesza przygnębioną kuzynkę. Marek obiecuje Mateuszowi i rodzicom, że nadal będą mieszkać w Grabinie. Marcin nadal ukrywa romans z Agnieszką. Małgosia zostaje okradziona w centrum handlowym. Traci całą zaliczkę, którą otrzymała od Korcza. Zrozpaczona szuka sposobu na zdobycie pieniędzy. Michał obiecuje jej pożyczkę. Anna i Ewa czekają przed domem na wracających z sądu Mostowiaków.

Prawo Agaty

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1761

Zaniepokojona płaczem Jasia Agnieszka wchodzi do pokoju Emilki. Znajduje dziewczynę nieprzytomną. Obok niej leży pusta fiolka po leku nasennym. Maks odbiera gotową kopię siedemnastowiecznego obrazu, którą ma sprzedać Laurze jako oryginał. Wpada w panikę, gdy dowiaduje się, że Pawłowska przyjedzie po obraz z ekspertem. Kazik zaprasza Magdę na przyjęcie urodzinowe. Wracając z uczelni, dziewczyna spotyka Zuzę, która wypytuje ją, czy ma nowego chłopaka. Okazuje się, że Igor przekazuje takie informacje.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 3, odc. 12

Agata prowadzi sprawę Jerzego Czerwińskiego (Robert Gonera), który chce pozwać wydawnictwo za artykuł szkalujący jego 17-letnią córkę. Artykuł w gazecie ukazał się w czasie, gdy dziewczyna brała udział w telewizyjnym show tanecznym. Mężczyzna twierdzi, że jego córka została w publikacji zniesławiona, co doprowadziło do podjęcia przez nią próby samobójczej. Bitner dzwoni do Kancelarii i zwołuje zebranie. Przybysz wyjawia Dorocie i Dębskiemu, że Bitner był pracownikiem Marczaka, lecz teraz działa już na dwa fronty. 

TVN 7, 20:00, Komórka, film sensacyjny

Beztroski dwudziestolatek Ryan odbiera tajemniczy telefon. Zrozpaczona kobieta błaga o uratowanie życia. Więziona przez porywaczy nie wie gdzie jest, ale zdaje sobie sprawę, że życie jej i rodziny jest poważnie zagrożone. Głos kobiety należy do Jessiki Martin, nauczycielki wiodącej dotychczas spokojne życie. Jessica przekonuje Ryana, że to nie żart. Chłopak wyrusza na poszukiwanie kobiety, tym samym dając się wciągnąć w wir niebezpiecznych wydarzeń.

Polak potrzebny od zaraz

FilmBox HD, 21:00, Polak potrzebny od zaraz, film obyczajowy

30-letnia Brytyjka Angie zostaje zwolniona z agencji pośrednictwa pracy specjalizującej się w zatrudnianiu imigrantów z Europy Wschodniej. Kobieta postanawia wykorzystać nabyte umiejętności. Z pomocą współlokatorki zakłada firmę o podobnym profilu. Kobiety wiedzą, jak funkcjonuje rynek pracy w Wielkiej Brytanii, więc interes idzie coraz lepiej. Jednak Angie i Rose zdają sobie sprawę, że chcąc zarobić duże pieniądze, muszą złamać prawo. Decydują się na nielegalny werbunek, a zatrudnionym nie płacą. Oszukani imigranci postanawiają się zemścić

TVP 1, 21:20, Prorok, dramat kryminalny

Dziewiętnastoletni, niepiśmienny Arab, Malik El Djebena, zostaje skazany na sześć lat więzienia za atak na policjanta. Okazuje się, że grupy etniczne rywalizują o wpływy w placówce. By przetrwać, Malik potrzebuje ochrony jednej z nich. César Luciani, boss korsykańskiej mafii, zwraca uwagę na chłopaka. Malik zaczyna dla niego pracować. Wkrótce zostaje zmuszony do popełnienia morderstwa. Staje się coraz bardziej bezwzględny. Awansuje w więziennej hierarchii, uczy się pisać i czytać. Z czasem zaczyna marzyć o zdobyciu władzy.

Polsat, 23:00, Rajd ku słońcu, film kryminalny

Dwóch mężczyzn przemierza bezkresne przestrzenie pustyni w Utah i Arizonie. Michael Reynolds jest robiącym karierę bogatym lekarzem, Brandon Monroe to umierający na raka młodociany przestępca z przedmieść Miasta Aniołów. Pozornie dzieli ich bardzo wiele. Jednak dziwna wędrówka wpłynie na zmianę przekonań obydwu bohaterów, a być może okaże się także lekiem na ich problemy.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie