Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Green Lantern, Apartament, Spadkobiercy)

Oto co przygotowały na dzisiejszy wieczór wybrane stacje telewizyjne.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Green Lantern, Apartament, Spadkobiercy)
13.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2444

Grażynę dręczą wyrzuty, że tak szybko zapomniała o Ryśku i pozwoliła sobie na pocałunek z innym mężczyzną. Zwierza się Czesi, ale ta nie znajduje w zachowaniu ciotki niczego niestosownego. Arkadiusz ofiaruje sąsiadce płytę z osobistą dedykacją. Surmaczowa z żalem opowiada o porażce Tropka w konkursie, a winą za niepowodzenie obarcza Tadeusza. Aby zabezpieczyć się przed naruszeniem praw autorskich, Feliks postanawia wydać książkę i audiobook z prezentacją swoich laudacji. Krzysztof oświadcza się Julii. Jeremiasz zgadza się jechać do Kazachstanu.

TVP 2 20:05 Barwy Szczęścia odc. 941

Załamany Daniel traci nadzieję na powrót Sary po zniknięciu Grzelaków. Postanawia rzucić pracę i wyjechać z Warszawy. Komisarz Makowski informuje Różę i Zdzisia, że Basia i Zenek wyjechali za granicę i są cali i zdrowi. Cieślakowie nie potrafią zrozumieć, dlaczego nie zostali poinformowani o tych planach. Stefan unika Walerii po wspólnie spędzonej nocy. Urażona kobieta postanawia się wyprowadzić. Zofia zaczyna utrudniać Krzysztofowi kontakty z córką. Ponadto żąda od męża firmy w zamian za udzielenie zgody na rozwód.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 991

Mirka, mimo perswazji ojca, zamierza przyjąć oświadczyny Podleśnego. Lecz Irek podczas rozmowy z Kwiatkowskim przyznaje, iż nie jest odpowiednim kandydatem na męża. Andrzej usiłuje zastraszyć Edytę i Janusza. Grozi im zdradzeniem prawdy Piotrkowi, jeśli zdecydują się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Marek postanawia poprawić relacje z Gruszyńską. Andrzej pociesza Łukasza, który odkrył kłamstwo Zuzy. Marta zarzuca Andrzejowi braka zainteresowania sprawami własnej rodziny.

Lekarze

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1760

Rozprawa w sądzie i rozstanie z narzeczonym doprowadziły Emilkę do załamania. W rezultacie dziewczyna rezygnuje z egzaminów maturalnych. Niespodziewanie pojawia się Błażej. Emilka błaga go, żeby jej przebaczył. W odpowiedzi chłopak ją obraża, a Emilka wymierza mu policzek. W tej sytuacji zastaje ich kurator sądowy Jasia. Roman odkrywa, że Jurek jest transwestytą. Żąda od Honoraty, by zwolniła współpracownika.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 2, odc. 11

Dzięki znajomościom Krzysztofa Szymańska nawiązuje kontakt z lekarką z fundacji Aid for Africa. Alicja i Monika zdobywają pieniądze na wykupienie Maksa z rąk porywaczy. W MSZ w Warszawie dochodzi do spotkania Alicji z rodzicami Maksa. Za namową Izy matka Bogny Kowalskiej zamierza oskarżyć Alicję o narażenie życia córki. Bosak broni podwładnej. Magda chciałaby, aby jej związek z Piotrem przestał być tajemnicą. Mimo to Wanat nie potrafi opuścić żony. Iza ponownie sięga po narkotyki.

CANAL+ Film , 18:05, Spadkobiercy, komediodramat

Wzięty prawnik z Hawajów, Matt King, oraz jego krewni przygotowują się do sprzedaży ziemi odziedziczonej po przodkach. Inwestorom szczególnie zależy na ostatnim dziewiczym skrawku wyspy Kauai, będącym własnością rodziny. Są plany wybudowania tam kompleksu hotelowego. Intratna transakcja schodzi na dalszy plan, gdy żona Matta ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę bez szans na odratowanie. Matt musi przejąć opiekę nad zbuntowaną nastoletnią Alex i młodszą Scottie. Jednocześnie mężczyzna dowiaduje się o długoletnim romansie umierającej żony.

Apartament

TVP Kultura, 20:20, Apartament, thriller

Fotograf Matthew postanawia zdobyć serce pięknej dziewczyny dostrzeżonej przez okno sklepu. Dzięki pomocy niejakiej Alex, Matthew i Lisa zostają parą. Pewnego dnia dziewczyna znika. Mijają dwa lata. Matthew przeprowadza się z Chicago do Nowego Jorku. Ma nową pracę i dziewczynę Rebeccę. Jako pracownik banku ma odbyć podróż służbową do Chin. W przeddzień wyjazdu dostrzega na ulicy Lisę. Śledząc ją, trafia do pokoju w hotelu `Drake`. Tu odkrywa inne ślady dziewczyny, ale jej samej nie spotyka.

HBO 2, 20:05, Green Lantern, film SF

Grupa obrońców sprawiedliwości o nazwie Green Lantern Corps stoi na straży międzygalaktycznego porządku. Potężny Parallax zamierza zniszczyć Ziemię i zmienić układ sił w kosmosie. Członkowie Green Lantern otrzymują misję uratowania wszechświata. Najmłodszy z nich, Hal Jordan, jest jedynym człowiekiem w organizacji. Musi stawić czoła własnym obawom i zapanować nad swoimi mocami. Pomaga mu ukochana z dzieciństwa, Carol Ferris.

Polsat, 22:05, Osaczeni, thriller

Robert MacDougal cieszy się reputacją jednego z najlepszych złodziei dzieł sztuki. Kiedy w Nowym Jorku zostaje skradziony bezcenny obraz Rembrandta, staje się on głównym podejrzanym. Towarzystwo ubezpieczeniowe, które z powodu kradzieży narażone jest na ogromną stratę, postanawia wysłać detektyw Virginię Baker, by rozpracowała włamywacza i złapała go na gorącym uczynku. Wkrótce dziewczyna nawiązuje znajomość z Robertem, podając się za złodziejkę. Od tej pory zaczynają współpracować. Razem podróżują i opracowują plany skoków.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2013 19:07
apartament!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2013 16:34
apartament
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2013 11:41
Apartament polecam ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie