Filmowy przewodnik weekendowy (Pan i pani Smith, Avengers, Dziewczyna z Alabamy)

Zobacz, co stacje telewizyjne przygotowały na ten weekend!
Filmowy przewodnik weekendowy (Pan i pani Smith, Avengers, Dziewczyna z Alabamy)
11.05.2013

Sobota, Polsat, 20:00, Pan i pani Smith, komedia sensacyjna

Jane i John poznali się przed kilkoma laty w Bogocie. Wzajemne oczarowanie niebawem zaowocowało ślubem. Po sześciu latach zgodnego pożycia Smithowie nie różnią się niczym od innych par. Jednak małżeńska nuda im nie grozi. Każde z nich prowadzi drugie życie. Spokojni państwo Smithowie to w rzeczywistości pracujący na zlecenie zabójcy. Problem w tym, że wykonują `usługi` dla konkurencyjnych zleceniodawców. Akcja nabiera kolorytu, gdy każde z osobna dostaje zlecenie zlikwidowania zawodowego zabójcy.

Sobota, TVP Kultura, 20:25, Control, film biograficzny

Rok 1973. Ian Curtis mieszka w robotniczym Macclesfield pod Manchesterem. Uczy się w miejscowej King`s School, ale różni się od większości rówieśników. Jest zamkniętym w sobie ekscentrykiem. W lipcu 1976 r. Ian przystępuje do zespołu, który zaczyna grać pod nazwą Warsaw, by z czasem przekształcić się w Joy Division. Wszystko się zmienia po koncercie, podczas którego Joy Division wybija się ponad pozostałe grupy. Wkrótce zespół Curtisa wkracza na drogę sukcesu i sławy, zaś sam wokalista na szlak pełen cierpienia i trudnych wyborów.

Avengers

HBO Comedy,  19:40, Avengers, film sensacyjny 

Widmo zagłady wisi nad światem. Ludzie stracili kontrolę nad kosmicznym sześcianem, który jest źródłem potężnej energii. Konsekwencje mogą być niewyobrażalne. Nick Fury, szef tajnej organizacji S.H.I.E.L.D., desperacko szuka wyjścia z beznadziejnej sytuacji. Decyduje się utworzyć specjalną jednostkę pod nazwą `Mściciele`. W jej skład wchodzą znani z komiksów superbohaterowie: Thor, Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Sokole Oko oraz rosyjska agentka Natasha Romanoff. Grupa indywidualistów łączy siły, aby zapobiec katastrofie.wodowego zabójcy.

Sobota, TVN, 21:45, Duchy moich byłych komedia romantyczna

Lekkomyślny, ceniący ponad wszystko dobrą zabawę Connor nie myśli o tym, żeby się ustatkować, w przeciwieństwie do młodszego brata, w którego ceremonii ślubnej ma uczestniczyć. Podczas uroczystości mężczyznę nawiedzają duchy byłych dziewczyn, z którymi rozstawał się zawsze z własnej inicjatywy i zazwyczaj w nieprzyjemnych okolicznościach. Przewodniczką po świecie byłych narzeczonych jest pierwsza miłość Connora, Jenny.

 

 

Mój tydzień z Marylin

Niedziela, TVN, 21:00, Przepis na życie, sezon 4, odc.12

Anka chce zrezygnować z udziału w programie Jerzego. Viola nie zamierza przyjąć rezygnacji. Podczas spotkania Poli z Beatą i Anką w Przepisie panuje miła atmosfera. Pola wyznaje Ance, że jest w ciąży. Elka postanawia sprzedać Imbir i wyjechać na stałe do Berlina. Jerzy widzi byłą żonę, gdy ta odchodzi w towarzystwie Matea. Andrzej próbuje przedostać się do gmachu ministerstwa. Zostaje aresztowany. Beata zaczyna tęsknić za mężem.

Niedziela, CANAL+ Film 20:00, Mój tydzień z Marilyn, film biograficzny

Lato 1956 roku. Wbrew rodzinnym tradycjom 23-letni Colin Clark marzy o pracy w branży filmowej. Mężczyzna otrzymuje stanowisko trzeciego asystenta sir Laurence`a Oliviera na planie jego nowej produkcji. Gwiazdą filmu ma być znajdująca się u szczytu popularności Marilyn Monroe, która przybywa do Londynu w towarzystwie męża - dramaturga Arthura Millera, i Pauli Strasberg. Od pierwszych chwil Marylin wystawia cierpliwość reżysera na ciężką próbę. Nieśmiały Colin budzi sympatię aktorki, która w towarzystwie młodzieńca nie boi się być sobą.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2013 09:05
a gdzie "dziewczyna z alabamy", ktory jest wspomniany w tytule
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo