Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Niczego nie żałuję)

Oto co przygotowały stacje telewizyjne na piątkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Niczego nie żałuję)
10.05.2013

TVP 1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5830

Zabawa w posiadłości Forresterów trwa w najlepsze. Wszyscy goście noszą maski. Spóźniony Oliver odnajduje Hope. Kiedy zdejmują maski, chłopak odkrywa, że przespał się z Brooke.  

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 940

Daniel i Róża z przerażeniem odkrywają, że Basia i Zenek zaginęli, a ich dom został splądrowany. Warecki informuje Władka, że Zbyszek jest chory i nie pojedzie z nim na konferencję do Meksyku. Sugeruje, by zabrał ze sobą kogoś znajomego, aby opłacone miejsce się nie zmarnowało. Cieślak decyduje się na towarzystwo Maćka. Kostek rozmawia z Edytą na temat sytuacji panującej w jej domu. Ona neguje oskarżenia Zuzy, twierdząc, że dziewczyna kłamie w sprawie zachowania Darka.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc.95, 96

Na osiedlu Boskich trwa Halloween. Kuba i Filip przebierają się, by straszyć dzieci. Kacper z kolegą chcą zdobyć słodycze. Tomek przegląda Internet w poszukiwaniu używanego samochodu. U Boskich pojawia się kuzyn Ludwika, Artur. Znany piosenkarz od razu nawiązuje świetny kontakt z chłopcami, a w drobnych domowych zadaniach deklasuje Ludwika, czym zaskarbia sobie podziw Natalii.

Niczego nie żałuję

TVP Kultura 20:20, Niczego nie żałuję - Edith Piaf, film biograficzny

Mała Edith, porzucona przez matkę, trafia pod opiekę babci - właścicielki domu publicznego, a potem ojca - podrzędnego artysty cyrkowego. By wydobyć się z nędzy, zaczyna śpiewać na ulicy. Ma na koncie kilka nieudanych związków, a przed sobą doskonale zapowiadającą się karierę piosenkarki. Życie nie szczędzi jej kolejnych cierpień - przed Edith dramatyczna walka z rakiem. Ostatnie dwa lata życia upływają słynnej śpiewaczce na uzależnieniu od alkoholu i morfiny.

TVN, 20:00, Uprowadzona, thriller

Bryan Mills, emerytowany agent amerykańskich służb specjalnych, pracuje jako ochroniarz. Najważniejszą osobą w życiu rozwiedzionego mężczyzny jest córka, z którą od lat próbuje z nawiązać bliższe relacje. W dniu 17. urodzin Kim oznajmia ojcu, że wybiera się z przyjaciółką na wakacje do Paryża. Bryan, nie akceptując pomysłu samotnej eskapady, wyposaża dziewczynę w telefon komórkowy i wymusza obietnicę, że będzie codziennie dzwoniła. Tuż po przybyciu na miejsce do mieszkania zajmowanego przez przyjaciółki włamuje się kilku mężczyzn.

TVN, 22:40, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, melodramat

Niezwykła opowieść o człowieku, który rodzi się jako starzec, a wraz z upływem czasu młodnieje. Jego matka umiera po porodzie. Ojciec przerażony brzydotą syna porzuca go pod drzwiami domu starców. Opuszczonym chłopcem z troską i poświęceniem opiekuje się czarnoskóra Queenie. Z upływem lat Benjamin młodnieje i zaprzyjaźnia się z Daisy, wnuczką jednej z pensjonariuszek. Po latach, kiedy Benjamin jest w kwiecie wieku, a Daisy dorosłą kobietą, ich drogi ponownie się zejdą.

 

Wyrolowani

Polsat, 20:10, Mów mi Dave, film SF

W Nowym Jorku ląduje obiekt pozaziemski mający postać czarnoskórego mężczyzny w białym garniturze. Zakamuflowany statek o imieniu Dave umożliwia obcym kontakt z Ziemianami. W jego wnętrzu znajduje się zespół kosmitów, którzy przybyli na Ziemię w poszukiwaniu źródeł energii. Muszą oni odnaleźć sondę, która znajduje się w posiadaniu 11-letniego Josha Morrisona. Mają na to dwa dni. Dave rusza na poszukiwania. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności wpada pod samochód, którym kieruje matka Josha, Gina Morrison.

Polsat, 21:55, Obcy kontra Predator, film SF

Prywatny satelita należący do miliardera Charlesa Weylanda odkrywa źródło ciepła na Antarktyce. Weyland organizuje wyprawę złożoną z archeologów i alpinistów, na której czele staje naukowiec Lex Woods. Na miejscu grupa odkrywa imponującą piramidę, będącą prawdopodobnie dziełem obcej cywilizacji. Podejrzenia wkrótce się potwierdzają, gdyż przybysze nieświadomie budzą z letargu królową Obcych. Okazuje się, że jest ona otoczona setkami jaj, z których wykluwają się młode. Tymczasem na Ziemię przybywa statek z Predatorami.

TVP 1, 23:15, Wyrolowani, komedia

Danny i Wheeler od kilku lat pracują razem przy promocji napoju energetycznego. Pewnego dnia, po prezentacji w szkole, panowie zastają auto służbowe na lawecie. Pertraktacje z funkcjonariuszami na nic się nie zdają, Danny i Wheeler próbują więc sami odzyskać wóz. Akcja kończy się na sali sądowej wyrokiem pozbawienia wolności. Dziewczyna Danny`ego, prawniczka, ustala z sędzią, że zamiast więzienia skazani odbędą 150 godzin prac społecznych. Dwaj panowie trafiają do organizacji, która poszukuje tymczasowych opiekunów dla dzieci.

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 13:03
przypadek benjamina buttona bardzo interesujący, co prawda długo trwa ale wart obejrzenia, wzruszający film
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 12:30
polecam film niczego nie żałuję, ostatnio go obejrzałam i byłam pod wrażeniem. najlepsze scenariusze pisze samo życie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 11:25
mnie wystarczy opis "mody na sukces" :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie