Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Essential Killing, Protektor, Podejrzani)

Oto propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Essential Killing, Protektor, Podejrzani)
07.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2441

Po występie w telewizji Maciek liczy na zmianę decyzji urzędowych, które umożliwią mu zawarcie związku małżeńskiego z Martyną. Koziełło żali się Pawłowi na Annę, która czynnie włączyła go w przygotowania Tropka do konkursu. Borecka prosi Jacka o spotkanie. Ma dla niego ciekawą propozycję. W skrzynce na listy Darek znajduje ogłoszenie o naborze do nowo powstałego przedszkola.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 937

Diana informuje swojego byłego chłopaka, Arka, że urodził mu się syn. Zaskakuje tym Kasię. Tymczasem Ksawery chce wiedzieć, czy Kasia podjęła decyzję w sprawie jego propozycji. Marta towarzyszy Urszuli na spotkaniu z Chowańskim, który chce sponsorować fundację aktorki. Artur jest bardzo szarmancki i delikatnie adoruje Korzeniakową. Walawska jest trochę zazdrosna. Tymczasem Paulina próbuje zbliżyć się do Roberta i zasypuje szefa komplementami. Władek dowiaduje się, że razem ze Zbyszkiem polecą na konferencję do Meksyku.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 990

W tajemnicy przed Barbarą Lucjan spotyka się w Warszawie z Janką. Mostowiakowi zależy na poznaniu losów siostry. Marcin przeprasza Kasię za nieudaną randkę. Z kwiatami pojawia się u Agnieszki. Małgosia ulega namowom Michała na kolejne spotkanie. Łagoda pokazuje jej dokumenty, z których wynika, że przekazuje Markowi kontrolę nad firmą. Wręcza byłej żonie naszyjnik. Weronika knuje intrygę - zaprasza do siebie Marcina i Grzegorza. Grzegorz zdradza bratu, że postanowił się oświadczyć. Za radą Tomka dzwoni uprzedzić o tym syna.

Prawo Agaty

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1757

Następnego dnia po zażyciu narkotyków Ola źle się czuje. Danka jest przekonana, że stan psychiczny córki jest spowodowany rozstaniem z Olivierem. Zimińska bezskutecznie stara się pocieszyć dziewczynę. Ola jest załamana, uważa, że do niczego się nie nadaje. Po zajęciach dzwoni do dilera, by zamówić amfetaminę. Michał opracowuje plan zemsty na Laurze. Prosi Maksa o pomoc. Bogdan pokazuje mieszkanie potencjalnym kupcom. Dzieci mają do niego pretensje, że nie liczy się z ich zdaniem.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 3, odc. 11

Bitner ma zlecenie dla Agaty, ale prawniczka przebywa w Bydgoszczy. Dębski przejmuje prowadzenie sprawy. Ma bronić Czesława Zarzecznego, który chce uniknąć kary za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Klient jest oburzony, gdy Dębski informuje go, że może liczyć jedynie na zmniejszenie wyroku. Agata spotyka się ze znajomą Zofii, Krystyną. Matka kobiety została oskarżona przez ZUS o symulowanie choroby. Bartek przygotowuje się do egzaminu adwokackiego. Agata zleca mu zdobycie informacji z bazy danych kancelarii `Bitner i Wolski`.

TVN 7, 20:00, Podejrzani, thriller

W doku w San Pedro ktoś wysadza w powietrze statek, który miał przewieźć duży ładunek kokainy. Ginie 27 osób. Kovash i Kint są jedynymi świadkami zdarzenia. Agent Dave Kujan przejmuje śledztwo. Jest przekonany, że motorem akcji był skorumpowany były policjant, Keaton. W zamian za obietnicę nietykalności Kint zgadza się zeznawać i opowiedzieć o kontaktach z Keatonem. Ich znajomość zaczęła się sześć tygodni wcześniej od rutynowej identyfikacji na posterunku policji. Przypadkowe spotkanie kończy się sformowaniem gangu.

Essential Killing

Polsat, 20:00, Protektor, film sensacyjny

Policjant z Los Angeles Rolland Sallinger zostaje zdradzony i postrzelony przez nieuczciwego partnera. Unika śmierci, ale z powodu obrażeń jest zmuszony do przejścia na emeryturę. Po powrocie do zdrowia nie zaniedbuje formy - ćwiczy walkę wręcz i rzucanie nożem. Znajduje zatrudnienie u przyjaciela z dawnych lat, zamożnego teksańskiego przemysłowca. Biznesmen chce, by Sallinger został ochroniarzem jego córki, Nikity. Wkrótce dziewczyna zostaje porwana przez gangsterów będących na usługach rywala ojca. Sallinger wyrusza jej na ratunek.

TVP 1, 21:20, Essential Killing, thriller

Osłanianych przez śmigłowiec trzech amerykańskich żołnierzy przemierza pustynny wąwóz. Spłoszony przez nich mężczyzna chowa się w jaskini. Gdy zabija całą trójkę, zostaje ostrzelany z helikoptera, ogłuszony i zatrzymany. Trafia do amerykańskiej bazy, gdzie jest przesłuchiwany i torturowany. Wraz z innymi więźniami ma być przerzucony do jednego z tajnych więzień CIA w Europie Wschodniej. W trakcie transportu kierowca traci panowanie nad pojazdem, samochód wypada z drogi. Więzień wykorzystuje sytuację, ucieka przez ośnieżone lasy.

Polsat, 23:00, Grzech, film kryminalny

Emerytowany policjant Eddie Burns przez 15 lat pracował w wydziale zabójstw. W pracy stracił lewą rękę. Pewnego dnia znika jego siostra Kassie. Okazuje się, że Burns stał się obiektem zemsty okrutnego i tajemniczego Charliego Storma. Aby chronić siostrę, Eddie, zdradzony i samotny, wybiera się w podróż w głąb siebie. Okazuje się, że powodem jego ciężkiego życia są grzechy z przeszłości jego i Storma.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
.... (Ocena: 5) 07.05.2013 12:30
Zdjecie Jasona Stathama to omyłka nie chodzi tu o film z 2012 roku tylko 2009 z Seagalem sprawdzajcie zanim narobicie ludziom nadziei ze zobacza dzis klate Jasona :)
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo