Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kochać i umrzeć, Furia, Nieuchwytny)

Nie masz planów na wieczór? Oto co proponują ci stacje telewizyjne!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kochać i umrzeć, Furia, Nieuchwytny)
06.05.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2440

Jacek i Agata szukają nowego mieszkania. Małgosia sugeruje, by wykupić lokal, który obecnie wynajmują, ale ich możliwości finansowe są ograniczone. Rodzina również nie jest w stanie udzielić im wsparcia. Maciek wspólnie z Martyną występują w programie Zyty. Przed kamerami chłopak skarży się, że przepisy prawne uniemożliwiają mu zawarcie związku małżeńskiego z ukochaną. Surmaczowa przygotowuje Tropka do prezentacji na wystawie.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 936

Maria zwierza się Marcie, że jej wyjazd do Finlandii był błędem. Ona i dzieci czują się tam obco i bardzo tęsknią za domem. Diana nie może uwierzyć, że Kasia bierze pod uwagę propozycję Ksawerego. Górka tłumaczy, że chce dać Rybińskiemu nadzieję, która jest mu potrzebna do walki z chorobą. Po forsownych ćwiczeniach Diana zaczyna przedwcześnie rodzić. Basia i Zenek są zaniepokojeni groźbami Alberta. Komisarz Makowski stwierdza, że powinni zostać objęci policyjną ochroną.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 989

Grzegorz zaprasza na obiad syna z zamiarem przedstawienia mu Weroniki. Podczas spotkania chłopakowi towarzyszy Kasia. Marcin dobrze się bawi. Grzegorz nie wie, że syn i wybranka się znają. Marcin dowiaduje się o próbie samobójczej Agnieszki i o jej powrocie do Warszawy. Próbuje się z nią skontaktować. Gosia kolejny raz zgadza się odegrać rolę żony Michała. Dzięki temu Łagoda zdobywa zaufanie kontrahenta. Wieczorem do Mostowiaków przyjeżdżają niezapowiedziani goście.

Lekarze

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1756

Ola jest załamana. Olivier zarzeka się, że jej nie zdradził. Maks jest przekonany, że Jerzy opisał jego rodzinę w swojej powieści. Uważa, że powinien pozwać pisarza o zniesławienie. Jerzy jest zirytowany ciągłymi wyrzutami ze strony Izy i Maksa. Po tym, co stało się na rozprawie, Emilka nie ma odwagi porozmawiać z Błażejem. Rafał i Agnieszka namawiają dziewczynę, by walczyła o miłość. Emilka postanawia pójść do sklepu, gdzie pracuje jej ukochany.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 2, odc. 10

Alicja jest zdruzgotana brakiem wiadomości o Maksie. Wiadomo, że w Somalii jest polski negocjator, a zakładnicy wciąż żyją. W Internecie pojawia się zdjęcie Maksa. Na oddział zostaje przyjęta Mirosława Ziemska. Kobieta ma zakrzepicę, grozi jej utrata nogi. Alicja z uporem walczy o jej zdrowie. Ojciec Mirosławy jest powszechnie szanowanym pedagogiem. Okazuje się, że ma wiele do ukrycia. Tymczasem MSZ podaje informację, że porywacze zastrzelili jednego z polskich lekarzy.

TVN 7, 20:00, Kochać i umrzeć, film sensacyjny

Hildy Young nie radzi sobie w sprawach damsko-męskich. Nieudane życie miłosne dziewczyny pogarsza wścibska matka, Janet, która nieustannie wtrąca się w jej sprawy, choć sama, stając siedem razy na ślubnym kobiercu, nie wydaje się wzorem do naśladowania. Unikając jej rad, Hildy często szuka wsparcia u starszej siostry, która wiedzie zwyczajne życie żony i matki dwójki dzieci. Dziewczyna dochodzi do wniosku, że kluczem do rozwiązania jej problemów może być odnalezienie ojca. Odkrywa, że jest córką płatnego mordercy.

Furia

Polsat, 20:00, Furia, thriller

Thomas Craven, detektyw w wydziale zabójstw bostońskiej policji, jest wdowcem. Jedyna bliska mu osoba to 24-letnia córka pracująca w korporacji. Dziewczyna informuje ojca, że przyjeżdża z wizytą. Craven odbiera ją z lotniska. W drodze do domu okazuje się, że Emma źle się czuje. Gdy objawy chorobowe nasilają się, konieczna staje się wizyta w szpitalu. Wychodzącą z domu Emmę dosięgają strzały mordercy. Dziewczyna umiera w ramionach ojca. Detektyw postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo. Odkrywa drugie życie, które prowadziła córka.

Polsat, 22:25, Nieuchwytny, thriller

Wdowa Jennifer Marsh z trudem próbuje utrzymać równowagę między życiem prywatnym a pracą w wydziale ds. przestępczości internetowej w Portland. Wraz z partnerem, agentem Griffinem Dowdem, codziennie przeszukują Sieć. Pewnego dnia otrzymują informację o stronie, której autor zachęca użytkowników, aby oglądali powolną śmierć uwięzionego kota. Obiecuje, że zabije go tym szybciej, im więcej osób zaloguje się na stronie. Namierzenie dręczyciela napotyka na duże trudności. Niebawem zamęczone zwierzę zostaje zastąpione przez człowieka.

TV 4, 22:00, Podwójny chwyt, film sensacyjny

Sally Pescatore zleca czarnoskóremu Edmundowi zabicie pewnej osoby. Mężczyzna wpada w zasadzkę, podczas której dochodzi do strzelaniny z policją. Wynajętemu mordercy udaje się wyjść cało z opresji i uciec z miejsca zdarzenia. Ale to nie koniec dramatycznych wydarzeń.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2013 13:33
Pewniaki matura 2013 sqlmedia.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2013 00:27
Cena odwagi z Angeliną Jolie na tvn7 o 22:55 / przegląd najlepszych filmów na cały tydzień na blogu "Pocahontas Recenzuje"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo