Filmowy przewodnik weekendowy (Kobiety pragną bardziej, Ocean`s eleven: Ryzykowna gra)

Najlepiej wypoczywasz przed telewizorem? Mamy kilka filmowych propozycji!
Filmowy przewodnik weekendowy (Kobiety pragną bardziej, Ocean`s eleven: Ryzykowna gra)
04.05.2013

Sobota, Polsat, 20:00,  Królestwo niebieskie, dramat historyczny

XII-wieczna Europa. Młody kowal Balian w tragicznych okolicznościach traci rodzinę. Rozgoryczony mężczyzna zaczyna wątpić w istnienie Boga. Wtedy pojawia się krzyżowiec Godfrey z Ibelinu, który, jak się okazuje, jest jego ojcem. Proponuje Balianowi opiekę i naukę rycerskiego rzemiosła. Wyruszają do Jerozolimy, by bronić Ziemi Świętej przed innowiercami. Dzięki mądrej polityce króla Baldwina IV i jego doradcy Tiberiasa, miasto jest wolne od działań wojennych. Niestety, wkrótce fanatycznym krzyżowcom udaje się sprowokować wojnę z muzułmanami.

Sobota, TVN, 21:45, Kobiety pragną bardziej, komedia romantyczna

Wielowątkowa opowieść o sercowych perypetiach kilku par mieszkających w amerykańskim Baltimore. Gigi i Marry mają już dość chodzenia na randki i pragną stworzyć prawdziwe związki. Beth chciałaby, aby jej chłopak w końcu się oświadczył. Janine i Ben przeprowadzają się do wymarzonego domu. Bohaterowie szukają spełniania i miłości, jednak każdy z nich robi to na swój sposób.

Człowiek, który gapił się na kozy

Sobota, TV Puls, 21:55, Człowiek, który gapił się na kozy, komediodramat

Dziennikarz Robert Wilton przeprowadził wywiad z Gusem Laceyem, który twierdził, że w latach 80. przeszedł szkolenie w tajnej jednostce armii amerykańskiej. Celem ćwiczeń było powołanie formacji szpiegostwa telepatycznego. Zdaniem Gusa Lyn Skip Cassady był najbardziej utalentowanym członkiem oddziału. Dziennikarz uznaje te informacje za niedorzeczne, do czasu, gdy spotyka Lyna. Sierżant New Earth Army w stanie spoczynku wybiera się do Iraku na poszukiwanie dowódcy. Towarzysząc Cassad`emu, Wilton staje się świadkiem niezwykłej rozgrywki.

Sobota, TVP 2, 22:10, Underworld, thriller

Na Ziemi od 600 lat trwa wojna wampirów z wilkołakami. Stawką jest panowanie nad pewnym miastem, a w przyszłości nad światem. Ludzie zostawiają monstra w spokoju dopóty, dopóki do jednej z bitew zwaśnionych stron nie dostaje się student medycyny, Michael Corvin. Chłopak staje się obiektem zainteresowania wampirzycy Selene, która czuje, że niepozorny mężczyzna może odegrać dużą rolę w odwiecznym konflikcie. Przeczucie jej nie myli: Michael posiada tajemnicę łączącą zwaśnione światy.

Przepis na życie

Niedziela, TVN, 21:00, Przepis na życie, sezon 4, odc. 11

Mania spędziła noc u Zośki. Po powrocie do domu zauważa, że Anka jest czymś zdenerwowana. Najdrobniejsze rzeczy wyprowadzają ją z równowagi. Tadeusz postanawia powiedzieć Poli prawdę o swojej chorobie. Beata ma pretensje do męża, który nie chce iść na piknik dla kobiet, wymawiając się bólem gardła. Po spotkaniu z Michałem Irena jest przekonana, że straciła go na zawsze. Zarzeka się, że nigdy już nie obdarzy nikogo uczuciem. W restauracji Jerzy kłóci się z Anką. Wzburzona kobieta wychodzi z lokalu, nie zważając na obecność gości.

Niedziela, TVN, 23:00, Ukryty wymiar, film science-fiction

Jest rok 2040. Eksperymentalny statek kosmiczny wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt wyrusza w przestrzeń kosmiczną. Załoga złożona z doskonale wyszkolonych astronautów i wybitnych naukowców ma zbadać zagięcie czasoprzestrzeni. Nieoczekiwanie statek gubi się w okolicach Neptuna. W centrum dowodzenia zarejestrowano ostatnią transmisję dźwiękową z pokładu statku, lecz jej treść pozostała ściśle tajna. Siedem lat później do Ziemi docierają sygnały pochodzące z zaginionego pojazdu. Władze organizują wyprawę ratunkową.

Ocean`s eleven: Ryzykowna gra

Niedziela, TVN 7, 20:00, Ocean`s Eleven: Ryzykowna gra, film sensacyjny

Po czteroletniej odsiadce Danny Ocean zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Ledwie wyszedł na wolność, a już ma nowy genialny pomysł. Tym razem postanawia upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: zrobić skok na skarbiec trzech największych kasyn w Las Vegas, a przy okazji zemścić się na ich właścicielu, który odbił mu żonę. Zbiera jedenastoosobową grupę najlepszych fachowców w branży i rozpoczyna przygotowania do skoku. W grze, w której stawką jest 150 milionów dolarów, wszystko musi iść jak w zegarku.

Niedziela, TVP 1, 21:20, Głowa w chmurach, melodramat

Wielka Brytania, lata 30. XX w. Atrakcyjna fotograficzka o arystokratycznym pochodzeniu, Gilda Besse, łamie serca wielu mężczyznom. Irlandzki nauczyciel, Guy, nawet nie marzy, że mógłby ją zdobyć, a jednak wkrótce po poznaniu zostają kochankami. Wyjeżdżają do Paryża, gdzie zamieszkują z pochodzącą z Hiszpanii modelką Mią. Kiedy w jej ojczyźnie wybucha wojna domowa, Mia postanawia dołączyć do opozycjonistów. Guy towarzyszy przyjaciółce, a Gilda zostaje w Paryżu. Nie przypuszczają, że ich drogi rozejdą się na ponad sześć lat.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2013 11:51
kobiety pragna bardziej swietny film ! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo