Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Matrix Reaktywacja, Mój nauczyciel, Zeszłej nocy)

Oto co stacje telewizyjne przygotowały na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Matrix Reaktywacja, Mój nauczyciel, Zeszłej nocy)
02.05.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 934

Irek jest przekonany, że Natalia wiedziała o romansie Magdy z ojcem. Narzeczeni się kłócą. Matka chłopaka namawia go, by zerwał z dziewczyną. Uważa, że młodej Zwoleńskiej zależy tylko na pieniądzach rodziny. Władek prowadzi śledztwo w sprawie dotacji, które Biomer otrzymuje na badania. Jest zaszokowany wysokością tych kwot. Wkrótce Warecki wzywa go do siebie na rozmowę. Iwona jeszcze raz próbuje przekonać Agatę, że w jej wieku ślub jest zbyt pochopną decyzją. Tuż przed ceremonią dziewczyna mówi Kamilowi, że chce zaczekać z zamążpójściem.

 

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1755

Emilka ma nadzieję, że Błażej nie pojawi się na rozprawie. Chłopakowi udaje się dotrzeć na czas. W sądzie adwokat Dawida mówi coś, co powoduje, że wściekły Błażej wychodzi z sali. Marta przeprowadza się do Pawła. Woliński chce spędzić romantyczny dzień z ukochaną, ale Roman psuje te plany. Jerzy prosi wydawcę, żeby wycofał jego powieść z druku. Okazuje się, że za zerwanie umowy będzie musiał zapłacić 300 tysięcy złotych kary.

Polsat, 21:00, Przyjaciółki, sezon 2, odc. 10

Kilka godzin przed wyjazdem z Rafałem Inga przychodzi do Patrycji. Wyjawia przyjaciółce, że spędziła namiętną noc z Piotrem. Obecność Stefy irytuje Zuzę. Matka i córka kłócą się na każdym kroku. Patrycja odwiedza Oliwię w szpitalu psychiatrycznym. Znajoma trafiła tam po nieudanej próbie samobójczej. Jest w depresji. Patrycja stara się podnieść ją na duchu, ale bezskutecznie. Paweł zawozi matkę na zabieg do gabinetu rehabilitacyjnego Michała. Czekając na Marię, zagaduje Sylwię. Rejestratorka bardzo mu się podoba.

Matrix Reaktywacja

TVN, 22:35, Matrix Reaktywacja, film science-fiction

Neo kontynuuje walkę o wyzwolenie ludzkości z niewoli wszechpotężnych maszyn. Towarzyszą mu w tym jego partnerzy z poprzedniej części: Morpheus i Trinity oraz Niobe (Jada Pinkett Smith) - była kochanka Morpheusa, także zbuntowana przeciw wszechwładzy komputerów i automatów, które uwięziły ludzkość w iluzji rzeczywistości.

TVP 2, 22:45, Mój nauczyciel, dramat obyczajowy

Zamknięty w sobie nauczyciel biologii Petr ucieka z Pragi przed rodziną, nieudanymi związkami i pytaniami o własną tożsamość. Podejmuje pracę w prowincjonalnej szkole. Tłumaczy dzieciom zasady rządzące światem natury, ale sam, jako homoseksualista, czuje się wykluczony z `boskiego` porządku. Wcześniej będzie musiał się zmierzyć z gorzką komedią niedopasowanych uczuć. Zakochuje się w nim miejscowa farmerka - doświadczona przez życie Maria. Tymczasem Petr zaczyna czuć coś więcej do jej nastoletniego syna.

Polsat, 23:10, Synalek, thriller

Po śmierci matki 10-letni Mark Evans zostaje oddany pod opiekę krewnych: ciotki Susan i wujka Wallace`a. Wujostwo rozumieją ból chłopca, bo sami stracili niedawno synka. Marka cieszy spotkanie z ich starszym synem, rówieśnikiem Henrym. Radość chłopca nie trwa długo. Niebawem orientuje się, że Henry przejawia upodobanie do dręczenia słabszych. Zdaniem Marka, kuzyn zachowuje się jak wcielenie wszelkiego zła. Susan i Wallace nie zauważają w zachowaniu syna niczego niepokojącego. Gdy dochodzi do tragedii, okazuje się, jak bardzo się mylili.

Synalek

CANAL+, 20:00, Zeszłej nocy, melodramat

Michael i Joanna Reed są młodym małżeństwem. Podczas spotkania organizowanego przez znajomych Michaela Joanna jest świadkiem dwuznacznej sytuacji pomiędzy mężem a jego atrakcyjną współpracowniczką Laurą, o której Michael nigdy nie wspominał. Następnego dnia oboje wyjeżdżają w podróż służbową. Zaniepokojona Joanna spotyka dawną miłość, Aleksa. Tej nocy Michael i Joanna muszą zmierzyć się z ogromną pokusą

TV Puls, 20:00, Atomowy amant, komedia

Rok 1962. Calvin Webber, genialny naukowiec, mieszka z żoną Helen w Los Angeles. Pogorszenie stosunków między USA i Kubą wywołuje psychozę w amerykańskim społeczeństwie. Rodzina Webberów postanawia się bronić w razie ataku. Kiedy na ich podwórku rozbija się samolot, są przekonani, że nastąpił wybuch bomby atomowej. Spędzają 35 lat w schronie. Calvin i Helen wychowali w schronie syna, Adama. Wreszcie wychodzą z ukrycia, ale wszystko wokół zmieniło się. Adam rusza do miasta po zaopatrzenie dla rodziców, a także by znaleźć sobie żonę.

TV6, 21:00, Spotkanie po latach, thriller

Jessica Landers jest od 12 lat żoną Russella i matką dwóch córek. Landersowie tworzą szczęśliwą rodzinę. Jednak od pewnego czasu kobieta czuje się zaniedbywana przez męża, który całymi dniami jest nieobecny. Russell tłumaczy to nawałem obowiązków, ale Jessica podejrzewa, że mąż ma romans. Na spotkaniu z koleżankami, z których jedna wychodzi za mąż za dawnego kolegę ze szkoły, Jessica też postanawia odnowić znajomości sprzed lat. Jej wybór pada na Marcusa Declana. Odnajduje go przez Internet i wysyła mu wiadomość z propozycją spotkania.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2013 13:44
www.facebook.com/pages/Stacja-Uroda/179770388846616 ZAPRASZAM DO POLUBIENIA! WSZYSTKO O URODZIE :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo