Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rewers, Madagaskar, Przeminęło z wiatrem)

Oto co ciekawego można obejrzeć w telewizji w trzeci dzień maja!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rewers, Madagaskar, Przeminęło z wiatrem)
03.05.2013

TVN, 20:00, Madagaskar , film animowany

Lew Alex jest główną atrakcją nowojorskiego ZOO. Widowiskowo potrząsa grzywą i wspaniale ryczy, lecz nad polowanie przedkłada porcjowane mięso. Uwielbia publiczność, lubi wybieg z widokiem na park i dobrze się czuje wśród przyjaciół - zebry Marty`ego, hipopotamicy Glorii i żyrafy Melmana. Marty nie podziela jego entuzjazmu dla życia w niewoli. Postanawia uciec, co wpędza w kłopoty wszystkich przyjaciół. Ci, poszukując zbiega, trafiają na pokład statku, który dopływa na Madagaskar. Życie na wolności okazuje się szkołą przetrwania.

TVN 7, 20:00, Po prostu walcz!, film sensacyjny

Jake jest gwiazdą szkolnej drużyny futbolowej. Śmierć ojca przerywa spokojną egzystencję. Jego matka podejmuje decyzję o wyjeździe na Florydę. W nowym środowisku Jake czuje się outsiderem. Jego małomówność i prostolinijność nie zjednują mu przyjaciół. Któregoś dnia koleżanka zaprasza go na imprezę, którą organizuje jej przyjaciel. Mistrz nielegalnych walk, Ryan McCarthy, prowokuje Jake`a i dochodzi do konfrontacji. Ciężko pobity chłopak myśli o rewanżu. Zapisuje się na treningi mieszanych sztuk walki, które prowadzi charyzmatyczny Jean Roqua.

TVP Kultura, 20:20, Jabłka Adama, komediodramat

Neofaszysta Adam, po wyjściu z więzienia, zostaje objęty programem resocjalizacyjnym i skierowany do małego wiejskiego kościółka, gdzie ma uczyć się od nowa podstawowych wartości. Pastor, wielebny Ivan, ma doświadczenie w obcowaniu z życiowymi wykolejeńcami. Na jego plebanii mieszkają już Gunnar, kiedyś tenisista, dziś alkoholik, a także nieustępujący mu w piciu Khalid, arabski imigrant, który wcześniej utrzymywał się głównie z okradania stacji benzynowych. Ivan opiekuje się nimi z równym zaangażowaniem, jak własnym niepełnosprawnym synem.

Przeminęło z wiatrem

TVN 7, 15:35, Przeminęło z wiatrem, melodramat (cz. 1 i 2)

Rok 1861. Gerald O`Hara, jego żona, Ellen, i ich trzy dorastające córki wiodą spokojne i dostatnie życie w posiadłości Tara w południowej Georgii. Najstarsza Scarlett jest zakochana w Ashleyu Wilkesie, mieszkającym po sąsiedzku arystokracie. Jednak Ashley żeni się z kuzynką, Melanią, a Scarlett wbrew sobie wychodzi za mąż za brata Melanii - Charlesa, który wkrótce ginie na wojnie. Po wybuchu wojny Scarlett wraz z Melanią przenoszą się do Atlanty. Przystojny Rhett Butler nieustannie zabiega o względy Scarlett.

FilmBox HD, 19:25, Zostańmy przyjaciółmi, komedia

Claude od dwóch lat nie był w żadnym stałym związku. Choć jest uczuciowy, kobiety go nie zauważają. Powodem może być jego dość prozaiczne zajęcie. Mężczyzna pracuje bowiem w supermarkecie. Przyjaciel Claude`a, Serge, przyjął inną taktykę poszukiwania kobiety życia - zawierza statystyce. Flirtuje na przyjęciach weselnych, ponieważ wyczytał, że 56 procent żonatych mężczyzn poznało wybranki w takich właśnie okolicznościach. Ignoruje natomiast fakt, że aż dwie trzecie zawartych w Paryżu małżeństw kończą się rozwodem.

CANAL+ Film, 20:00, Martha Marcy May Marlene, horror

Martha spędziła kilka lat w komunie, na czele której stoi charyzmatyczny uwodziciel Patrick. Pod jego wpływem kobieta utraciła osobowość. Żyjąca w zgodzie z naturą grupa utworzyła patriarchalny raj, w którym wszystko zaczyna się i kończy na mężczyznach, a pierwszym obowiązkiem członkiń wspólnoty są usługi seksualne. Marcie, która dostała imię Marcy May, udaje się uciec z sielskiej farmy. Dziewczyna znajduje schronienie w domu siostry, Lucy, i jej apodyktycznego męża Teda. Niebawem młoda kobieta popada w paranoiczny strach przed zemstą sekty.

Rewers

TVN, 21:50, Mission: Impossible II, film sensacyjny

Agent rządowy Ethan Hunt zostaje odwołany z urlopu, by odnaleźć tajemniczą substancję, która znalazła się w rękach agenta - zdrajcy. Hunt kompletuje ekipę i wyrusza do akcji. Pierwszym etapem jest Hiszpania, gdzie mieszka atrakcyjna złodziejka, która może naprowadzić agentów na trop szaleńca zagrażającego ludzkości.

TVP 1, 22:35, Rewers, komedia

Lata 50. XX w. Pochodząca z inteligenckiej rodziny Sabina Jankowska pracuje w dziale poezji w redakcji warszawskiego wydawnictwa. Mieszka z matką i babką. Choć skończyła trzydzieści lat, u jej boku nie ma mężczyzny. Matka postanawia znaleźć córce męża. W mieszkaniu Jankowskich zjawiają się adoratorzy, jednak Sabina zakochuje się dopiero w tajemniczym Bronisławie, który pewnego wieczoru ratuje ją z rąk opryszków. Nie potrafi się oprzeć urokowi przystojnego mężczyzny, lecz wkrótce okazuje się, że intencje jej obrońcy nie są szczere.

Polsat, 22:30, Resident Evil: Afterlife, film sensacyjny

Wybucha epidemia spowodowana przez wirus, który zmienia ludzi w krwiożerczych zombie. Alice stara się zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy się nie zarazili. Jednocześnie walczy z przedstawicielami korporacji `Umbrella`. W pewnym momencie okazuje się, że jedyną nadzieją na ocalenie jest Los Angeles, którego mieszkańcy podobno nie zostali zainfekowani. Na miejscu okazuje się, że to nieprawda. Alice wpadła w pułapkę.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Tak... (Ocena: 5) 03.05.2013 20:01
*kiedyś;)
odpowiedz
Tak... (Ocena: 5) 03.05.2013 20:00
Właśnie obejrzałam po raz pierwszy w życiu Przeminęło z wiatrem... Jestem wzruszona... Piękny film...jedynie jestem zawiedziona tym że nie oglądałam od początku. Obym to jeszcze kiedyż nadrobiła. Film zasłużył na miano klasyku...
odpowiedz
aniołka (Ocena: 5) 03.05.2013 09:00
Przeminelo z wiatrem... mmmm super popołudnie się zapowiada.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo