Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dlaczego nie, Skarb Narodów, Raj na ziemi)

Oto propozycje stacji telewizyjnych na początek długiego weekendu!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dlaczego nie, Skarb Narodów, Raj na ziemi)
01.05.2013

TVP 1, 18:40, Statyści, odc. 5

Urażeni zachowaniem reżysera statyści opuszczają plan filmowy. Fotograf Edward Gralewski zaprasza wszystkich do swojego zakładu. Organizuje mały poczęstunek. Przygnębiony Szymek zwierza się, że zmarła mu matka. Nie chcąc psuć znajomym dobrego nastroju, wychodzi. Dorota odwiedza chłopaka w domu i próbuje go pocieszyć. Romek stara się porozmawiać z Bożeną. Niestety, tłumaczka zostaje wezwana przez reżysera. Fotograf oddaje Marii zdjęcia z dalekiej wyprawy jej męża. Wynika z nich, że była zdradzana. To szok dla kobiety opłakującej ukochanego męża.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1754

Olivier nie pojawia się na uczelni. Zimińska jedzie do domu chłopaka, by się z nim pogodzić. Przyłapuje Oliviera w towarzystwie innej dziewczyny. Wydawca przynosi gotowy egzemplarz książki Jerzego. Po przeczytaniu powieści Iza jest w szoku. Ma pretensje do męża, że wykreował ją na morderczynię. Nie zgadza się na publikację. Emilka i Błażej wracają do Warszawy. Dziewczyna uważa, że źle wypadła na egzaminach. Błażej pociesza ukochaną. Dawid wyjaśnia swojemu pełnomocnikowi, dlaczego nagle zaczął starać się o opiekę nad synem.

TVN, 22:30, Szybcy i wściekli - Tokio Drift, film sensacyjny

Sean Boswell daje się namówić na udział w ulicznym wyścigu samochodowym. Niebezpieczny pojedynek, w którym nagrodą jest dziewczyna rywala, wygrywa, ale zdewastowane samochody i szkody wyrządzone podczas rajdu ściągają na niego policję. Rozgoryczona matka Seana wysyła go do ojca mieszkającego w zapuszczonej dzielnicy Tokio. Chłopak czuje się tam samotny i wyobcowany. Na kilkupiętrowym parkingu obserwuje wyścig w formule `drifting`, gdzie liczy się nie tylko szybkość, ale również umiejętność kontrolowania poślizgu

Skarb Narodów: Księga Tajemnic

TV Puls, 20:00, Skarb narodów: Księga tajemnic, film przygodowy

Odkrywszy wielką tajemnicę templariuszy, Benjamin Gates stał się jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Tym razem dzięki pomocy ojca odnajduje kilkanaście zaginionych kart z dziennika Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Wynika z nich, że jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku Bootha. Na poszukiwanie tajemniczej księgi wyruszają także przyjaciel Bena, Riley, oraz jego była ukochana, Abigail. Jeśli uda im się ujawnić tajemnicę, doprowadzą do wyjaśnienia największego spisku w historii świata.

TVN 7, 20:00, Zabójstwo Jesse`ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda, western

Jest rok 1881. Legenda Jesse`ego Jamesa, charyzmatycznego bandyty i najszybszego rewolwerowca na Dzikim Zachodzie, obiegła już cały kraj. Członkowie gangu Jamesa, Frank James, Charley Ford i Wood Hite, napadają na pociągi, rabują banki, wzbudzając podziw u kobiet i nienawiść u mężczyzn. Grupa wspólnie decyduje, że najwyższy czas na ostatni skok - najbardziej spektakularny napad w ich karierze. Nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Polsat, 20:45, New York Taxi, komedia sensacyjna

Pasją Belle Williams są sportowe samochody i szybka jazda. Choć marzy o zostaniu kierowcą rajdowym, musi zadowolić się pracą taksówkarki. Niedawno odebrała licencję i zamierza pokazać nowojorczykom, na co stać jej taksówkę. Jedną z pierwszych osób, która się o tym przekonuje, jest Andy Washburn, zdegradowany policjant. Mężczyzna chce się zrehabilitować w oczach przełożonej, porucznik Marty Robbins, w której jest zakochany. Rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie kradzieży w nowojorskich bankach. Ponieważ nie ma prawa jazdy, prosi Belle o pomoc

Raj na ziemi

CANAL+, 21:30, Raj na ziemi, komedia

George i Linda kupują kawalerkę w prestiżowej nowojorskiej dzielnicy. Wkrótce George traci pracę, a projekt filmu Lindy zostaje odrzucony. Para jest zmuszona sprzedać wymarzone lokum i przeprowadzić się do brata George`a, do Atlanty. Po drodze małżonkowie zatrzymują się na noc w zajeździe, który okazuje się posthipisowską komuną. Mieszkańcy Elizjum żyją w zgodzie z naturą, gardzą karierą i dobrami materialnymi. Para snobów początkowo pokpiwa z ich ideałów, lecz po pełnej wrażeń nocy George i Linda nabierają ochoty na dołączenie do wspólnoty.

TVP 2, 21:45, Dlaczego nie!, komedia romantyczna

Małgosia kończy studia na Akademii Sztuk Pięknych, marzy o pracy w agencji reklamowej. Jednak w świecie rządzonym przez przebojowych yuppies i uwodzicielskie seksbomby zdobycie posady nie jest proste. Małgosię spotykają same rozczarowania; utrzymuje się, rozwożąc pizzę, a jej chłopak ogląda się za innymi dziewczynami. Na przekór przeciwnościom losu dziewczyna nie poddaje się. Wkrótce w jej życiu pojawia się Janek, prezes firmy reklamowej, a wraz z nim dwie rywalki - Ewa, szefowa firmy cateringowej, i Renata, gwiazda agencji reklamowej.

TVP 1, 23:40, Gorączka, dramat kryminalny

Neil McCauley jest poszukiwanym przez policję bezwzględnym złodziejem. Wraz ze wspólnikami - Chrisem i Michaelem - organizują napad na opancerzoną furgonetkę przewożącą obligacje. Wszystko przebiega bez zarzutu, dopóki uczestniczący w akcji nowicjusz nie wytrzymuje napięcia. Dochodzi do strzelaniny, w której ginie trzech strażników. Doświadczony policjant Vincent Hanna przybywa na miejsce. McCauley przygotowuje napad na bank, po którym zamierza przejść na emeryturę. Vincent Hanna postanawia schwytać złodzieja za wszelką cenę.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2013 23:52
www.facebook.com/pages/Stacja-Uroda/179770388846616 ZAPRASZAM DO POLUBIENIA! WSZYSTKO O URODZIE :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2013 17:48
dziś? Pokój 1408 ! Tylko późno będzie... jakoś przed północą :D ale warto !
odpowiedz
Guzik (Ocena: 5) 01.05.2013 13:02
DLACZEGO NIE - fajny gdyby nie ta 'aktorka' z głownej roli , ktora wszytsko spierd()liła, stękania jej są nie do wytrzymania a i urodziwa też nie jest, wnerwiajaca postac
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2013 09:20
Pierwsza miłość?
zobacz odpowiedzi (1)
anonim (Ocena: 5) 01.05.2013 06:54
A gdzie streszczenie NA dobre i NA złe??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo