Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Poważny człowiek, 7 sekund, Zapach kobiety)

Masz ochotę na chwilę relaksu przed telewizorem? Oto nasze propozycje na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Poważny człowiek, 7 sekund, Zapach kobiety)
30.04.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2439

Arkadiusz z entuzjazmem opowiada Grażynce o nadziei, którą Julka dała mu poprzedniego dnia. Koziełło, szczęśliwy, że Anna nie pokrzyżowała mu planów udziałem Tropka w konkursie piękności, umawia się z Pawłem na turniej golfowy. Rafalski odbiera Barbarę z lotniska i składa jej propozycję wspólnego zamieszkania. Jacka i Agatę odwiedza właściciel mieszkania, które wynajmują i prosi o opuszczenie lokalu.

TVP 1, 18:40, Statyści, odc. 4

Roman jest na obiedzie u Ochmanów. Przy stole mówi o rodzinie i o odpowiedzialności. Gospodarz domu przedstawia przybranemu synowi biologicznego ojca. Zachęca obu, by porozmawiali na osobności. Plewko próbuje podbić serce chłopaka, popisując się swoimi umiejętnościami. Romek wciąż chce też odzyskać Bożenę. Tłumaczy jej, dlaczego musiał ją opuścić. Kobieta czuje do niego żal. Kolejna scena, w której grają statyści, jest kręcona w chińskiej restauracji. Szymek dostaje wiadomość ze szpitala i nagle zaczyna płakać. Reżyser wpada w furię.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 932

Iwona domyśla się, że Agata planuje wziąć potajemny ślub z Kamilem. Próbuje przekonać ją, by tego nie robiła. Zarządca biurowca, Kostrzewski, grozi zerwaniem umowy z firmą Marii. Hubert postanawia walczyć o rodzinny biznes. Władek podejrzewa, że w Biomerze dzieje się coś niewłaściwego z finansowaniem badań. Postanawia zbadać tę sprawę. Nadgorliwość Cieślaka budzi niepokój szefa, Floriana. Zofia prosi Natalię, by dowiedziała się od Magdy, kto jest kochanką jej męża. Zdenerwowana Natalia jedzie do siostry.

Prawo Agaty

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 988

Janka nie zgadza się na ugodę Mostowiakami. Prosi adwokata, by przyspieszył termin rozprawy. W bistro mała Basia czeka na Pawła. Piotrek zaprasza Andrzeja na swój mecz. Okazuje się, że Janusz zabiera Edytę i Piotrka do USA. Andrzej jest załamany, obawia się, że straci kontakt z synem. Wzburzony Radek przychodzi do Pawła - wie o jego romansie z Izą. Wojdas daje do zrozumienia Budzyńskiemu, że liczy na przychylność Marty w prowadzeniu pewnej rozprawy. Mówi Holtzowi, że ma pomysł, jak nakłonić mecenasa do współpracy. Rogowski dzwoni do Teresy.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1753

Za pośrednictwem dzieci Bogdan zaprasza Marię i Włodka na obiad. Na spotkaniu przeprasza za swoje zachowanie. Kinga martwi się o Michała, który chce się zemścić na Laurze. Brzozowski informuje Barteckiego, że jego współpracownica jest oszustką. Daniel nie radzi sobie z opieką nad bratem. Dzwoni do Oli i prosi ją o pomoc. Dziewczyna przychodzi do mieszkania Brzozowskich, by zająć się Kubą. Później Daniel podwozi Olę na spotkanie z Olivierem.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 3, odc. 10

Okońska prosi Agatę o zachowanie pewnej informacji w tajemnicy w sprawie Kowalskiego, byłego klienta Agaty. Dębski prowadzi sprawę Ady, młodej wiolonczelistki, która chce uzyskać rozwód. Agata zajmuje się sprawą rozwodową przyjaciół Doroty. Jest adwokatem Borysa, który chce rozwodu, czemu sprzeciwia się jego żona, Nina. Początkowo małżonkowie są dla siebie mili. Wkrótce jedno oskarża drugie o romans. Dochodzi do rękoczynów. Bartek jedzie na spotkanie z Bylińską. Gubi się w lesie. Z pomocą przychodzi mu przypadkowo spotkana piękna dziewczyna.

7 sekund

Polsat, 20:00, 7 sekund, film sensacyjny

Jack Tuliver, zawodowy żołnierz i mistrz złodziejskiego fachu w jednej osobie, przygotowuje napad na samochód przewożący bezcenne dzieło van Gogha. Na drodze do celu staje rosyjski gang, który również planuje kradzież obrazu. Tuliver musi szybko zmienić plan i przystąpić do działań, w których nie wiadomo do końca, kto jest jeszcze sprzymierzeńcem, a kto już wrogiem.

TVP 1, 21:15, Zapach kobiety, dramat obyczajowy

Charlie, dobrze wychowany uczeń ekskluzywnej szkoły, podczas długiego weekendu podejmuje się opieki nad niewidomym pułkownikiem Frankiem Slade`em. Zgorzkniały ekscentryk zamierza świąteczne dni spędzić w Nowym Jorku. W planach ma pobyt w eleganckim hotelu, kolację w wytwornej restauracji, noc z piękną kobietą, a na zakończenie efektowne samobójstwo. Zadanie Charliego okazuje się istną torturą, zważywszy na trudny charakter Slade`a, ale też wielką szkołą życia.

TVP Kultura 22:15, Poważny człowiek, dramat obyczajowy

Amerykańska prowincja, lata 60. XX w. Żyd Larry Gopnik prowadzi spokojne i uregulowane życie. Jest nauczycielem akademickim, mieszka w sympatycznej okolicy z żoną i dorastającymi dziećmi. Pewnego dnia wszystko się zmienia, a na Larry`ego zaczyna spadać jedno nieszczęście po drugim. Żona oświadcza, że ma romans z jego najlepszym przyjacielem, dzieci sprawiają coraz większe kłopoty, bezrobotny brat wprowadza się do jego domu, a kariera naukowa wisi na włosku. Z pomocą trzech rabinów Larry próbuje zrozumieć, dlaczego to wszystko go spotyka.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2013 01:59
Daliście tytuł 7 sekund, a zdjęcie z filmu 60 sekund..
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie