Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man 2, Oszukać przeznaczenie 4, Hellboy)

Nie wiesz co obejrzeć w piątkowy wieczór? Oto co przygotowały stacje telewizyjne...
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man 2, Oszukać przeznaczenie 4, Hellboy)
26.04.2013

TVP 1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5823

Stephen wypytuje Brooke o Pam. Brooke uważa, że Pam jest lojalna wobec Stephanie i może być zdolna do wszystkiego. Steffy próbuje przekonać Eryka, by nie dawał Donnie udziałów w firmie. Forrester prosi wnuczkę, żeby powiadomiła rodzinę o zaproszeniu na kolację. Sam zawiadamia Stephanie i wręcza jej specjalny strój. Steffy i Thorne próbują podsłuchiwać rozmowę Stephanie i Eryka. Mają nadzieję, że rodzina Forresterów znów się zjednoczy.  

TVP 1, 20:30, Anna German, odc. 9

Poprawia się stan zdrowia Anny, która wraca do występów i nagrywania płyt. W 1972 r. w Zakopanem wychodzi za mąż za Zbyszka Tucholskiego. Marzy o dziecku i w 1975 roku rodzi synka - Zbyszka Ivarra. Otrzymuje propozycję wyjazdu na występy do Związku Radzieckiego, gdzie zdobywa ogromną popularność i poznaje swoją późniejszą najlepszą przyjaciółkę - autorkę tekstów Annę Kaczalinę. Rosjanie proponują Annie obywatelstwo, ale ona odmawia. Podczas kolejnego pobytu w Moskwie piosenkarka dowiaduje się, że jest chora na raka.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 930

Ksawery jest załamany wynikami badań. Odwiedza Natalię i przeprasza ją za wszystko. Następnie jedzie do Warszawy, do Kasi. Wyznaje byłej żonie, że jest śmiertelnie chory. Rick nadal mści się na Tinie. Pracownice firmy sprzątającej nie pojawiają się w pracy. Hubert wraz z Klarą, Tiną, Patrycją, Kubą i Dawidem biorą się do pracy. Jola nadal jest przeciwna pomysłowi Janka, by założyć hotel dla psów. Mężczyzna nieoczekiwanie znajduje wspólnika.

Oszukać przeznaczenie 4

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc.93, 94

Ludwik zapisuje Kacpra na treningi futsalu; zostaje asystentem trenera. Żeby dobrze rozpocząć współpracę z młodzieżą, na pierwsze zajęcia przynosi lody. Potem ma problemy z wyjaśnieniem, co oznacza spalony. Syn trenera, Krystian, zostaje kapitanem drużyny. Zdaniem Kacpra próbuje rządzić i stresuje pozostałych graczy. Kuba udziela Kacprowi kilku rad. W domu Boskich trwa przedświąteczna mobilizacja. Młodzież jest z tego niezadowolona. Szykowanie prezentów, rozwieszanie lampek choinkowych i wszechobecność kolęd to dla nich mroczne oblicze świąt. Kuba ma problem, bo zerwał z Agatą. Z Tomkiem zastanawiają się, co powinien kupić dziewczynie pod choinkę.

TVN, 20:00, Iron Man II, Film przygodowy

Tony Stark ujawnia, że jest superbohaterem znanym jako Iron Man. Opinia publiczna naciska, by przemysłowiec podzielił się technologią z wojskiem. Tony jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Uważa, że jego wynalazki mogą zostać wykorzystane do bezmyślnego zabijania ludzi. Zmaga się ze społecznymi naciskami, a także z nowymi, potężnymi przeciwnikami - Justinem Hammerem i szukającym zemsty rosyjskim fizykiem nazwiskiem Ivan Vanko. Stark może liczyć na pomoc przyjaciół - Pepper Potts i Jamesa Rhodesa.

TVN, 22:40, Oszukać przeznaczenie IV, horror

Nick i jego przyjaciele spędzają weekend na wyścigach samochodowych. Oglądając zawody, chłopak nieoczekiwanie doświadcza przerażającej wizji. Traktuje to jako ostrzeżenie i razem z kilkunastu innymi osobami opuszcza tor. Chwilę później wybucha wielki pożar, w którym giną znajdujący się w obiekcie ludzie - kierowcy, ich ekipy, widzowie. Bohaterom udało się przeżyć, jednak śmierć nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Hellboy

Polsat, 22:00, Hellboy, film fantastyczny

Akcja rozpoczyna się w 1944 roku, kiedy hitlerowcy, chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, otwierają wrota piekieł i sprowadzają na ziemię syna Szatana. Hellboy ma być zwiastunem spełnionej apokalipsy, jednak zostaje uratowany przez aliantów, na czele których stoi profesor Broom. W miarę upływu czasu Hellboy staje się mistrzem czynienia dobra. Wspomagany przez agentów musi odnaleźć czarodzieja nazistów, który to wszystko zapoczątkował. Nadszedł moment, by stawić czoła tym, którzy 40 lat wcześniej powołali go do istnienia.

TVP 1, 23:15,Wanted.Ścigani, film sensacyjny

Księgowy Wesley Gibson mieszka w starej kamienicy tuż przy torach chicagowskiej kolejki. W pracy doświadcza nieustannych upokorzeń ze strony szefowej, a jego dziewczyna zdradza go. Gdy pewnego dnia Wesley kupuje kolejną porcję środków uspokajających, ktoś do niego strzela. Z opresji ratuje go atrakcyjna Fox. Niedoszła ofiara dowiaduje się, że poprzedniego dnia z rąk zamachowca zginął jego ojciec. Kobieta informuje go również, że jest on potomkiem najwybitniejszego egzekutora tajnego stowarzyszenia. Wesley trafia przed oblicze przywódcy Bractwa.

TVP Kultura 20:20, Scoop - Gorący temat, komedia kryminalna

Studentka dziennikarstwa, Sondra Pransky, przypadkowo bierze udział w pokazie podstarzałego magika. Sztuczka iluzjonisty, przeprowadzona z udziałem Sondry, zostaje wykorzystana przez ducha zamordowanego dziennikarza, który przed śmiercią trafił na trop sensacji. Duch informuje dziewczynę, że Peter Lyman, majętny i przystojny syn arystokraty, prowadzi podwójne życie. To on jest nieuchwytnym `tarotowym zabójcą`, budzącym grozę wśród mieszkańców miasta. Z pomocą magika dziennikarka rozpoczyna prywatne dochodzenie.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2013 15:55
Iron Man II, a potem Oszukać przeznaczenie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2013 15:45
A kogo obchodzi "Pierwsza Miłość" :/ ?!!!! Jeśli chcecie zobaczyć co się będzie działo, to sobie sprawdźcie, a nie ciągle wypisujcie jedno i to samo:\
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2013 10:14
Dlaczego nie ma Pierwszej Miłości ???
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 26.04.2013 08:23
Gdzie jest Pierwsza Miłośc ?!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie