Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Predator, Dom Dusz, Pocałunek smoka)

Oto najciekawsze propozycje na czwartkowy wieczór:
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Predator, Dom Dusz, Pocałunek smoka)
25.04.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2437

Arkadiusz spędza noc w klinice. Badania wykazały, że utrata przytomności spowodowana była przemęczeniem i stresem. Rankiem Arkadiusz dziękuje Pawłowi i Grażynce za pomoc. W firmie Jerzego trwają ostatnie przygotowania do wyjazdu do Berlina. Renata ma przejąć wszystkie obowiązki biurowe. Mariusz ponownie spotyka Kingę. Właściciele Tropka dają synowi na imię Tadeusz - na cześć doktora Koziełły. Postanawiają też, że Tropek zostanie u Koziełłów na stałe. Przełożony Norberta przeprowadza z nim rozmowę na temat rozpoczęcia terapii.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 929

25-letnia, atrakcyjna Paulina rozpoczyna pracę w wydawnictwie Marty i Roberta. Dziewczyna zdobywa sympatię i zaufanie Roberta. Marta nie potrafi się do niej przekonać. Wkrótce Paulina zaczyna otwarcie adorować Roberta. Marta i Chowański zbliżają się do siebie. Elżbiecie nie podoba się, że córka znów mu zaufała. Ksawery kolejny raz traci przytomność. Lekarz odsyła chłopaka na specjalistyczne badania. Rybińscy niepokoją się o zdrowie syna. Magda jest świadkiem awantury między Zofią i Krzysztofem.

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1751

Maria jest roztrzęsiona po rozmowie z Bogdanem. Okazuje się, że ma list, w którym matka Bogdana wyrzekła się go. Włodek uważa, że Berg powinien go przeczytać, jednak Ziębowa jest innego zdania. Basia i Andrzej wyjeżdżają do USA. Michał odwozi ich na lotnisko. Okazuje się, że Andrzej zostawił telefon w domu. Tego samego wieczoru Jagoda dzwoni na komórkę Brzozowskiego. Daniel odbiera połączenie. Zuza postanawia, że nie będzie się więcej starać o dziecko. Doktor Ostrowski utwierdza ją w tej decyzji. Nie wiadomo jednak, jak zareaguje Kamil.

Dom dusz

Polsat,  21:00, Przyjaciółki, sezon 2, odc. 9

Inga przygotowuje się do wyjazdu z Rafałem. Uświadamia sobie, że nic do niego nie czuje i ciągle myśli o Piotrze. Ten niespodziewanie zjawia się w jej mieszkaniu. Patrycja umawia się z Michałem i jego rodzicami, aby wspólnie wybrać suknię ślubną i tort. Obawia się nieco despotycznego charakteru przyszłej teściowej. Julka informuje Ankę, że wróci później ze szkoły, ponieważ idzie na zajęcia sportowe. Strzelecka podejrzewa, że to kolejne kłamstwo. Matka Zuzy, Stefa, odwiedza ją w pracy. Jej partner wyrzucił ją z domu.

Polsat, 23:00, Dom dusz, dramat obyczajowy

Losy rodziny Del Valle, rozgrywające się na tle wydarzeń 1973 r., gdy generał Pinochet dokonał w Chile zamachu stanu. Esteban, ubogi właściciel plantacji, posiadający wielkie ambicje, poślubia Clarę, która ma dar przepowiadania przyszłości. Wkrótce rodzi się Blanca. Mijają lata. Esteban zmienia się w okrutnego człowieka, który przedkłada karierę polityczną nad rodzinę. Popada też w konflikt z córką, sprzeciwiając się jej związkowi z rewolucjonistą, Pedrem. Uporządkowany świat Estebana rozpada się, gdy komuniści przejmują władzę.

TV4, 20:00, Predator, film sensacyjny

Doborowy oddział komandosów wynajęty przez CIA ma za zadanie odbić zakładników przetrzymywanych gdzieś w południowoamerykańskiej dżungli. Zamiast jednak odnaleźć zaginionych ludzi niespodziewanie natrafiają na morderczą, kosmiczną bestię, która sama jest niewidoczna na tle lasu. Monstrum kolejno eliminuje żołnierzy, wciągając ich w pułapki.

Pocałunek smoka

TVN, 22:30, Pocałunek smoka, film sensacyjny

Policjant Liu Jian przybywa z Pekinu do Paryża. Wraz z inspektorem Richardem ma aresztować chińskiego bossa narkotykowego. Partnerzy znajdują gangstera w hotelu. Tu jednak kończy się współpraca policjantów. Skorumpowany Richard zabija mafiosa, a chcąc pozbyć się niewygodnego Liu, oskarża go o morderstwo. Jianowi udaje się jednak uciec z dowodami rzeczowymi zbrodni dokonanej przez inspektora. Richard i jego podwładni rozpoczynają polowanie na Chińczyka. W walce z inspektorem pomaga Liu poznana przypadkowo prostytutka.

TV6, 21:00, Kobieta potrzebna od zaraz, melodramat

Emma niedawno się rozwiodła. By uciec od przeszłości, podejmuje pracę gosposi w wielkiej posiadłości wdowca, profesora Uniwersytetu Yale Richarda Goddarda. Gospodarz okazuje się stroniącym od ludzi despotą. Jego żona zmarła przed kilkoma laty. Ponieważ Goddard dopuścił się zdrady, syn właśnie jego wini za śmierć matki. W domu panuje napięta atmosfera, wybuchają kłótnie. Niesnaski pogłębiają się, gdy obaj mężczyźni zakochują się w Emmie i zaczynają rywalizować o jej względy.

TVN 7, 20:00, Dziennik sierżanta Fridaya, komedia kryminalna

W Los Angeles działa seryjny zabójca, którego czyny noszą znamiona mordu rytualnego. Detektyw Joe Friday prowadzi dochodzenie, a w rozwikłaniu kryminalnej zagadki pomaga mu młody detektyw Pep Streebeck. Głównym podejrzanym jest telewizyjny kaznodzieja, wielebny Jonathan Whirley. Kolejną ofiarą szaleńca ma być Connie Swail, w której Friday jest zakochany. Akurat wtedy, gdy detektyw wpada na trop przestępcy, zostaje pozbawiony odznaki policyjnej. Aby ocalić ukochaną, kontynuuje śledztwo na własną rękę.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie