Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Skąd wiesz, Salon piękności, Komornik)

Środowy wieczór z pilotem w ręku? Oto nasze propozycje:
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Skąd wiesz, Salon piękności, Komornik)
24.04.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2436

U Koziełłów pojawia się szczęśliwy ojciec dziecka, któremu Tadeusz dzień wcześniej pomógł pojawić się na świecie. Anna jest dumna z męża, docenia jego fachowość i opanowanie. Przełożony Norberta z zaskoczeniem dowiaduje się od Oli o jego stanie psychicznym. Na prośbę Grażynki Bogna podejmuje się rehabilitacji córki Arkadiusza, Julki. Arkadiusz nagle traci przytomność po spektaklu, w którym wystąpił Maciek.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 928

Krzysztof prosi Magdę, by z niego nie rezygnowała. Chce walczyć o ich związek. Irek dowiaduje się o rozwodzie rodziców, jedzie do ojca. Klara zostaje oskarżona o wyrzucenie dokumentów. Marzena, nowa szefowa firmy sprzątającej, grozi dziewczynie zwolnieniem, jeśli pisma się nie znajdą. Patrycja angażuje się w reaktywację kariery Tiny. Rick odwiedza dziewczynę, proponuje powrót do wytwórni w zamian za pomoc w odzyskaniu Tiny. Janek wpada na pomysł otworzenia hotelu dla psów. Spotyka się ze sprzeciwem Joli.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 521

Latoszek nocuje u Konicy. Jest zły na żonę, że nie daje mu szansy na wyjaśnienie nieporozumienia. Ola zwleka z powrotem na staż. W barze udziela pomocy mężczyźnie, który dostał zawału. Fachowo wykonuje masaż serca do czasu przyjazdu pogotowia. Dyżurujący w karetce Przemek zabiera Olę do szpitala. Agata podejrzewa u pacjenta boreliozę, ale testy tego nie potwierdzają. Latoszek dowiaduje się od Leny, że istnieje bakteria, która może zaburzać wyniki badań. Paweł pojawia się w szpitalu. Jego wizyta wytrąca Agatę z równowagi.

Komornik

Polsat, 20:35, Skąd wiesz?, komedia romantyczna

Lisa od dzieciństwa pasjonuje się sportem i poświęca mu każdą wolną chwilę. Kiedy zostaje wyrzucona z drużyny softballowej, jej świat wali się w gruzy. Pogrążona w rozpaczy, bez większego zastanowienia wdaje się w romans ze skoncentrowanym na sobie baseballistą, Mattym. Zanim związek nabiera rozpędu, Lisa poznaje bystrego i wrażliwego George`a, któremu chwilowo nie wiedzie się najlepiej. Mężczyzna jest w konflikcie z ojcem, ma problemy finansowe i może nawet trafić do więzienia. Lisa nie wie, z którym z mężczyzn chce spędzić resztę życia.

Polsat, 23:05, Supersamiec, komedia

Evan i Seth podczas nauki w liceum byli nierozłączni. Mimo iż Evan ma naturę spokojnego, ułożonego nastolatka, zawsze świetnie dogadywał się z aroganckim, nieprzewidywalnym i wulgarnym Sethem. Teraz każdy pójdzie w inną stronę, bowiem zdecydowali się na studiowanie w dwóch różnych college`ach. Czeka ich jednak jeszcze szalona impreza, na której trzeba będzie poderwać dziewczyny i wypić dużo alkoholu.

TVP Kultura, 20:20, Komornik, dramat obyczajowy

Komornik z Wałbrzycha, Lucjan Bohme, bezwzględnie egzekwuje długi. Jest niewzruszony, arogancki wobec ofiar, pewny siebie i nonszalancki. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że w pewnym momencie staje się elementem czyjejś gry, której częścią jest romans z zamężną Anną. Pod wpływem dramatycznych zdarzeń Lucjan próbuje naprawić wyrządzone krzywdy. Niestety, jego nieostrożne posunięcie zostaje wykorzystane przez przeciwników. Ci, którym próbował zadośćuczynić za wyrządzone szkody, nie staną w jego obronie.

Salon piękności

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1750

Maria proponuje Bogdanowi, by dzieci zostały w Warszawie. Berg nie chce słyszeć o takim rozwiązaniu. Zarzuca Ziębom, że chcą pozbawić dzieci jedynego rodzica, jak jego pozbawili matki. Ola jest rozgoryczona, że Olivier nie zadzwonił do niej po powrocie z Wysp Kanaryjskich. Na uczelni chłopak wręcza ukochanej prezent i zapewnia, że bardzo za nią tęsknił. Igor prosi Magdę przez telefon, żeby przyjechała do Manchesteru. Dziewczyna odmawia. Jest roztrzęsiona tą rozmową. Kazik niespodziewanie przychodzi i zabiera Magdę oraz Julkę na spacer.

TVN, 22:30, Wygrać ze śmiercią, film sensacyjny

Rok 1983. Policjant Mason Storm wpada na trop jednej z największych afer politycznych. Zamieszany w nią wysokiej rangi polityk postanawia pozbyć się Storma i nasyła na niego płatnych morderców. W strzelaninie giną jego żona i dziecko, a on ciężko ranny traci przytomność. Zabójcy zostawiają go, przekonani, że nie żyje. Okazuje jednak się, że Storm przeżył. Umieszczono go w szpitalu pod zmienionym nazwiskiem. Przez siedem lat nie odzyskuje przytomności, budzi się dopiero w 1990 roku. Policjant zamierza zemścić się za śmierć bliskich.

TVP 2, 21:45, Salon piękności, komedia

Fryzjerka Gina Norris dla dobra córki przenosi się z Chicago do Atlanty, gdzie dziewczynka będzie mogła uczęszczać do prestiżowej szkoły muzycznej. Kobieta zatrudnia się w salonie kosmetycznym. Chimeryczny szef tak uprzykrza jej życie, że Gina porzuca posadę i otwiera własny zakład. Mimo że początki są trudne, bo były przełożony robi wszystko, żeby pokrzyżować jej szyki, Ginie i jej pracownikom udaje się stworzyć miejsce, w którym każda kobieta może liczyć nie tylko na zmianę wyglądu, ale także na rozmowę.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Paulina (Ocena: 5) 24.04.2013 11:31
Komornik to świetny film! Szczerze polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2013 11:30
czemu salon piękności tak późno? polecam dziewczyny fajny lekki film
odpowiedz

Polecane dla Ciebie