Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kod da Vinci, Za linią wroga, Sybil)

Oto co proponują wybrane stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór:
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Kod da Vinci, Za linią wroga, Sybil)
22.04.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2434

Ojciec Norberta, świadomy stanu psychicznego syna, radzi Oli unikać z nim kontaktu. Lecz Norbert nie zamierza rezygnować ze spotkania z Olą. Czeka na nią przed domem rodziców i pokazuje bilety na wspólny wyjazd do Portugalii. Grażyna wręcza rodzinie zaproszenia na spektakl, w którym Maciek gra jedną z ról. Jerzy i Michał planują szczegóły wyjazdu na kontrakt do Niemiec.

TVP 1, 18:40, Wszystko przed nami, odc. 98

Po powrocie z wczasów Zuza wypomina mamie flirt z instruktorem jazdy na snowboardzie. Anna broni się przed atakami, tłumacząc, że to niezobowiązująca znajomość. Stefan widzi, że Jola kokietuje Marca i na osobności ostrzega ją, by nie krzywdziła innych mężczyzn tylko po to, by zemścić się na nim. Szawarska jest oburzona tym, że Olgierd oszukał Olę, która poświęciła dla niego karierę zawodową i zerwała zaręczyny z Wojtkiem. Paweł zamierza za pośrednictwem Starzaka dotrzeć do osób odpowiedzialnych za zabójstwo ojca..

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc.926

Rodzina żegna się z Marią i chłopcami przed ich wyjazdem do Finlandii. Teresa gorzej się czuje, cały dzień spędza w łóżku. Fryderyk podejrzewa, że kobieta symuluje, by zatrzymać córkę w Polsce. Kajtek wychodzi ze szpitala. Jest smutny, bo Krystian rozpowszechnia w szkole plotki dotyczące zajścia w fabryce. Krystian z ojcem odwiedzają Cieślaków. Chłopiec przeprasza Kajtka za swoje zachowanie. Ludmiła uważa, że Kostek oszalał na punkcie kariery Olenki. Kobieta wkracza na plan filmowy, zabiera córkę.

Za linią wroga

TVN 7, 20:00, Sybil, dramat psychologiczny

Sybil Dorset po nieudanej próbie samobójczej trafia na leczenie do doktor psychiatrii Cornelii Wilbur. Dziewczyna przyznaje się, że cierpi na zaniki pamięci i często nie jest w stanie przypomnieć sobie, co się z nią działo. W trakcie kolejnych sesji wychodzi na jaw, że Sybil była w dzieciństwie wykorzystywana fizycznie i emocjonalnie przez psychicznie chorą matkę. Bolesne doświadczenia sprawiły, że dziewczyna cierpi na rozszczepienie osobowości i ma zdolność przeobrażania się w szesnaście różnych osób.

Polsat, 20:00, Kod da Vinci, thriller

W Luwrze zostaje zamordowany kustosz Jacques Sauniere. Sprowadzony z Harvardu profesor Robert Langdon, światowej sławy historyk i badacz symboli, ma pomóc policji w rozszyfrowaniu zagadkowych śladów znalezionych na miejscu zbrodni. Uczony, który sam wkrótce staje się podejrzanym, odkrywa, że Sauniere był członkiem tajnego bractwa, a jego śmierć ma prawdopodobnie związek z tajemnicą sięgającą początków chrześcijaństwa. Langdonowi pomaga w śledztwie wnuczka zamordowanego, kryptolog Sophie Neveu.

Polsat, 23:05, Za linią wroga, film sensacyjny

Konflikt zbrojny na Bałkanach dobiega końca. Porucznik Burnett odbywa ostatni lot zwiadowczy nad Jugosławią. Aparatura rejestruje masowe rozstrzeliwanie cywili przez wojska jednej ze stron konfliktu. Artyleria przeciwlotnicza otwiera zmasowany ogień. Zestrzelony samolot rozbija się daleko za linią wroga. Burnett wychodzi z kraksy cało. Jego tropem podąża serbska grupa, która chce zlikwidować niewygodnego świadka. Tymczasem admirał Reigart, dowodzący wojskami amerykańskimi na Bałkanach, podejmuje decyzję o rozpoczęciu akcji ratunkowej.

lekarze

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc.985

Marta i Andrzej uprzedzają Marka, że Jane Buford złożyła wniosek do księgi wieczystej domu w Grabinie. Domyślają się, że jest ona spadkobierczynią Hanny i zamierza dochodzić praw do nieruchomości. Tomek dzwoni do Agnieszki, mówi, że nie może do niej przyjechać. Chodakowski cieszy się z powrotu do czynnej służby. Małgosia chwali się mężowi nowym samochodem. Tomek nie podziela jej entuzjazmu, interesuje go, skąd żona wzięła pieniądze. Wieczorem Michał, który pomagał w zakupie auta, zaprasza Gosię na drinka.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1748

Ewa przychodzi do Magdy, by nakręcić filmik z Julką i wysłać go Igorowi. Proponuje też wspólny wyjazd do Manchesteru. Magdzie nie podoba się ten pomysł. Honorata postanawia poważnie porozmawiać z pracownikiem. Jurek wyznaje, że jest transwestytą. Leśniewska nie potrafi tego zaakceptować. Andrzej stara się przekonać Basię do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Ma nadzieję, że to uzdrowi ich związek. Brzozowska nie chce się zgodzić. Tłumaczy, że boi się zostawić Kubusia pod opieką Daniela.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 2, odc. 8

Maks przywozi z Somalii ciężko chore dziecko. Towarzyszy mu młoda lekarka, Olga Rojko. Lekarze zajmują się mężczyzną, który jest zawodowym żebrakiem. Kazimierz początkowo nie zgadza się na leczenie. Chce, aby chirurdzy pozbawili go nogi. Dzięki fortelowi Alicji pacjent zgadza się na operację. Sylwia i Beata mają kłopoty sercowe. Wyszło na jaw, że Jacek ma ciężarną żonę i dwójkę dzieci. Jacques zaczyna rozumieć, że Janek go okłamał. Dochodzi do porozumienia z Elżbietą w sprawie wychowania syna. Alicja spędza noc z Bartkiem.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2013 14:48
Tom Hanks najlepszym aktorem w dziejach ludzkości.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo