Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Łatwa dziewczyna, Za szybcy za wściekli, Ja ty i on)

Oto najciekawsze propozycje na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Łatwa dziewczyna, Za szybcy za wściekli, Ja ty i on)
17.04.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2432

Podczas spotkania z ojcem Norbert chwali się osiągnięciami na uczelni i propozycją stypendium, ale nie wspomina o rozstaniu z Olą. Po południu jedzie do sądu i czeka, aż ukochana skończy pracę. Dochodzi do szarpaniny. Widząc, co się dzieje, Rafał staje w obronie dziewczyny. W trakcie realizacji pierwszego odcinka nowego programu dochodzi do nieporozumienia między Zytą i Martą. Chojnicka żali się Michałowi na nieuczciwe postępowanie Marty i obawia się, że nie dostanie angażu do kolejnych odcinków.

TVP 1, 18:45, Wszystko przed nami, odc. 96

Podczas rozprawy Starzak przyznaje się do kradzieży przewodów z firmy byłego szefa. Paweł stara się wybronić Antoniego, wykazując, że ten przywłaszczał sobie cudze mienie z nędzy spowodowanej nieterminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Agata ma żal do ukochanego, że zaniedbuje ją przez nadmierne zaangażowanie w proces Starzaka. Basia jest zazdrosna, gdy Leszek z zainteresowaniem ogląda się za Kariną. Wraz z Agatą proszą Janka, by rozmówił się z prostytutką. Wojtek kłóci się z Pawłem, który zamierza ostro zaatakować Olgierda.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 923

Zrozpaczeni Władek i Sabina szukają Kajtka, który nie wrócił na noc do domu. Jeden z tropów prowadzi do starej fabryki. Władek zastaje na miejscu Krystiana. Chłopiec wyznaje, że zamknął Kajtka i Hanię na dachu. Po nocy spędzonej na mrozie dzieci są w złym stanie. Do Zwoleńskich i Marczaków docierają niepokojące wieści - ciąża Julii jest zagrożona, dziewczyna będzie musiała leżeć do czasu rozwiązania. Małgorzata postanawia jechać do Włoch, by zaopiekować się synową. Jola postanawia wprosić się na Wigilię do Grzelaków.

za szybcy za wściekli

TVN, 22:30, Za szybcy, za wściekli, film sensacyjny

Gliniarz z Los Angeles Brian O`Connor w wyniku nielegalnych działań traci pracę w policji. Teraz zarabia, biorąc udział w ulicznych wyścigach w Miami. Ale dostaje szansę rehabilitacji. Agenci federalni Markham i Bilkins chcą dopaść przy jego pomocy kryminalistę Cartera Verone`a, zamieszanego w handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy. W akcji z O`Connorem współdziałają jego przyjaciel z dzieciństwa i zarazem były gliniarz - Roman Pearce, oraz tajna agentka Monica Fuentes.  

Polsat,  20:35, Łatwa dziewczyna, komedia

Olive jest nieśmiałą uczennicą liceum. Pewnego dnia w konsekwencji jej niewinnego kłamstwa, ktoś zaczyna rozpowiadać plotkę o jej rzekomej rozwiązłości. Olive postanawia obrócić ją w atut i tym samym poprawić pozycję w szkole. Niestety, sprawa wymyka się spod kontroli. Nastolatka jest zrozpaczona, a jej ulubiony nauczyciel i wychowawczyni zaczynają poważnie się niepokoić. Z pomocą ekscentrycznych rodziców i wielbiciela Olive próbuje wybrnąć z podbramkowej sytuacji.

Polsat,  22:35, Klub Dzikich Kotek

Po ukończeniu college`u Spence i Hogan zatrudniają się jako stażyści w tej samej kancelarii adwokackiej, gdzie praca jest nudna i słabo płatna. Wpadają na pomysł, żeby rozkręcić własny biznes - klub dla młodych mężczyzn, w którym, po opłaceniu rocznego abonamentu, będą mogli uprawiać seks z bezpruderyjnymi paniami. Spence i Hogan szybko znajdują klientów, a pierwsze chętne do erotycznych figli to żony ich szefów z kancelarii oraz ich przyjaciółki. Kobiety zapewniają Spence`owi i Hoganowi udany start w biznesie opartym na przyjemności.

ja ty i on

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 520

Po szpitalu krąży plotka o romansie Latoszka z Agatą. Woźnicka usiłuje przekonać Lenę, że to nieprawda. Rozmowa z pacjentką zagrożoną rakiem piersi uświadamia Lenie, że nie chce być z Witkiem. Grażyna domaga się amputacji obu piersi. Hana ma wątpliwości, czy to dobra decyzja. Jakub jest nauczycielem, nie może pozwolić sobie na dłuższą nieobecność w pracy. Falkowicz obiecuje pacjentowi nie zwlekać z operacją. W trakcie przedłużającego się zabiegu musi ustąpić miejsca Consalidzie.

TVP 2, 21:45, Ja, ty i on, komedia romantyczna

36-letni Randolph Dupree spędza czas na imprezach, na które zarabia, chwytając się dorywczych zajęć. Z grona znajomych najważniejszy jest dla niego Carl - przyjaciel i wzór. Gdy ten staje na ślubnym kobiercu z Molly, Dupree jest załamany. Niebawem Carl dowiaduje się, że kolega ma kłopoty - stracił mieszkanie i źródło dochodów. Proponuje mu, by jakiś czas mieszkał z nim i jego żoną. Dupree wprowadza się do mieszkania Carla. Szukanie nowej pracy idzie mu jednak mozolnie. Molly wypełnia samotne godziny, zacieśniając znajomość z nowym lokatorem.

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1746

Kamil cały czas nocuje w szpitalu. Ostrowski radzi mu, żeby wrócił do domu. Zuza jest zrozpaczona. Postanawia się wyprowadzić. Ola jest zła na Oliviera, że jedzie z Eweliną i znajomymi na Wyspy Kanaryjskie. Chłopak zapewnia ją, że będzie o niej pamiętał. Bogdan i Jarek kłócą się. Ku niezadowoleniu dzieci Bogdan postanawia wprowadzić w domu rygorystyczne zasady.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo