Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Chłopiec w pasiastej piżamie, Niebezpieczny człowiek)

Oto najciekawsze propozycje na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Chłopiec w pasiastej piżamie, Niebezpieczny człowiek)
16.04.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2431

Surmaczowa nie potrafi pogodzić się z myślą o oddaniu Tropka. Umawia się z właścicielką na spotkanie i mówi jej, że chciałaby zatrzymać psa na stałe. Ola zastanawia się, czy postąpiła właściwie, odchodząc od Norberta. Równocześnie stara się unikać kontaktów z nim. Darek zgadza się na propozycję ugody z Karoliną. Chcąc wynagrodzić Stasi ostatnie przykrości, Jeremiasz zaprasza Wiesława do domu.

TVP 1, 18:45, Wszystko przed nami, odc. 95

Prostytutka Karina znów melduje się w hostelu. Basia obawia się, że jej obecność zaszkodzi wizerunkowi `Dobrego Adresu` i spowoduje kłopoty. Jola uprzedza Wojtka, że razem z koleżanką zostały oddelegowane do kontroli jego lokalu. Szczepański chce, by Marco zniknął na czas kontroli, gdyż pracuje w kuchni bez badań i książeczki zdrowia. Ola odwiedza ojca w więzieniu i informuje, że firma World Hotel zerwała z nim umowę na budowę hotelu. Szawarski dzwoni do Marianny i prosi ją o zniszczenie płyty z napisem `Nowak`.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 984

Tomek jest przy Agnieszce, która po próbie samobójczej leży w szpitalu. Obiecuje, że wkrótce wróci, by się nią zaopiekować. Małgosia stawia Tomkowi ultimatum. W pracy Paweł poznaje Radka Sajdaka - męża Izy. Zduński jest zdecydowany zakończyć związek z szefową. Kinga szykuje kolację, na którą zaprosiła Pawła i Izę. Magda pojawia się na Deszczowej. Weronika zapewnia Marcina o szczerości uczuć względem Grzegorza. Ten decyduje się na poważny krok.

Prawo Agaty

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 922

Kajtek, Hania i Krystian idą do opuszczonej fabryki. Krystian, zazdrosny, że dziewczynka woli towarzystwo Kajtka, zamyka ich na dachu. Asia proponuje Bartkowi niezobowiązujący związek. Po znalezieniu stringów w pokoju syna Waleria zaczyna podejrzewać, że chłopak jest gejem. Wkrótce przyłapuje Bartka w trakcie treningu striptizerów. Zofia zwierza się Natalii, iż podejrzewa, że jej mąż ma kochankę. Krzysztof obiecuje Magdzie, że niebawem wystąpi o rozwód.

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1745

Marek znajduje dildo w torebce żony. Jest zszokowany. Danka wyjaśnia, że jest to pomoc naukowa potrzebna do zajęć o antykoncepcji. Renata chce porozmawiać z Bogdanem. Mężczyzna ma pretensje do rodziny. Uważa, że jego autorytet jako rodzica został podważony. Kamil spędza noc w szpitalu. Zuza dzwoni do niego i prosi, by wrócił do domu. Hoffer nie odpowiada.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 3, odc. 8

Agata prowadzi sprawę biznesmena oskarżonego o zamordowanie bezdomnego. Współpraca z nieuprzejmym klientem jest dla prawniczki uciążliwa. Oskarżycielem w sprawie jest mecenas Okońska. W kancelarii zjawia się aplikantka Wolskiego, Justyna, która pod pozorem pomocy ma donosić pracodawcy, co się dzieje w biurze. Dziewczyna robi wszystko, by zdobyć względy Dębskiego. Marek i Dorota reprezentują Wiktorię Drozd. Brat kobiety złożył wniosek o unieważnienie testamentu, w którym matka zapisała Wiktorii cały majątek.

Dla niej wszystko

TVP 1, 21:15, Chłopiec w pasiastej piżamie, dramat obyczajowy

Rodzice ośmioletniego Brunona i 12-letniej Gretel robią wszystko, by zapewnić pociechom szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo. Chroniąc je przed okrucieństwami wojny, nie pozwalają oddalać się od domu. Znudzony Bruno łamie jednak zakaz i wyrusza na zwiedzanie okolicy. Trafia do otoczonego kolczastym drutem obozu zagłady, gdzie jego ojciec, niemiecki oficer, nadzoruje pracę ubranych w pasiaki ludzi. Przy płocie Bruno poznaje żydowskiego chłopca, Szmula, który okazuje się jego rówieśnikiem. Między chłopcami zawiązuje się nić przyjaźni.

Polsat, 20:00, Niebezpieczny człowiek, film sensacyjny

Shane Daniels opuszcza więzienie po odbyciu 6-letniego wyroku za zabójstwo, którego nie popełnił. Rozgoryczony z powodu zmarnowanych lat, chce wieść spokojne życie. Nieoczekiwanie znów zostaje wplątany w kryminalną intrygę. Na jego oczach dwóch chińskich gangsterów morduje policjanta. Przestępcy zamierzają usunąć świadka. Daniels ucieka przed wysłannikami mafii wraz z niedoszłą ofiarą, Sergiejem, i dziewczyną, Tią, uwolnioną z rąk bandytów. Przychodzą im z pomocą rosyjscy gangsterzy, którym przewodzi ojciec Sergieja.

Polsat, 22:00, Dla niej wszystko, dramat kryminalny

John Brennan, wykładowca języka angielskiego w college`u, wiedzie spokojne życie u boku żony, Lary, która z powodzeniem łączy ambicje zawodowe z obowiązkami rodzinnymi. Pewnego dnia ich uporządkowany świat ulega zniszczeniu. Lara zostaje aresztowana i oskarżona o zamordowanie przełożonej. John wierzy w niewinność żony, choć dowody poważnie ją obciążają. Kobieta zostaje skazana na długoletnie więzienie. John dochodzi do wniosku, że musi zorganizować jej ucieczkę. Z pomocą byłego przestępcy konstruuje precyzyjny plan działania.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Jure (Ocena: 5) 17.04.2013 23:18
Chłopiec w pasiastej piżamie - niezły film tylko o której godzinie i na jakim programie? Od nieczytatych baranów niczego się nie dowiesz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2013 16:15
CHŁOPIEC W PASIASTEJ PIŻAMIE- boski film,polecam !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2013 15:28
ja sie pytam gdzie jest Supernaural ( po polsku Nie z tego świata)? jak ktoś jest zainteresowany to leci dzisaij na tvn7 o 22;30
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2013 10:20
"chlopiec w pasiastej pizamie" to jeden z najlepszych filmow jakie widzialam, obejrzyjcie to a nie jakies durne seriale!
zobacz odpowiedzi (1)
Vix (Ocena: 5) 16.04.2013 08:42
"Chłopiec w pasiastej piżamie" i " dla niej wszystko" to filmy które warto a nawet trzeba zobaczyć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie