Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Policja zastępcza, 8 części prawdy, Pora mroku)

Oto co stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Policja zastępcza, 8 części prawdy, Pora mroku)
15.04.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2430

Darek udaje się na spotkanie z pozostałymi poszkodowanymi, którym prawniczka Karoliny również zaproponowała ugodowe rozwiązanie sprawy. Większość z nich nie zgadza się na jej propozycje i chce surowego ukarania oszustki. Jerzy wraca z Berlina z udanej podróży służbowej. Przywozi wiadomości o siostrze Hannah, która podobno ma romans z Józkiem, kuzynem Czesi. Do Koziełłów niespodziewanie zgłaszają się właściciele Tropka, którzy planują na stałe wrócić do kraju i chcą im odebrać zwierzaka.

TVP 1, 18:40, Wszystko przed nami, odc. 94

Po nagłej utracie przytomności Sylwia trafia do szpitala. Wojtek czuwa przy łóżku dziewczyny i dowiaduje się, że miała mikrowylew na skutek wypadku samochodowego sprzed paru dni. Szczepański idzie do Oli, by poinformować ją o stanie przyjaciółki. Matka Pawła wyznaje Agacie, że jej syn żyje żądzą zemsty i jest zdolny do wszystkiego, by pomścić śmierć ojca. Bożena prosi Gajewską, by uważała na Pawła i nie pozwoliła mu zrobić niczego nieodpowiedzialnego. Leszek i Stefan zastanawiają się, jak wesprzeć Wojtka po rozstaniu z Olą.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc.921

Pełna entuzjazmu Maria wraca ze wstępnego rozeznania w Finlandii. Wyjazd córki i wnuków za granicę nie podoba się Teresie. Agata i Kamil nadal planują sekretny ślub. Anna zwycięsko wychodzi z problemów ze skargą Kurzajczykowej. W szkole spotyka dziennikarzy, którzy przeprowadzają wywiad z miss nastolatek regionu - Kingą, i jej matką Violettą. Poproszona o wypowiedź Marczakowa mówi, że wolałaby, aby dziewczynka osiągała dobre wyniki w nauce, a nie w konkursach piękności. Asia rezygnuje z treningów u Marcina.

 

lekarze

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc.983

Tomek postanawia sprawdzić, co się dzieje z Agnieszką. Znajduje ją nieprzytomną. Michał prosi Małgosię o opiekę nad grobem ojca. Byli małżonkowie dobrze się rozumieją. Łagoda wspiera finansowo Gosię, gdy ta narzeka na brak szans na kredyt. Pomaga jej, gdy ma awarię samochodu. Kwaśniakowa przychodzi do Kolędy z prezentem. Zaniepokojony Jerzy stara się utrzymać dystans. Marek odwiedza Ulę. Po wyjściu córki podejmuje trudną rozmowę z Anną. Lucjan jest wstrząśnięty, gdy dostaje wiadomość, że siostra przeżyła wojnę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1744

Kamil jest załamany sytuacją. Ostrowski nie pozwala mu wziąć udziału w operacji. Gdy Kamil wraca z pracy, zastaje żonę w trakcie pakowania rzeczy. Hoffer jest przekonany, że Zuza chce go zostawić. Roman dowiaduje się, że Jurek nie jest związany z żadną kobietą. Kategorycznie zabrania Honoracie zapraszać pracownika do domu. Danka przeprowadza lekcję na temat inicjacji seksualnej. Chce przekonać uczniów, że nie należy się z tym spieszyć.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 2, odc. 7

Bartek jest zauroczony Alicją. Zaprasza ją na obiad. W restauracji zjawaiają się paparazzi. Następnego dnia w gazecie ukazują się zdjęcia Alicji i Bartka. Izabela Wanat dostaje pracę w Copernicusie. Piotr ma Elżbiecie za złe, że zatrudniła jego żonę. Mężczyzna nie zamierza ratować swojego związku. Do szpitala trafia małżeństwo oczekujące narodzin dziecka. Były mąż Elżbiety, Jacques, chce zabrać syna do Belgii. Po rozmowie z Leonem Elżbieta zgadza się, by nastolatek wyjechał do ojca na wakacje. Daniel coraz bardziej oddala się od Sylwii.

 

policja zastępcza

Polsat, 20:00. Policja zastępcza, komedia sensacyjna

Detektywi Terry Hoitz i Allen Gamble nie przepadają za sobą. Aczkolwiek jest coś, co ich łączy. Obydwaj nie palą się do ścigania przestępców. Pewnego dnia za karę zostają oddelegowani do pracy biurowej. Na domiar złego muszą żyć w cieniu dwójki sławnych policjantów z ich posterunku. Kiedy popularniejszym kolegom niespodziewanie zostają postawione zarzuty, Hoitz i Gamble stają przed życiową szansą.

Polsat, 22:40, 8 części prawdy, film kryminalny

W Hiszpanii odbywa się spotkanie na szczycie, którego tematem przewodnim jest walka z terroryzmem. Jednym z najważniejszych uczestników konferencji jest prezydent Stanów Zjednoczonych, Ashton. W chwili gdy polityk przemawia na zatłoczonym placu w Salamance, rozlegają się strzały, a ranny prezydent osuwa się na ziemię. Wybucha panika. Ośmioro obcych sobie, bezpośrednich świadków, próbuje zidentyfikować zamachowca. Nieoczekiwany zwrot wydarzeń przybliża wszystkich do odkrycia szokującej prawdy.

TV Puls, 23:50, Pora mroku, horror

Czwórka przyjaciół trafia do opuszczonej fabryki na Dolnym Śląsku. Wyprawę tę traktują jako przygodę, a także okazję, by poznać tajemnicze okoliczności zaginięcia Adama, brata jednej z uczestniczek ekspedycji. Tymczasem w znajdującym się nieopodal szpitalu psychiatrycznym Karolina, dziewczyna z poprawczaka, która została oddelegowana do opieki nad chorymi, oraz jeden z pacjentów odkrywają, że w placówce dochodzi do makabrycznych eksperymentów.

 

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2013 08:59
8 części prawdy jest niezłe... Ale po jakie licho dajecie tu te seriale?
odpowiedz
kkkkk (Ocena: 5) 15.04.2013 07:47
A gdzie Pierwsza miłośc!!!!!!!!!!!!!1
odpowiedz

Polecane dla Ciebie