Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Facet od WF`u, Zakonnica w przebraniu, Zapowiedź)

Oto filmy i seriale, które stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Facet od WF`u, Zakonnica w przebraniu, Zapowiedź)
11.04.2013

TVP 1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5812

Po zakończeniu sesji zdjęciowej u Hope pojawia się przedstawicielka bostońskiego college`u i informuje ją o przyznaniu prestiżowego stypendium. Steffy bardzo zależy na wyjeździe Hope do Bostonu. Jest skłonna zrobić wszystko, aby pokaz nowej kolekcji zakończył się fiaskiem. Krótko przed rozpoczęciem konferencji prasowej Steffy informuje Pam o planie usunięcia Brooke i Hope z firmy.

TVP 1, 17:55, Klan, odc.2429

Po zaliczeniu ostatniego egzaminu Ola postanawia definitywnie zakończyć znajomość z Norbertem. Oświadcza chłopakowi, że go nie kocha. Wychowawczyni z przedszkola dzwoni do Bogny. Okazuje się, że Leszek zapomniał odebrać dziecko. Skruszony Jeremiasz przeprasza Stasię i wręcza jej bukiet kwiatów. Obiecuje, że nie będzie miał do niej pretensji. Prosi, żeby już nigdy nie nocowała poza domem. Darek spotyka się z doradcą prawnym Karoliny. Otrzymuje propozycję zawarcia ugody.

TVP 1, 18:40, Wszystko przed nami, odc. 93

Wojtek przeżywa załamanie po zerwaniu zaręczyn przez Olę. Marco wraca z wesela córki i stara się poprawić przyjacielowi humor. Waldek ujawnia talent muzyczny, dając występ gitarowy w `Dobrym Adresie`. Chcąc pomóc synowi, Róża składa wizytę Mariannie. Szczepańska ma nadzieję, że szczera rozmowa matek będzie w stanie uratować szczęście dzieci nawet w tak trudnej sytuacji. Okazuje się, że porozumienie między obiema rodzinami jest niemożliwe. Ola nie chce dopuścić, by firma Olgierda przestała działać i przejmuje obowiązki zawodowe ojca.

Przyjaciółki

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 919

Związek Natalii i Irka przechodzi kryzys. Dziewczyna zwierza się siostrze, że chłopak jest chorobliwie zazdrosny i jej nie ufa. Zastanawia się nad zerwaniem zaręczyn. Alina i Waldemar mają dosyć hałaśliwych sąsiadów. Spotykają się z Leszkiem Mileckim, od którego Aneta i Rocco wynajmują mieszkanie. Mówią mu o kłopotach z jego lokatorami. Starosta nie widzi powodu do interwencji. Do Basi dzwoni mama Sary, zaniepokojona długim milczeniem córki. Grzelakowa prosi Daniela o pomoc.

Polsat, 21:00, Przyjaciółki, sezon 2, odc. 7

Zuza zwierza się przyjaciółkom, że spędziła noc z Łukaszem podczas wyjazdu służbowego. Tymczasem Wojtek proponuje jej przyjaźń. Ta propozycja załamuje Zuzę. Inga denerwuje się przed zbliżającą się sprawą rozwodową, mimo iż wcześniej uzgodniła z Andrzejem wszelkie sporne sprawy, łącznie z alimentami i prawem do opieki nad Hanią. Podczas rodzinnego obiadu u Marii Paweł adoruje żonę kuzyna i ignoruje własną żonę. Anka sięga po alkohol. Inga zastanawia się nad porzuceniem pracy z powodu dwuznacznego zachowania Janusza.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1743

Bogdan i dzieci przychodzą na obiad do rodziców. Maria namawia syna do pozostania w Warszawie. Okazuje się, że Berg ma już umówioną pracę w Gdyni. Dzięki Jurkowi sklep Honoraty przynosi rekordowe dochody. Podekscytowana Leśniewska opowiada Romanowi, że Jureczek przyprowadził do sklepu kolegów i dobrał im wystrzałowe ubrania. Do Romana dociera, że Kossowski może być homoseksualistą. Ewelina proponuje Olivierowi i Indianie wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Chłopcy są zachwyceni.

Zakonnica w przebraniu

TVN 7, 20:00, Facet od WF`u, komedia

John Farley wraca do rodzinnego miasteczka, by uchronić matkę przed popełnieniem największego błędu w życiu - poślubieniem pana Woodcocka, nauczyciela wf-u. Pan Woodcock uczynił z lekcji gimnastyki prawdziwe piekło, czego John nigdy mu nie zapomni. Chłopak robi, co może, by zniechęcić matkę do małżeństwa. Zadanie to okazuje się dużo trudniejsze, niż pierwotnie zakładał.

TVPuls, 20:00, Zakonnica w przebraniu, komedia kryminalna

Deloris, czarnoskóra piosenkarka, jest świadkiem zabójstwa jednego z pracowników klubu nocnego, dokonanego przez szefa lokalu, który jest jej narzeczonym. Policja obejmuje kobietę programem ochrony świadków. Dla bezpieczeństwa Deloris zostaje umieszczona w klasztorze. Pojawienie się kontrowersyjnej artystki wśród nobliwych sióstr wprowadza sporo zamieszania. Kobieta burzy klasztorny spokój i ascezę, co wywołuje dezaprobatę matki przełożonej. Tymczasem gangster nie rezygnuje z poszukiwań zbiegłej narzeczonej.

TVN, 22:30, Zapowiedź, thriller

Z okazji otwarcia szkoły w Bostonie dzieci mają narysować, jak będzie wyglądał świat za 50 lat. Jedna z uczennic oddaje kartkę zapisaną cyframi. Pół wieku później uczniowie otrzymują prace rówieśników sprzed lat. Dzieło wypełnione liczbami wpada w oko astrofizykowi. Naukowiec stwierdza, że cyfry oznaczają daty katastrof, do których doszło w ciągu 50 lat, a także liczbę ofiar oraz współrzędne geograficzne miejsc kataklizmów, są tam też informacje o wydarzeniach, które mają nastąpić. Profesor podejmuje starania, by zapobiec katastrofom.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
kosta (Ocena: 5) 11.04.2013 08:29
Beata domaga się od Filipa wyjaśnienia dwuznacznej sytuacji, której była świadkiem. Mąż zaprzecza, jakoby miał romans z Sandrą. Między małżonkami wybucha kłótnia. Beata wyrzuca Filipa z domu. Do Wadlewa przyjeżdża kolega Wojtka, Rączka, w towarzystwie ochroniarzy. Informuje Wojtka, że niedawno został ojcem. Pomiędzy Filipem i Hubertem dochodzi do konfliktu z powodu podziału zysków z organizacji rajdu. Grzegorz nieustannie poucza ochroniarzy Grażyny, aby w końcu ich zwolnić.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2013 06:57
No właśnie gdzie pierwsza miłość ????????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2013 01:05
Jak już ostatnio pisałam nie wiem czemu nie wymieniacie ambitniejszych filmów, na polsacie o 23:00 "Chłopięcy świat" świetny dramat na faktach z Leonardem DiCaprio i Robertem de Niro. Zapraszam do siebie, gdzie co tydzień robię przegląd najlepszych filmów na cały tydzień :) Blog "Pocahontas Recenzuje" pozdrawia :)
odpowiedz
A (Ocena: 5) 11.04.2013 00:39
a gdzie PIERWSZA MIŁOŚĆ !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie