Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Co się zdarzyło w Las Vegas, Wielki podryw, Adwokat diabła)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Co się zdarzyło w Las Vegas, Wielki podryw, Adwokat diabła)
10.04.2013

TVP 1, 16:25, Moda na Sukces, odc. 5811

Hope zwierza się Brooke z zauroczenia Olivierem. Tymczasem Whip wysłuchuje zapewnień Oliviera dotyczących Hope. Dowiaduje się także, że Steffy stara się uwieść Oliviera. Jackie przestrzega Bridget przed poinformowaniem Nicka i Owena o dziecku. Ostrzega, że Nick może odejść do Aggie. Mimo to Bridget mówi Nickowi i Brooke, że jest w ciąży.

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2428

Leszek próbuje namówić Monikę, żeby zgodziła się pozować do zdjęć przedstawiających kobiety sukcesu. Monika odmawia. Proponuje, by Bogna wzięła udział w sesji. Gdy Leszek zaprasza Grzegorza do domu, ten jest oczarowany jego żoną. Jeremiasz przyjeżdża na Sadybę. Wciąż nie poczuwa się do winy za kłótnie małżeńskie. Redaktor zachęca Zytę do udziału w nowym cyklu programów i przedstawia jej drugą prowadzącą, Martę. W mieszkaniu Agnieszki zjawia się Norbert, który chce porozmawiać z Olą. Zauważa Rafała w korytarzu.

TVP 1, 18:45, Wszystko przed nami, odc. 92

Ola odwiedza ojca w areszcie i zapowiada, że chce pełnić rolę jego adwokata. Zaznacza, że będzie go bronić pod warunkiem absolutnej szczerości z jego strony. Olgierd okłamuje córkę, wypierając się udziału w fałszerstwie. Paweł i Sylwia widzą w aresztowaniu Szawarskiego szansę na pomyślne rozwiązanie sporu o kamienicę. Wojtek jest zły, iż stracił szansę na porozumienie z ojcem ukochanej. Szczepański boi się, że to zniszczy związek z Olą. Pod nieobecność Pawła Agata dotrzymuje towarzystwa jego matce. Bożena jest zachwycona wybranką syna.

 

na wspólnej

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 918

Ksawery dowiaduje się o problemach Natalii. Oferuje dziewczynie pomoc. Irek jest świadkiem ich spotkania. Zazdrosny, urządza dziewczynie awanturę. Marta przeprowadza z Chowańskim wywiad do kolejnego numeru "Ogrodu Wyobraźni". Jest pod wrażeniem manier i kultury osobistej biznesmena. Budzi to zazdrość Roberta. Rick żąda od Huberta adresu Kuby. Wie, że jego dziewczyna ukrywa się u chłopaka. W odwecie za zdradę postanawia zniszczyć jej karierę.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 519

Drugi dzień stażu jest dla Oli niefortunny. Przemek stara się podnieść ją na duchu. Później Zapała dowiaduje się, że Ola wzięła urlop i wyjechała. Sambor poleca Klaudii porozmawiać z pacjentem na temat higieny. Klaudia wypytuje Borysa, jak najlepiej urządzić się w szpitalu. Laura zastaje ich na flirtowaniu. Po zdjęciu gipsu Konica zauważa, że ręka pacjentki jest wychudzona, a kość się nie zrosła. Badania wykazują, że organizm Anki jest wyniszczony. Agata diagnozuje anoreksję. Agata robi Latoszkowi niespodziankę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1742

Adam dokłada starań, by nie dopuścić do procesu Emilki i Dawida. Podczas mediacji adwokat Mrozińskiego oznajmia, że jego klient chce uczestniczyć w wychowaniu syna. Adam grozi Dawidowi zarzutem uwiedzenia nieletniej. Wychodzi także na jaw sprawa sponsoringu. Andrzej prosi Jagodę, by nie porzucała współpracy z jego firmą. Zraniona Wolska nie zamierza rozmawiać i wyprasza go z gabinetu. Dzieci Bogdana nie chcą wyprowadzać się z Warszawy. Kasia i Franek przychodzą z tym problemem do Ziębów.

 

heartbreakers

Polsat, 20:35, Co się zdarzyło w Las Vegas, komedia romantyczna

Dwójka frustratów, Jack Fuller i Joy McNally, szukając zapomnienia, udaje się do Las Vegas. Choć się nie znają, hotelowy system komputerowy umieszcza ich w jednym pokoju. Po upojnej nocy wypełnionej tańcem, drinkami i hazardem okazuje się, że podpisali akt małżeństwa. Rozważając kwestię rozwodu, Jack pożycza od Joy monetę. Wrzuca ją do maszyny i wygrywa 3 miliony dolarów. Po powrocie do Nowego Jorku para zwraca się do sądu o unieważnienie małżeństwa i podział majątku. Sędzia Whopper decyduje, że Jack i Joy mają podjąć próbę wspólnego życia.

Polsat, 22:40, Wielki podryw, komedia

Matka i córka, tyleż piękne, co bezwzględne oszustki, znalazły sposób na dostatnie życie. Jednego dnia Max wychodzi za mąż za przystojnego Deana, a następnego nakrywa wiarołomnego męża na romansie z sekretarką. Biedak nie podejrzewa, że zatrudnił córkę nowo poślubionej żony, uroczą 20-letnią Paige. Potem następuje rozwód i obie panie, bogatsze o sporą sumę pieniędzy wyruszają na poszukiwanie nowego męża. Chcąc skończyć z niemoralnym procederem, decydują, że następne małżeństwo będzie ostatnim.

TVN 7, 23:30, Adwokat diabła, thriller

Adwokat Kevin Lomax szybko pnie się po szczeblach kariery zawodowej. Do tej pory nie poznał gorzkiego smaku porażki, na sali sądowej odnosi same sukcesy, choć nie zawsze idzie uczciwą drogą. John Milton, szef jednej z najpotężniejszych firm prawniczych w Nowym Jorku, angażuje młodego prawnika. Kevin jest tak zafascynowany ekskluzywnym światem i nowymi znajomymi, że zaczyna zaniedbywać żonę. Osamotniona kobieta miewa halucynacje, a w końcu zostaje uwikłana w rozmaite dziwne wydarzenia, których nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć.

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Marta (Ocena: 5) 10.04.2013 22:25
Wielki Podryw - ulubiony film ever! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2013 14:44
Adwokat diabła
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 10.04.2013 08:49
Napisz komentarz...a Pierwsza miłość??????????!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2013 06:31
a gdzie Pierwsza Miłość???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo