Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Dzienniki z Poll, Obsesja)

Oto streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (33 sceny z życia, Dzienniki z Poll, Obsesja)
09.04.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5810

Eryk nie zgadza się na warunki postawione przez Donnę. Małżonkowie postanawiają się rozstać. Klan Forresterów triumfuje - dom mody znów jest w ich rękach. Bridget żałuje, że posłuchała Jackie i zataiła prawdę o tym, że ojcem jej dziecka jest Owen. Jej dziwne zachowanie zwraca uwagę Nicka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2427

Po wieczorze spędzonym z Miłoszem Bożenka jest przekonana, że chłopak ją kocha. Zmartwiona Stasia opowiada Chojnickim o swoich kłopotach małżeńskich. Kamila podsuwa jej dość radykalny pomysł. Jerzy przygotowuje się do wyjazdu służbowego do Berlina. Lubiczowie wraz z dziećmi wracają z udanego pobytu w spa. Janusz i Rafał czekają przed ich domem na córki Lubiczów.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 917

Natalii i Irkowi grożą sankcje za niezgodne z prawem zatrudnianie pracowników. Funkcjonariusze nie wierzą Zwoleńskiej, że nie miała nic wspólnego z handlem podrabianymi ubraniami. Między narzeczonymi dochodzi do kłótni. Irek jest wściekły, że mimo wspólnych ustaleń Natalia nie podpisała umów z dziewczynami. Maria zatrudnia Klarę, Huberta i Kubę w firmie sprzątającej. Nowa szefowa, Marzena, nie jest z tego zadowolona. Kuba stawia Tinie ultimatum - albo on, albo Rick. Podczas szkolenia na Mazurach Beata próbuje uwieść Władka.

prawo agaty

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 982

Janusz przychodzi do Budzyńskiego z prośbą, by nie mówił Piotrkowi, że jest jego ojcem. Magda wypytuje Pawła, kim Iza jest dla niego. Przyznaje, że jest zazdrosna. Przyjaciele organizują niespodziankę urodzinową dla Kingi. Małgosia namawia Tomka do wzięcia pożyczki na remont. Wbrew mężowi składa wniosek o kredyt. Spotyka Michała, który oferuje pomoc w tej sprawie. Łagoda wyznaje, że rozstał się z Julką i myśli o wyjeździe do USA. Tomek dowiaduje się, że Agnieszka jest na zwolnieniu z powodu depresji.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1741

Adwokat Dawida informuje Emilkę, że jego klient będzie walczył o prawo do widywania syna. Emilka jest przygnębiona. Zdenerwowana Jagoda oświadcza Izie, że z przyczyn osobistych rezygnuje ze współpracy z Bud-Maksem. Ola wraca do domu nad ranem i zachowuje się bardzo głośno. Danka ma do niej pretensje. Oszołomiona narkotykami dziewczyna nie ma zamiaru przepraszać. Oznajmia, że chce spać i nie wybiera się na uczelnię.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 7 (sezon 3)

Agata, Dorota i Dębski wspólnie prowadzą sprawę pozwu zbiorowego przeciwko instytucji bankowej oskarżonej o oszukiwanie klientów. Śledztwo ujawnia stosowanie przez Rodzinny Fundusz Pożyczkowy różnych technik wyłudzania dużych kwot od klientów. Sprawa komplikuje się, gdy na jaw wychodzi, że nie wszyscy są tymi, za kogo się podają. Bartek próbuje sprostać oczekiwaniom ważnej klientki kancelarii. Bylińska ceni sobie czas spędzany z Bartkiem, którego z premedytacją prowokuje i stawia w niezręcznych sytuacjach.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1683

Podczas nielegalnej akcji na terenie hurtowni doszło do strzelaniny. Sylwek, kolega Marcina, został ranny. Mimo protestów Marcina Radek odwozi Sylwka do zaufanego lekarza, Juliana. Filip natarczywie podrywa Sandrę, co bardzo ją denerwuje. Hubert ratuje byłą żonę z kłopotliwej sytuacji. Schultz rezygnuje ze współpracy z Filipem. Nikola uświadamia sobie, że związek z Julianem był błędem, a prawdziwe uczucie łączy ją z Radkiem.

 33 sceny z życia

Polsat, 22:10, Obsesja, thriller

Robiący zawrotną karierę doradca finansowy Derek Charles przeprowadza się wraz z żoną Sharon i synem do wymarzonego domu w Los Angeles. Ich szczęście nie ma granic. Wszystko się zmienia, gdy w firmie Dereka pojawia się Lisa, która ma czasowo zastąpić jego asystentkę. Piękna, inteligenta i błyskotliwa kobieta wydaje się początkowo idealną współpracowniczką. Jednak już wkrótce odsłania prawdziwe oblicze. Na przyjęciu firmowym próbuje uwieść Dereka, a gdy spotyka się z odmową, jej zachowanie zaczyna przybierać formę obsesji.

HBO, 21:30, Dzienniki z Poll, dramat

Rok 1914. Ostatnie spokojne lato w przededniu wojny. Nastoletnia Oda von Siering przyjeżdża z Berlina do Poll, nadbałtyckiej miejscowości zamieszkanej przez Niemców, Rosjan i Estończyków. Zamierza pochować w rodzinnym grobowcu prochy matki, która niedawno zmarła, oraz odwiedzić ojca. W Poll ma okazję zaobserwować nasilające się konflikty pomiędzy bałtycką szlachtą i estońskimi anarchistami. Pewnego dnia Oda podejmuje decyzję, która może poważnie zaważyć na jej życiu.

TVP Kultura, 22:55, 33 sceny z życia, komediodramat

Julia Szczęsna jest fotografikiem, odnosi pierwsze międzynarodowe sukcesy. Pochodzi z rodziny krakowskich inteligentów. Matka, Basia, autorka kryminałów, planuje wyjazd do Toronto. Ojciec, Jerzy, jest cenionym reżyserem filmów dokumentalnych, byłym opozycjonistą. Mąż Julii, kompozytor Piotr, pracuje w Niemczech nad prawykonaniem utworu symfonicznego. Bliskim przyjacielem rodziny jest Adrian. Gdy matka Julii umiera na raka, a wkrótce po niej odchodzi Jerzy, Julia musi zweryfikować dotychczasowe widzenie świata.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
M (Ocena: 5) 09.04.2013 18:50
Obsesja
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2013 15:13
Czemu co drugi dzień piszecie "co warto oglądnąć" i zawsze wrzucacie 10 seriali, które są CODZIENNIE? Każdy wie, że o ustalonej porze leci konkretny serial. Czemu nie poszukacie fajnych ambitnych filmów? Szkoda, że jeszcze nie piszecie "dziennik, pogoda, sport" ;/
odpowiedz
pp (Ocena: 5) 09.04.2013 00:40
Czemu nigdy nie wymieniacie najciekawszych tytułów? Zawsze tu wchodzę i nie ma najlepszego filmu. Czytelniczki Papilota na pewno dowiedzą się też o ambitniejszych produkcjach :) Na tvp1 o 21:20 "Niczego nie żałuję - Edith Piaf" / pozdrawia blog Pocahontas Recenzuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo