Filmowy przewodnik weekendowy (Och, życie, Ta podstępna miłość, Nowojorskie nadzieje)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy (Och, życie, Ta podstępna miłość, Nowojorskie nadzieje)
06.04.2013

Sobota, TVP1, 23:15, Czerwony Smok, thriller psychologiczny

Will Graham, agent FBI, odszedł ze służby, nie mogąc, mimo upływu czasu, otrząsnąć się ze spotkania z maniakalnym mordercą, Hannibalem Lecterem. Ponieważ ma niecodzienną zdolność wnikania w umysł przestępcy, przy najbliższej trudnej sprawie były szef, Jack Crawford, prosi go o pomoc. Chodzi o zbiorowe zabójstwa rodzin mordowanych podczas pełni księżyca. Jeśli w ciągu trzech tygodni policja nie trafi na ślad przestępcy, dojdzie do kolejnej zbrodni. Tymczasem w sidła zabójcy, którego idolem jest Hannibal Lecter, wpada kolejna ofiara.

Sobota, TVN, 21:30, Och, życie, komedia romantyczna

Rozsądna Holly Berenson jest obiecującą restauratorką. Nierozstający się z czapką baseballową Eric Messer to ambitny, ale nieco zarozumiały dziennikarz sportowy. Po koszmarnej pierwszej randce oboje są przekonani, że w przyszłości będą się spotykać wyłącznie na urodzinach małej Sophie, córki ich wspólnych przyjaciół. Niestety, rodzice Sophie giną w wypadku i zgodnie z ich wolą Holly i Messer przejmują opiekę nad dziewczynką.

 Jak ugryźć 10 milionów

Sobota, TVN7, 21:45, Ta podstępna miłość, komedia romantyczna

Rowena i Dan rozwiedli się wiele lat temu. Ich związek był bardzo burzliwy. Spotykają się na ślubie córki i wywołują skandal. Okazuje się, że wciąż żywią do siebie uczucie. Porzucają dotychczasowych partnerów i uciekają. Córka postanawia ich odnaleźć. Pewien reporter pomaga jej w poszukiwaniu. Pod jego wpływem dziewczyna zaczyna się zmieniać, inaczej ocenia rodziców i łączące ich uczucie.

Sobota, CBS Europa, 22:15, Jak ugryźć 10 milionów, komedia kryminalna

Nicholas „Oz” Oseransky mieszka wraz z żoną na przedmieściach Montrealu. W nowym sąsiedzie z przeciwka rozpoznaje chicagowskiego gangstera, Jimmy`ego Tudeskiego, ukrywającego się przed zemstą Janniego Gogolaka. Sophie nakłania męża, by wydał Jimmy`ego mafii. Liczy na nagrodę. W Chicago Nicholas godzi się na współpracę z mafią, przygotowującą plan wyeliminowania Tudeskiego. Stawką w gangsterskich rozgrywkach jest 10 milionów dolarów. Tymczasem jego żona nawiązała współpracę z Tudeskim.

 Przepis na życie

Niedziela, TVP2, 20:10, Miami Vice, film sensacyjny

Agenci Sonny Crockett i Ricardo Tubbs przenikają do siatki przemytników, na których czele stoi Arcángelo de Jesús Montoya. Sonny zakochuje się w pięknej Isabelli, a romans usypia jego czujność. Ochraniając ukochaną przed gangsterami, pomaga zrealizować jej nielegalne interesy. W tym czasie Tubbs i jego dziewczyna, Trudy, podejmują próby rozpracowania gangu. W końcu, chcąc dotrzeć do szefów organizacji, Crockett i Tubbs decydują się na transportowanie ładunku narkotyków. Naruszają tym granicę między prawem i zbrodnią.

Niedziela, TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 7 (sezon 4)

Andrzej sądzi, że zły sen, który go nawiedza, ma związek z przepowiednią pacjentki. Przestraszony mgliście tłumaczy Ance przez telefon, czego się obawia. Na widok wchodzącej do sypialni Beaty rozłącza się. Wyjaśnienia Andrzeja dotyczące wróżby irytują Beatę. Andrzej reaguje gniewem. Anka zarzuca Dorocie brak profesjonalizmu. Dorota spokojnie tłumaczy jej, że Jerzy samodzielnie i odpowiedzialnie dokonał wyboru. Podczas nagrania między Anką a Jerzym dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Epidemia strachu

Niedziela, FilmBox, 21:15, Nowojorskie nadzieje, dramat obyczajowy

Sydney nie chce zaakceptować odejścia Coreen, która jest jego wielką miłością. Postanawia walczyć o uczucia dziewczyny. Wysyła jej bilet lotniczy do Nowego Yorku i prosi o spotkanie. Chłopak przyjeżdża wcześniej, by zwiedzić miasto. W jednej z kawiarni, do której wstąpił by odpocząć, poznaje Amy. Dziewczyna także przeżywa trudne chwile. Wspólnie wybierają się na spacer ulicami miasta. Wkrótce odkrywają, że wiele ich łączy.

Niedziela, HBO, 21:45, Epidemia strachu, film sensacyjny

Mieszkańcy Ziemi zostają zaatakowani przez nieznany i groźny wirus. Śmiertelna epidemia ogarnia całą planetę. Wśród ludzi wybucha panika. W opanowanym przez chaos świecie cała nadzieja spoczywa na lekarzach i naukowcach, którzy starają się znaleźć skuteczne lekarstwo zwalczające chorobę.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
jusia (Ocena: 5) 06.04.2013 12:02
och zycie super polecam!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2013 09:14
och zycia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie