Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Salt, Pożegnalne przyjęcie, Utracona miłość)

Brak planów na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie filmowych i serialowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Salt, Pożegnalne przyjęcie, Utracona miłość)
08.04.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5809

Stephanie ma nadzieję, że odzyska męża. Trwa spór między Donną i Erykiem. Donna żąda od Eryka, by sprzedał dom, zerwał współpracę ze Stephanie i oskarżył ją o spowodowanie śmierci Beth Logan.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2426

Stasia kłóci się z Jeremiaszem. Zyta dostaje propozycję udziału w nowym programie telewizyjnym. Dziękuje Michałowi za pomoc w obowiązkach domowych i opiece nad Stefankiem. Feliks postanawia przyjąć warunki szefowej, ale zastrzega sobie prawo do etatu. Po zajęciach Miłosz zaprasza Bożenkę do domu. Okazuje się, że wszyscy domownicy wyjechali do spa i młodzi są sami w domu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 916

Warecki zleca Władkowi pilne przygotowanie raportów z badań. Zainteresowana Cieślakiem Beata pomaga mu. Aldona nadal sprzedaje ciuchy z metkami znanych firm. Śledzi ją jeden z mężczyzn przeprowadzających kontrolę na bazarze. Wieczorem do szwalni przychodzą policjanci z nakazem przeszukania lokalu. Marta przekonuje Roberta do przyjęcia pieniędzy Chowańskiego. Diana, koleżanka Kasi, odwiedza Walawską. Prosi ją o pomoc w namówieniu Urszuli Korzeniak do udziału w warsztatach dla ofiar przemocy domowej.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 981

Ewa i Marek stają się sobie coraz bliżsi. Anna pojawia się w Grabinie i zarzuca kochankowi, że jej unika. Zwierza się Uli, że nie spełniło się jej marzenie o dużej rodzinie. Gruszyńska kupuje test ciążowy. Chcąc uniknąć spotkania z Kwaśniakową, Jerzy prosi Ewę o oddanie jej naprawionego radia. Andrzej czuje się pokrzywdzony, że Edyta pozbawia go kontaktów z synem. Marta nie potrafi pogodzić się z tą sytuacją. Klara i Wiola rezygnują z usług Marcina. Chłopak jest zmuszony przyjąć pracę u ojca. Marcin śledzi ojca podczas randki.

lekarze

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1740

Andrzej proponuje żonie, że po południu pójdzie na wywiadówkę Kubusia. Basia jest zaskoczona i wdzięczna za chęć pomocy. Jagoda niweczy plany Brzozowskiego, prosząc go o rozmowę. Olivier zaprasza Olę do siebie na spotkanie z okazji przyjazdu jego przyjaciółki, Eweliny, która przylatuje z Amsterdamu. Ola dowiaduje się od Indiany, że Ewelina jest modelką, a także byłą dziewczyną Oliviera.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 6 (sezon 2)

Do szpitala trafia dwóch czołowych zawodników popularnej drużyny żużlowej. Jeden z nich umiera i zostaje dawcą organów. Drugi żużlowiec wychodzi z kraksy obronną ręką. Daniel zamierza dla kariery przenieść się do Warszawy. Sylwia nie chce mu towarzyszyć. Łącki umawia się z Elżbietą, co nie podoba się Jankowi. Wychodzi na jaw, co poróżniło Elżbietę z Krzysztofem. Beata postanawia przenieść się do Krakowa, aby związać się z Jackiem. Miłosne rozterki będą towarzyszyły Beacie, Sylwii i Alicji.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1682

Emilka chce wrócić do panieńskiego nazwiska. Bartek stara się przekonać Ryśka do przyjęcia nazwiska żony. Marcin informuje Radka o przyspieszonym terminie wyjazdu do niemieckiej hurtowni. W trakcie podróży Radek uświadamia sobie, że bierze udział w nielegalnym procederze, ale jest już za późno, by się wycofać. Filip i Sandra udają się na spotkanie z przedstawicielami firmy, dla której Hubert ma zorganizować rajd. Filip liczy na nawiązanie bliższej relacji z Sandrą.

Utracona miłość

Polsat, 20:00, Salt, thriller

Evelyn Salt jest niezwykle błyskotliwą i cenioną przez zwierzchników agentką CIA, która wiernie służy krajowi. Niespodziewanie nad jej głową zaczynają gromadzić się chmury. W czasie jednego z przesłuchań zostaje oskarżona przez rosyjskiego zdrajcę Orłowa o prowadzenie podwójnej gry. Mężczyzna twierdzi, że Evelyn jest w rzeczywistości uśpionym szpiegiem KGB i bierze udział w spisku, który ma doprowadzić do zniszczenia USA. Salt zostaje zmuszona do ucieczki. Jej śladem ruszają służby specjalne.

CBS Europa, 20:00, Pożegnalne przyjęcie, dramat obyczajowy

Przystojny architekt Nick Stark, będący w udanym związku z reżyserem Brandonem Theisem, dowiaduje się, że jest zarażony wirusem HIV. Uczucie Nicka i Brandona nie przechodzi tej próby, Nick opuszcza partnera. Rok później jego stan gwałtownie się pogarsza. Mężczyzna postanawia popełnić samobójstwo. Wyprawia przyjęcie pożegnalne dla rodziny i przyjaciół. Spotkanie staje się okazją do wspomnień - zarówno tych miłych, jak i gorzkich, które rozdrapują niezabliźnione rany.

FilmBox, 21:15, Utracona miłość, film obyczajowy

Francuski inżynier Antoine Lavau przyjeżdża do Tangeru, by nadzorować tam budowę centrum medialnego. To jednak tylko pretekst. W rzeczywistości zjawia się po to, aby po 30 latach odnaleźć jedyną kobietę, którą kocha. Cécile dawno już o nim zapomniała. Robi karierę jako prezenterka radiowa, ma rodzinę i nowe życie. Antoine na znak wielkiej miłości wysyła jej codziennie bukiet róż, jednak kiedy przypadkowo dochodzi do spotkania, kobieta zdaje się być zirytowana miłosnymi wyznaniami dawnego kochanka.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo