Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Nie kłam, kochanie, Księżyc w nowiu, Grindhouse: Death Proof)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Nie kłam, kochanie, Księżyc w nowiu, Grindhouse: Death Proof)
05.04.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5808

Na prośbę Jackie Bridget okłamuje Nicka i Owena. Wmawia im, że Nick jest ojcem dziecka. Kobietę dręczą wyrzuty sumienia. Aggie podejrzewa, że wydarzyło się coś ważnego. Wiedząc o zdradzie Bridget, przypuszcza, iż przyjaciółka przeprowadziła test na ustalenie ojcostwa.

TVP1, 23:15, Nie kłam, kochanie, komedia romantyczna

Ania studiuje architekturę zieleni. Jest wrażliwa i nieśmiała. Ostatnio jej myśli zaprząta przystojny mężczyzna z eleganckiego budynku, w którym dziewczyna pielęgnuje zieleń. Marcin ma intratną posadę w banku i nie wątpi w swe możliwości. Wyznaje zasadę, że kłamstwo pozwala uniknąć wielu problemów, więc często wykorzystuje je w relacjach z kobietami. Zauroczenie Ani zbiega się w czasie z finansową katastrofą zamożnego playboya. Uratować może go tylko bogata ciotka Nela, która wsparłaby młodzieńca, gdyby przedstawił jej żonę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 915

Po nieprzyjemnym zajściu podczas obiadu u Zwoleńskich Magda postanawia rozstać się z Krzysztofem. Mężczyzna nie chce tego przyjąć do wiadomości, stara się przekonać dziewczynę do zmiany decyzji. Wizytatorka z kuratorium przyjeżdża do szkoły Anny. Ma rozpatrzyć skargę złożoną na Marczakową. Okazuje się, że Wioletta Kurzajczyk uzyskała poparcie wielu niezadowolonych z zachowania Anny rodziców. Kariera Marczakowej jest zagrożona. Bartek prosi matkę o pożyczkę na rozkręcenie biznesu. Wraz z kolegami postanowili założyć zespół striptizerów.

 Rodzinka.pl

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 87

Kacper jest zmartwiony, że ma w szkole słabsze wyniki niż Zosia. Ludwik pociesza go, tłumaczy, że to naturalne, bo kobiety, pozostając w domach, przez wieki ćwiczyły systematyczność, podczas gdy mężczyźni zajmowali się innymi sprawami, takimi jak polowanie na mamuty. Natalia i Ludwik aranżują wieczór dla dwojga. Wszystko psuje niezapowiedziana wizyta rodziców Natalii.

TVN, 20:00, Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu, melodramat

Bella Swan nie może pogodzić się z faktem, że się zestarzeje. Przez to oddala się od swojego chłopaka Edwarda Cullena, który jako wampir zawsze pozostanie młody. W czasie urodzinowej imprezy Bella niechcący rozcina sobie palec. Na widok krwi jeden z członków rodziny wampirów, Jasper, nie wytrzymuje i atakuje dziewczynę. Edward w porę zażegnuje niebezpieczeństwo, ale postanawia nie narażać więcej ukochanej. Bella jest załamana. Jacob Black pomaga jej dojść do siebie. Zakochuje się w Belli, trzymając w sekrecie swoją największą tajemnicę.

Grindhouse: Death Proof

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1681

Wiktoria proponuje obrażonemu Ryśkowi, aby zmienił swoje nazwisko na jej - Dąbek. Między małżonkami dochodzi na tym tle do ostrej wymiany zdań. Kaśka martwi się niskimi napiwkami. Beata doradza mu udział w aukcji internetowej. Uważa, że to dobry pomysł, aby zdobyć pieniądze na podróż do Pawła. Marcin zdradza Radkowi plan kolejnego wspólnego przedsięwzięcia. Tym razem będzie to sprzątanie magazynów w jednej z niemieckich hurtowni elektronicznych.

CBS Europa, 22:05, Grindhouse: Death Proof, thriller

Trzy przyjaciółki: Jungle Julia, Shanna i Arlene, uwielbiają nocne eskapady i zabawę bez ograniczeń. Podobne zamiłowania ma były kaskader Mike, który lubi alkohol, szybką jazdę samochodem ze wzmocnioną karoserią i przygodny seks. Z blizną na twarzy i złowieszczym błyskiem w oku, nie ma problemów z podrywaniem kobiet. Mike ma jeszcze jedną pasję - oglądanie roztrzaskanych samochodów z martwymi dziewczynami w środku. Pewnego dnia mężczyzna spotyka kobiety, które, tak samo jak on, lubią szybką jazdę.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2013 21:19
haha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2013 19:10
moda na sukces.... papilot jest coraz bardziej poje*any...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.04.2013 17:02
cbs europa dostępna w kablówie?
odpowiedz
Kristenfan (Ocena: 5) 05.04.2013 14:11
Księżyc w nowiu!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie