Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Melancholia, Kobieta mojego życia, Wesele)

Spędź czwartkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Melancholia, Kobieta mojego życia, Wesele)
04.04.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5807

Bridget jest w ciąży z Owenem. Jackie żąda, by synowa zataiła prawdę. Ma powiedzieć Owenowi, że Nick jest ojcem dziecka. Bridget wyraża na to zgodę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2425

Arkadiusz opowiada Grażynce o spotkaniu z chorą córką. Jest przekonany, że uśmiechnęła się do niego. Grażyna stara się studzić entuzjazm sąsiada. Marta dochodzi do wniosku, że powinna zawiadomić Miłosza o dalszych losach ich wspólnego przedsięwzięcia. Chłopak dowiaduje się, że nie będą już razem realizowali programu. Stasia postanawia uczcić sukces Jeremiasza, ale jej starania wywołują odwrotny skutek u zazdrosnego męża.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 914

Maro i Steryd zaczepiają Bartka. Zabierają mu tysiąc złotych. Gdy chłopak przychodzi do klubu fitness, zastaje Asię w towarzystwie Marcina. Dziewczyna zapisała się do niego na prywatne lekcje. Mimo niezadowolenia Bartka nie zamierza z nich rezygnować. Maria leci do Helsinek, by dokończyć sprawy związane z przeprowadzką. Hubert prosi matkę, aby przyjęła jego i Klarę do pracy w firmie sprzątającej. Magda jedzie do Zakrzewia na rodzinny obiad. Z niezapowiedzianą wizytą do Zwoleńskich przyjeżdżają Irek, Natalia oraz Krzysztof wraz z żoną i córką.

dr house

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 164

Do szpitala trafia imigrant z Brazylii, Andres, który przyjmuje leki na chorobę Alzheimera. Stan pacjenta się pogarsza, a lekarze mają trudności z rozpoznaniem, które z objawów wywołało eksperymentalne lekarstwo, a które przewlekłe schorzenie. Do zespołu diagnostycznego dołącza Foreman. House wszelkimi sposobami próbuje podkopać jego wiarę w siebie. Wilson przyjmuje w przychodni pacjentkę, która mimo że od lat jest mężatką, deklaruje zupełny brak zainteresowania seksem. House zakłada się z przyjacielem, czy uda mu się odkryć przyczynę tej przypadłości.

TVP2, 22:35, Melancholia, film SF

Justine wychodzi za mąż za Michaela. Uroczystość weselna odbywa się w luksusowej rezydencji należącej do siostry panny młodej, Claire i jej męża Johna. Justine męczy przebywanie wśród gości. Młoda kobieta cierpi na depresję, która nasila się podczas przyjęcia. Nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom małżonka, rodziny i gości. Niepokojem napawa ją zmierzająca w kierunku Ziemi planeta o nazwie Melancholia. Kilka dni po weselu Justine ponownie trafia do domu siostry. W miarę zbliżania się do Ziemi Melancholii kobieta odzyskuje spokój.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1739

Danka nie daje się zaskoczyć młodzieży podczas lekcji o zagadnieniach dotyczących seksu. Najbardziej bezczelny uczeń zostaje poproszony o prezentację tematu seksu oralnego. Traci rezon. Paweł proponuje Marcie, by wraz z Ksawerym zamieszkali z nim na wsi. Konarska jest zaskoczona. Mówi Wolińskiemu, że potrzebuje czasu do namysłu. Paweł przekonuje ukochaną, że szkoda życia na przemyślenia. Prosi, by jak najszybciej podjęła decyzję.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1680

Rysiek nie potrafi ukryć rozczarowania faktem, iż żona nadal ma w dowodzie osobistym wpisane panieńskie nazwisko - Dąbek. Wiktoria tłumaczy, że nie wymieniła dokumentu, ponieważ wstydzi się nazwiska męża, brzmiącego - Kozubek-Kókółka. Błażej przyznaje się Radkowi do poważnej rozmowy z Nikolą na jego temat. Radek pod wpływem emocji zarzuca matce Nikoli, Łucji, że sprzedała córkę, by zapewnić sobie zamożne życie. Dominik zostaje odnaleziony w Holandii, w domu kuzyna. Po powrocie do Wrocławia chłopak przyznaje, że ucieczka była głupim pomysłem.

wesele

Polsat, 21:00, Przyjaciółki, odc. 6 (sezon 2)

Przyjaciółki rozmawiają z Anką na temat kochanki Pawła. Anka dowiedziała się od męża, że jego przyjaciółka, Ewa, jest w ciąży. Paweł zapewnia żonę, że da Ewie pieniądze na aborcję. Zuza jedzie na konferencję do Poznania. W pociągu spotyka Łukasza. Janusz rozmawia z Ingą na temat zaginięcia biżuterii należącej do jego żony. Inga wyczuwa, że podejrzewa ją o kradzież. Patrycja jedzie na kolejny zabieg poprzedzający in vitro. W trudnych chwilach wspiera ją Anka. Inga towarzyszy Hani podczas lekcji baletu. Niespodziewanie spotyka Piotra z Olą.

HBO, 20:10, Kobieta mojego życia, komedia romantyczna

Alba jest matką dwóch synów - wrażliwego Leonarda i niepoprawnego kobieciarza, Giorgia. Marzy, aby jej dorosłe dzieci w końcu się ustatkowały. Leonardo nie spotkał jeszcze kandydatki na żonę, natomiast Giorgio, chociaż żonaty, nie wydaje się szczęśliwy i wciąż nawiązuje romanse. Niespodziewanie nieśmiały Leonardo zakochuje się w kobiecie, z którą jego brata łączył w przeszłości burzliwy romans.

TVP Kultura, 22:15, Wesele, komediodramat

Wiesław Wojnar, ogrodnik z podkarpackiej wsi, wydaje za mąż córkę, Kasię. Studentka wychodzi za chłopaka z tej samej wsi. Dla gospodarza najważniejsze jest to, by wesele wypadło okazale, ale jak najtaniej. Wojnarowie martwią się, że nie zjawia się szwagier proboszcza, który miał dostarczyć młodym prezent - audi. W końcu auto przywozi inny mężczyzna, który domaga się pieniędzy i dwóch hektarów ziemi przy głównej drodze. Tymczasem Kasia rozpoznaje w chłopcu filmującym wesele dawnego ukochanego. Wypadki toczą się w nieoczekiwanym kierunku.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
She (Ocena: 5) 04.04.2013 23:40
Melancholia - genialny film !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2013 11:31
a jakaż to przyjaciółka Pawła ta Ewa?! CHYBA KOCHANKA, drogi Ci.p.olocie !
odpowiedz
An (Ocena: 5) 04.04.2013 10:50
Melancholia to cudowny film, którym jestem zachwycona. Część moich znajomych, którzy podeszli do obejrzenia go, rezygnowali w początkowych scenach, a ja sama obejrzałam go w drugim podejściu i żałowałam, że nie zobaczyłam go wcześniej.
odpowiedz
XXX (Ocena: 5) 04.04.2013 09:54
Melancholia, nie spodziewałam się tego filmu w telewizji. Miłe zaskoczenie ;)
odpowiedz
pp (Ocena: 5) 04.04.2013 01:22
"Wesele" to jeden z najlepszych polskich filmów (w reżyserii Smarzowskiego, którego możecie kojarzyć z najnowszego "Drogówki") - szczerze polecam. Melancholia bardzo specyficzna, dla mnie piękny film, ale trudny, w razie niejasności zapraszam do mojej interpretacji filmu / Pozdrawia blog Pocahontas Recenzuje :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie