Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Czterdziestoletni prawiczek, Duże dzieci, Sherlock Holmes: Gra cieni)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Czterdziestoletni prawiczek, Duże dzieci, Sherlock Holmes: Gra cieni)
03.04.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5806

Na spotkaniu w biurze Erica Stephanie i Taylor przekonują Brooke, że jej kolekcja bielizny wymaga pewnych zmian. Sugerują, że Logan powinna przestać być twarzą kampanii i oddać rolę modelki młodszej kobiecie. Według nich najlepiej do tej roli nadaje się Steffy. Jackie nie może uwierzyć, że Bridget i Owen spędzili razem noc. Obawia się, że ta sytuacja zniszczy nie tylko ich małżeństwa, ale może też zagrozić Jackie M. Designs.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2424

Arkadiusz opowiada Grażynce o muzycznym przedsięwzięciu syna i o swoim zaangażowaniu w projekt. Obawia się, że nie sprosta wyzwaniu, ponieważ odczuwa brak weny twórczej. Grażyna próbuje go pocieszyć. Sąsiad opowiada również o przebywającej w stanie śpiączki córce. Wyznaje, iż odnosi wrażenie że dziewczynka reaguje na jego słowa. Barbara kolejny raz stara się skłonić Rafalskiego do wspólnego wyjazdu do Meksyku. Igor przekazuje Marcie dobrą wiadomość - znajomy z telewizji chętnie podejmie z nią współpracę, ale już bez Miłosza

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 913

Basia zdradza Danielowi, że Sara się odnalazła, ale ze względu na grożące jej niebezpieczeństwo musi się ukrywać. Mimo sprzeciwu Roberta Marta spotyka się z Chowańskim. Mężczyzna przeprasza Walawską za wcześniejsze zachowanie, proponuje układ biznesowy. Marta zastanawia się nad przyjęciem od niego pieniędzy, lecz Robert nie chce o tym słyszeć. Malwina i Przemek jadą do zaprzyjaźnionej wioski dziecięcej. Zapraszają dzieci do siedliska na ferie. Dziennikarz zakrzewskiej gazety, Kowalski, przychodzi do Anny. Prosi o komentarz w sprawie skargi.

na wspólnej

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 518

Przemek ma wyrzuty sumienia w związku z nocą spędzoną z Olą. Adam ma do niego żal, że uwiódł mu dziewczynę. Ola i Klaudia rozpoczynają staż w Leśnej Górze. Trafiają pod opiekę Consalidy. Adam i Przemek bez powodzenia starają się przekonać Łucję, by zgodziła się na transfuzję. Adam postanawia zaczekać, aż kobieta straci przytomność i wtedy przetoczyć krew. Ola jest oburzona takimi metodami. Gdy zostają same, nawiązuje z Łucją dobry kontakt. W końcu staruszka zgadza się na zabieg, ale stawia warunek, że przeprowadzi go stażystka.

TVP2, 21:45, Czterdziestoletni prawiczek, komedia romantyczna

40-letni Andy pracuje w sklepie ze sprzętem elektronicznym, ma przytulne mieszkanie i kolekcję komiksowych figurek, które maluje w sobotnie wieczory. Nigdy nie miał dziewczyny. Kiedy koledzy z pracy się o tym dowiadują, postanawiają zainteresować Andy`ego kobietami. Niestety, w tej kwestii mają niewielkie doświadczenie, a opowiadane przez nich pikantne historyjki to najczęściej wytwór wyobraźni. Kiedy wydaje się, że nie ma już sposobu na to, by życie Andy`ego wzbogaciło się o doświadczenia seksualne, pojawia się sympatyczna Trish.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1738

Emilka okłamuje Błażeja, że Dawid to kolega ze szkoły. Niebawem prawda wychodzi na jaw. Dawid przychodzi, by zobaczyć się z synem. Maria prosi Bogdana, by ją wysłuchał. Syn nie chce rozmawiać. Tłumaczy mamie, że za niedługo wyjeżdża do Gdyni. Maria nie daje za wygraną. Wyznaje Bogdanowi, że oboje z Włodkiem zawsze go kochali. Kamil próbuje przekonać Zuzę, że kiedyś będą mieli dziecko. Martwi się o żonę. Przypuszcza, że kobieta cierpi na depresję.

sherlock holmes

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1679

Dadze udaje się przekonać Roberta, aby nie rezygnował z udziału w konkursie. Chłopak postanawia zaangażować się w wybory Mistera Polski, ale tylko ze względu na Olę. Natan udaje się do salonu mody, aby odebrać naprawioną marynarkę. Ma tam kolejną okazję, aby spotkać Sabinę. Ich rozmowę przerywa nagłe pojawienie się Igora. Nadal nie ma żadnych informacji o zaginionym Dominiku. Babcia poszukiwanego chłopaka, Leokadia, wraca do Wrocławia. Czuje się winna z powodu zniknięcia wnuka.

Polsat, 20:40, Duże dzieci, komedia

Marcus, Rob, Eric, Kurt i Lenny spotykają się po trzydziestu latach na pogrzebie ich ukochanego szkolnego trenera koszykówki. Mężczyźni zjeżdżają do rodzinnego miasta wraz z żonami i dziećmi. Wszyscy zatrzymują się w domku nad jeziorem, należącym do zmarłego przyjaciela. Mają spędzić tam weekend, w który przypada amerykańskie Święto Niepodległości. Koledzy z rozrzewnieniem wspominają dawne czasy. Rozmawiają, żartują i bawią się do upadłego. Próbują pokazać dzieciom, że i oni byli kiedyś młodzi i beztroscy.

HBO, 20:10, Sherlock Holmes: Gra cieni, film kryminalny

Kontynuacja przygód genialnego detektywa. Sherlock Holmes wraz z wiernym przyjacielem, doktorem Watsonem, stają przed trudnym zadaniem. Muszą powstrzymać piekielnie inteligentnego i przebiegłego profesora Jamesa Moriarty`ego, który nie cofnie się przed niczym, aby pogrążyć świat w chaosie i anarchii.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Kita (Ocena: 5) 03.04.2013 20:49
Moda na sukces - na pewno warto obejrzeć hahahah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2013 16:03
DUŻE DZIECI! świetna komedia :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2013 09:17
polecam film duże dzieci,można się ubawić do łez!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo