Świąteczny przewodnik telewizyjny (Deja vu, Och, Karol II, Szefowie wrogowie)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na sobotę i niedzielę!
Świąteczny przewodnik telewizyjny (Deja vu, Och, Karol II, Szefowie wrogowie)
30.03.2013

Sobota, TVP2, 22:10, Patrol, film sensacyjny

Ben Randall, szanowany ratownik straży przybrzeżnej, przeżywa wewnętrzny kryzys po nieudanej akcji, podczas której stracił część załogi. W poczuciu winy rozważa zakończenie służby. Zamiast tego przyjmuje jednak propozycję poprowadzenia szkoleń w prestiżowej jednostce ratownictwa. Wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem przekazuje młodym adeptom zawodu, stosując przy tym dość niekonwencjonalne metody. Wśród jego uczniów na pierwszy plan wysuwa się zdolny, aczkolwiek niezwykle arogancki i zarozumiały Jake Fischer.

Sobota, TVN, 21:40, Znów mam 17 lat, komedia

Mike O`Donnell jest sfrustrowanym mężczyzną w średnim wieku. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, nie potrafi on nawiązać kontaktu z dorastającymi dziećmi, a praca nie daje mu satysfakcji. Coraz częściej żałuje decyzji, którą podjął w ostatniej klasie liceum - zamiast kontynuować karierę sportową, postanowił na stałe związać się z dziewczyną. Pewnego dnia ratując życie tajemniczemu mężczyźnie, wpada do rzeki. Po wypadku okazuje się, że znów ma siedemnaście lat. Mike postanawia wrócić do szkoły i na nowo pokierować życiem.

Sobota, HBO, 20:20, Szefowie wrogowie, komedia

Trójka zdesperowanych pracowników łączy siły, aby raz na zawsze pozbyć się znienawidzonych szefów. Nick, Kurt i Dale nie znoszą swojej pracy i są przekonani, że jedynym sposobem na uczynienie życia mniej uciążliwym jest zlikwidowanie wrednych przełożonych. W czasie wspólnego, suto zakrapianego alkoholem wieczoru opracowują, z pomocą znajomego ekskomandosa, plan zbrodni doskonałej.

deja vu

Niedziela, TVP1, 21:15, Deja vu, thriller

Agent federalny Doug Carlin bada sprawę wybuchu bomby na promie pasażerskim, w wyniku którego zginęło kilkaset osób. W trakcie dochodzenia zostają odnalezione zwłoki kobiety, rzekomo jednej z ofiar eksplozji. Jednak sekcja zwłok wykazuje, że kobieta została zamordowana wcześniej. Na dodatek Carlin odnosi wrażenie, jakby już gdzieś ją wcześniej widział. Jego przypuszczenia okazują się prawdziwe, gdy do akcji wkracza jednostka specjalna, która może cofnąć się w czasie i sprawdzić, co rzeczywiście wydarzyło się na promie.

Niedziela, TVP2, 21:05, Och, Karol II, komedia

Karol Górski jest człowiekiem sukcesu. Ma świetną posadę oraz dochody pozwalające na zakup sportowego auta i luksusowego domu. Jest zaręczony z atrakcyjną Marysią. Przystojny mężczyzna nie potrafi docenić narzeczonej. Ubóstwia kształty i zapach kobiet, a nawet rozmowy z nimi. Nie jest w stanie odmówić sobie flirtu, a tym bardziej upojnej nocy. Spędza je u boku jednej z trzech kochanek: zmysłowej Ireny, wyuzdanej Wandy lub pełnej uroku Pauliny. W końcu Maria odkrywa niewierność narzeczonego. Kobieta obmyśla zemstę.

przepis na życie

Niedziela, TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 6 (sezon 4)

Anka jest zniecierpliwiona amnezją Jerzego. Między Andrzejem a Beatą dochodzi do kolejnej sprzeczki. Andrzej, badając Tadeusza, nie dostrzega niczego niepokojącego w stanie jego zdrowia. Michał prosi Karola, by ten nie informował Ireny o ich spotkaniu. W „Przepisie” goszczą pierwsi klienci. Pola z radością dokonuje rezerwacji. Brakuje jedynie Anki, która spędza czas z Jerzym. Jerzy spotyka się z Dorotą. Wyznaje jej, że jedynie ona nie zmusza go, by przypomniał sobie przeszłość. Sesja terapeutyczna kończy się pocałunkiem.

Niedziela, CBS Europa, Okruchy dnia, dramat psychologiczny

Stevens to służący idealny. Jego życiową pasją i ambicją stała się troska o to, by w Darlington Hall wszystko funkcjonowało zgodnie z odwiecznymi zasadami. W imię osiągnięcia zawodowej perfekcji zrezygnował on z życia osobistego i własnych zainteresowań. Wstydliwie też skrywa przed światem uczucie, którym darzy ochmistrzynię, pannę Kenton.

Niedziela, FilmBox, 18:25, Zakochany Paryż, dramat obyczajowy

Dwadzieścia historii miłosnych, opowiedzianych przez 22 reżyserów współczesnego kina. Suzanne opłakuje śmierć synka - jej Paryż to miasto żałoby. Pewien mężczyzna, dowiedziawszy się, że żona jest śmiertelnie chora, zakochuje się w niej na nowo. Początkująca aktorka Francine jest zakochana w niewidomym chłopaku. Gena i Ben spotykają się w kawiarni, by omówić szczegóły rozwodu. Pewna kobieta uczy się francuskiego, żeby spełnić marzenie i pojechać do Paryża. Na miejscu odkrywa, że w mieście zakochanych czuje się jeszcze bardziej samotna.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
pp (Ocena: 5) 30.03.2013 00:35
W sobotę na polsacie jeszcze świetny film "Mój przyjaciel Hachiko" z Richardem Gerem! / Pocahontas Recenzuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo