Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dzielnica Lakeview, Kandydat, Zapach sukcesu)

Spędź wtorkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dzielnica Lakeview, Kandydat, Zapach sukcesu)
02.04.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5805

W szpitalu Bridget czeka na wyniki testu na ustalenie ojcostwa. Nie chce, by mąż jej towarzyszył. Jackie proponuje zdenerwowanemu Nickowi, że sama pojedzie do Bridget. Kiedy dociera na miejsce, spostrzega Owena, ale niczego się nie domyśla. Nakazuje mu wracać do firmy. Sama kolejny raz chwali Bridget jako dobrą żonę. Nieoczekiwanie zjawia się lekarka, która informuje przyszłą matkę, iż za chwilę będzie wiadomo, kto jest ojcem dziecka. Jackie jest zaskoczona. Żąda wyjaśnień. Bridget wyznaje, że zdradziła Nicka z Owenem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2423

Tadeusz informuje Annę, że nie wyjedzie z nią na narty, ponieważ wcześniej zobowiązał się zaopiekować psem Lubiczów. Ponadto będzie mógł wziąć udział w otwarciu sezonu golfowego. Korbas planuje nagrać symfoniczną wersję swoich najlepszych utworów i prosi ojca o wykonanie instrumentalne. Arkadiusz nie przyjmuje od Grażynki zaproszenia na kolację i zaczyna komponować, ale bez powodzenia. Ola ma dylemat, czy powinna wyjechać razem z rodziną do spa. Szefowa Feliksa proponuje mu podpisanie umowy na wyłączność z jej zakładem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 912

Rybińscy nadal mają kłopot z hałaśliwymi sąsiadami. Dochodzi do szarpaniny między Waldemarem i Rocco. Interweniuje policja. Aby nie myśleć o Sarze, Daniel rzuca się w wir pracy. W kawiarni Feel Good z godziny na godzinę przybywa gości. Mimo obaw Róży przedsięwzięcie okazuje się sukcesem. Komisarz Makowski informuje Basię i Zenka, że Sara była szantażowana przez wrogów Adama, którzy chcieli się nią posłużyć. Marta i Robert cieszą się, że udało im się znaleźć sponsora. Wkrótce Robert odkrywa, kto kryje się za ofertą.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 980

Marek zaprasza Ewę do opery. Anna obserwuje ich po spektaklu. Marcin wyrzuca list z Austrii bez czytania, gdy zauważa, że przesyłka jest od matki. Wychodzi na spotkanie z nieznajomą, która zostawiła mu wiadomość w klubie. Bracia Zduńscy z Kingą i Magdą przyjeżdżają do Grabiny. Kwaśniakowa wypytuje Barbarę o Kolędę, który zaoferował jej drobną pomoc. Mecenas ma pomyślne wiadomości dla Janki. Uważa, że wygrają proces - dokumenty potwierdzają, że dziewczyna jest wnuczką siostry Lucjana, uznanej za zmarłą w czasie wojny.

prawo agaty

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1737

Po tym jak Basia spoliczkowała Jagodę, Andrzej wyszedł z domu i nie wrócił po dwóch dniach. Basia jest pewna, że mąż wyprowadził się do kochanki. Żali się Kindze. Okazało się, że Paweł, chcąc zacząć zarabiać lekcjami jazdy konnej, musi kupić konie. Jest strapiony, ponieważ bank odmówił mu udzielenia kredytu. Renata spotyka się z Bogdanem. Ma żal do brata, że przez lata nie odzywał się do niej. Bogdan nie zamierza się tłumaczyć. Stwierdza jedynie, że zawsze pamiętał o rodzinie.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 6

Agata prowadzi sprawę Kariny P. podejrzanej o zabójstwo matki, która w wyniku wypadku pozostawała w śpiączce przez pięć lat. Oskarżona w oczekiwaniu na rozprawę przebywa zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Dębski prowadzi sprawę Lucyny D. występującej do Sądu z wnioskiem o ograniczenie byłemu mężowi Sergiuszowi D. kontaktów z synem. Apelacja Agaty w sprawie nakazu zapłaty byłemu klientowi Januszowi G. czterech mln złotych zostaje odrzucona. Kancelarii grozi upadłość.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1678

Uczniowie szkoły angażują się w poszukiwanie Dominika. Radek i Patrycja zakładają stronę internetową, na której umieszczone są informacje na temat zaginionego kolegi. Igor sugeruje Sabinie pozbycie się znajomych z mieszkania. Rozdrażniona Sabina idzie do baru, gdzie przypadkiem spotyka Natana. Przeprasza go za zachowanie narzeczonego. Robert, zmęczony przygotowaniami do konkursu Mister Polski, chce zrezygnować. Ola nie akceptuje jego decyzji i siłą zawozi go na próbę do Laury.

kandydat

Polsat, 21:55, Dzielnica Lakeview, thriller

Nowożeńcy Chris i Lisa Mattsonowie wprowadzają się do wymarzonego domu w Kalifornii. Są niezwykle szczęśliwi. Nie wszystkim jednak podoba się ich związek. Mieszkający po sąsiedzku policjant, Abel Turner, nie akceptuje ich relacji. Uważa, że osoby pochodzące z różnych ras nie powinny się ze sobą wiązać. Mężczyzna jest zasadniczy i utrudnia im życie. Para jest jednak gotowa na wszystko, byleby tylko odzyskać spokój.

TVN7, 20:00, Kandydat, thriller

Podczas wojny w Zatoce Perskiej oddział amerykańskich żołnierzy pod dowództwem kapitana Bena Marco wpada w zasadzkę. Sierżant Raymond Shaw ratuje ich z opresji. Po powrocie do domu Marco robi karierę w wojsku. Shaw zaczyna interesować się polityką i jako bohater wojenny zostaje kandydatem do fotela wiceprezydenta. Niespodziewanie do Shawa odzywa się Marco, którego niepokoją sny podobne do koszmarów innego członka oddziału. Marco podejrzewa, że podczas rzekomej niewoli żołnierze zostali poddani praniu mózgów.

HBO, 20:40, Zapach sukcesu, komedia

Lata 60., USA. Pan Rose, który stał za sukcesem firmy Rose`s Manure, ginie w nieszczęśliwym wypadku. Los przedsiębiorstwa i pracujących w nim ludzi jest niepewny. Córka zmarłego właściciela, Rosemary, która dotychczas była ekspedientką w sklepie z kosmetykami najwyższej klasy, zrobi wszystko, żeby odbudować rodzinny interes. Zadanie, które przed nią stoi, nie będzie łatwe. Wiele nieprzychylnych jej osób czeka na jej najmniejszą pomyłkę.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Kobieta (Ocena: 5) 02.04.2013 12:01
LIGA MISTRZÓW ważniejsza niż te seriale i filmy :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie