Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

Dzisiaj wiele ciekawych filmów – jest w czym wybierać!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)
29.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5804

Oliver pracuje nad muzyką do wideoklipu reklamowego. Ogląda go razem ze Steffy i Hope. Po pogrzebie Beth rodzina zbiera się w domu Brooke i Ridge`a. Marcus powtarza Donnie, że Eryk to dobry człowiek. Tymczasem Bill Spencer tłumaczy Katie i Brooke, że ich siostra powinna się rozwieść i zażądać od męża rekompensaty.

TVP2, 20:55, Jak zostać królem, film biograficzny

Anglia, rok 1925. Książę Yorku, Albert, syn króla Jerzego V, zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Wystąpienie ujawnia szokującą prawdę - potomek królewskiej rodziny jąka się. Tymczasem pozycja Alberta obliguje go do publicznych wystąpień. Żona księcia, Elżbieta, szuka lekarza, który mógłby pomóc małżonkowi. Po kilku nieudanych próbach terapii księżna otrzymuje adres gabinetu, w którym logopeda amator stosuje niekonwencjonalne metody leczenia wad wymowy. W 1934 r. Albert rozpoczyna kurację pod okiem ekscentrycznego Australijczyka.

incepcja

TVN, 20:00, Incepcja, film sensacyjny

Dom Cobb jest wyjątkowym złodziejem - razem ze współpracownikami wykrada tajne informacje z umysłów śpiących ludzi. Ze względu na nadzwyczajne umiejętności często wykonuje zlecenia dla wielkich korporacji. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje niecodzienną ofertę. Bogaty japoński biznesmen chce, by Cobb przeprowadził incepcję - zaszczepił w umyśle śniącego człowieka nową ideę. Cobb i jego zespół przystępują do pracy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1677

Dominik, dzięki pomocy finansowej pomocy Fabiana, w tajemnicy przed wszystkimi ucieka z kraju. Bogdan jest rozczarowany zachowaniem syna. Dyrektor szkoły prosi młodzież, aby zaangażowała się w poszukiwania Dominika. Ola stara się przygotować Roberta do udziału w konkursie Mister Polski, zapisując go na różne kursy i zabiegi. Kaśka planuje odwiedzić Pawła i namówić go na powrót do Polski. Marysia dowiaduje się od Beaty o jej romansie z Szymonem.

Przerwana lekcja muzyki

CBS Europa, 21:45, Przerwana lekcja muzyki, dramat obyczajowy

Po nieudanej próbie samobójczej 19-letnia Susanna trafia do szpitala psychiatrycznego w Claymoore. Tam spotyka grupę młodych kobiet zmagających się z różnymi problemami. Zaprzyjaźnia się z mitomanką Georginą, ofiarą pożaru Polly oraz z ekscentryczną Lisą, socjopatką i manipulatorką, mającą największy wpływ na pacjentki. Z tą ostatnią połączy dziewczynę silna więź. Pewnego dnia Susanna i Lisa postanawiają uciec z ośrodka.

HBO, 22:00, Anatomia strachu, thriller

Kyle zajmuje się handlem diamentami. Wraz z piękną żoną Sarą i nastoletnią córką tworzą szczęśliwą rodzinę; mieszkają w luksusowej posiadłości na strzeżonym osiedlu. Któregoś dnia ktoś burzy idyllę. Czwórka uzbrojonych złoczyńców włamuje się do rezydencji i terroryzuje mieszkańców. Przywódcą bandy jest brutalny Elias. Dramatyczna sytuacja sprawia, że rodzina będzie musiała się zmierzyć nie tylko z bandytami, ale także z trzymanymi długo w ukryciu własnymi kłamstwami i tajemnicami.

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2013 15:02
Ahh Colin *.*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2013 18:17
i co tu począć? chciałabym powtórnie obejrzeć i incepcję, i przerwaną lekcję muzyki, ale o 22 na polsacie będzie siedem dusz... jak żyć?
odpowiedz
sylviaa (Ocena: 5) 29.03.2013 16:55
7 dusz na polscacie o 22, ten film goorąco polecam !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2013 16:14
Incepcja! Jak zostać królem i Przerwana lekcja muzyki !
odpowiedz
12345 (Ocena: 5) 29.03.2013 16:08
Obejrzałabym Przerwaną Lekcję Muzyki ale niestety nie dali mi CBS Europa :
odpowiedz

Polecane dla Ciebie