Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Jestem twój, Niegrzeczna dziewczyna, Kolekcjoner)

Dzisiaj kolejny odcinek Dra House`a – nie przegap!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Jestem twój, Niegrzeczna dziewczyna, Kolekcjoner)
28.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5803

Eryk na próżno próbuje przekonać żonę, żeby została. Wychodząc, Donna kładzie na stoliku list od Billa. Spencer oznajmia Katie, że poradził jej siostrze, by zażądała od męża części udziałów w firmie. Ridge wraca z Paryża. Brooke mówi mu o sytuacji między Donną i Erykiem. Forrester otwiera list. Napisał go Justin Barber, który w imieniu Donny żąda połowy wszystkiego, co Eryk nabył w trakcie małżeństwa. Oburzony dzwoni do żony, ale telefon odbiera Bill. Zapowiada, że będzie walczył o udziały w Domu Mody Forrester.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2422

Agata traci dziecko. Kobieta obarcza się wyrzutami sumienia. Zamiast przygotowywać się do drugiej części egzaminu kuratorskiego, Ola jedzie porozmawiać z Norbertem. Chłopak ją ignoruje. Agnieszka proponuje Pawłowi wspólny rodzinny wyjazd do spa. Lubicz jest zachwycony, prosi Tadeusza, aby zaopiekował się Dropkiem. Surmaczowa organizuje wyjazd w Alpy w tym samym czasie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 910

Alina i Waldemar wracają z podróży z Włoch, w czasie której wzięli ślub. Odkrywają, że w trakcie ich nieobecności do sąsiedniego mieszkania wprowadzili się młodzi lokatorzy - Aneta i Rocco. Sąsiedzi są bardzo hałaśliwi. Kostek ma dosyć narzucającej się z pomocą rodziny. Oznajmia, że sam poradzi sobie z opieką nad dzieckiem. W tajemnicy przed wszystkimi angażuje Olenkę w zagadkowe przedsięwzięcie. Kordian nalega, by Sabina podjęła decyzję w sprawie przyszłości ich związku. Kajtek robi wszystko, aby uniemożliwić matce spotkanie z chłopakiem.

dr house

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 163 (sezon 8)

Podczas rozprawy sądowej 40-letni prokurator ma atak. House podejrzewa zatrucie. Przeszukując dom pacjenta, Park odnajduje bunkier wypełniony bronią. Park jest obrażona, bo podczas doboru w pary wszyscy jej unikają. House prowokuje zawodowy pojedynek między nią a Adams. Taub zauważa zdenerwowanie Foremana, którego przyczyną jest House. Uznaje że dyrektorowi jest potrzebna dziewczyna.

TVP2, 22:35, Jestem twój, dramat psychologiczny

30-letnia dentystka Marta jest w pracy wzorem profesjonalizmu, lecz w domu zachowuje się w sposób niezrównoważony. Odrzuca kochającego męża, który opuszcza dom. Pod wpływem impulsu wdaje się w romans z młodym kryminalistą Arturem. Efektem jednorazowego zbliżenia jest ciąża. Marta myśli o aborcji, ale w końcu decyduje się urodzić dziecko i oddać je do adopcji. Zakochany w kobiecie Artur nie zgadza się na taki obrót sprawy. Rozpoczyna walkę o dziecko. Tymczasem Martę odwiedza siostra, która od dawna podkochuje się w jej mężu.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1736

Emilka zwierza się Agnieszce, że dzwonił do niej Dawid. Dziewczyna nie chciałaby, żeby Błażej dowiedział się o istnieniu Dawida. Obawia się, że to zepsułoby jej relacje z ukochanym. Ola ostrzega mamę przed jej pierwszą lekcją dotyczącą seksu w gimnazjum. Nie myli się. Niektórzy chłopcy zachowują się skandalicznie. Włodek przyprowadza syna do domu. Bogdan zdawkowo opowiada rodzicom i Renacie o tym, co działo się z nim przez ostatnie dwadzieścia lat. Jest wyraźnie skrępowany.

przyjaciółki

TVN, 22:30, Kolekcjoner, dramat kryminalny

Doktor Alex Cross jest specjalistą zajmującym się tworzeniem portretów psychologicznych zabójców. Od lat pracuje w policji w Waszyngtonie. Jest wdowcem, ma dwójkę dzieci. Od śmierci żony rodzina jest dla niego najważniejsza. Gdy dowiaduje się, że córka jego siostry została porwana, postanawia przeprowadzić własne śledztwo, obawiając się opieszałości policji. Po przybyciu do Durham Alex poznaje doktora medycyny, Kate McTiernan. Kobieta była ofiarą porwania, lecz udało jej się uciec. Tylko ona może rozpoznać zabójcę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1676

Bronek zostaje zwolniony z aresztu. Pojawia się w szkole Dominika, czym zaskakuje Mirkę i Krystiana. Dominik jest przekonany, że ojciec wróci do starych nawyków i alkoholu. Mikołaj martwi się o Radka, który cierpi z powodu Nikoli i marzy o jej odzyskaniu. Błażej spotyka się z Nikolą, aby porozmawiać na temat Radka. Kinga współczuje Beacie z powodu jej małżeńskich problemów, ale powstrzymuje się od udzielania jakichkolwiek porad.

Polsat, 21:00, Przyjaciółki, odc. 5 (sezon 2)

Andrzej spędza w mieszkaniu Ingi noc poprzedzającą urodziny córki, Hani. Dorota wpada we wściekłość, gdy się o tym dowiaduje. Podczas spotkania na basenie dochodzi do ostrej wymiany zdań pomiędzy przyjaciółkami. Zdenerwowana Inga wpycha elegancko ubraną Dorotę do basenu. Zuza obiecuje Ance pomoc w opiece nad dziećmi. Po kolejnej terapii Krzysztof zaprasza Strzelecką na kawę i wypytuje ją o problemy związane z alkoholem. Patrycja i Michał zostają zaproszeni na rodzinne spotkanie do kuzynki Michała, która niedawno urodziła synka.

HBO, 20:10, Niegrzeczna dziewczyna, komedia

Rok 1987. Danielle jest sprawiającą problemy, rozbudzoną seksualnie nastolatką z miasteczka Norman w stanie Oklahoma. Dziewczyna przeżywa właśnie ciężkie chwile. Jej matka ma powtórnie wyjść za mąż, z czym Danielle nie umie się pogodzić. Pewnego dnia spotyka Clarkea - nieśmiałego i otyłego geja, z którym niespodziewanie znajduje porozumienie. Oboje postanawiają wyruszyć w podróż do odległej Kalifornii. Ona chce odnaleźć biologicznego ojca, on natomiast pragnie uciec od nadopiekuńczych rodziców.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Marta (Ocena: 5) 28.03.2013 18:51
ekhm... "Niegrzecznej dziewczyny" naprawdę NIE WARTO oglądać......
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2013 11:44
hahah przeczytałam "Napisał go Justin Bieber (...) " hah :D
odpowiedz
pp (Ocena: 5) 28.03.2013 00:43
Pewnie już większość widziała, ale jeśli nie to jeszcze "Erin Brockovich"o 23:00 na polsacie z genialną Julią Roberts, uwielbiam ten film! / Pocahontas recenzuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo