Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Skrzydlate świnie, Jedwab, Nie zadzieraj z fryzjerem)

Komedia, melodramat, film obyczajowy – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Skrzydlate świnie, Jedwab, Nie zadzieraj z fryzjerem)
27.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5802

Bill stara się przekonać Donnę, by odeszła od Eryka i zażądała udziałów w firmie. Daje jej kopertę, którą ma przekazać mężowi. Spencer wyjawia Justinowi, że w środku jest coś, co może wywołać burzę. Nick i Bridget mówią Jackie i Owenowi o ciąży tej pierwszej. Jackie bardzo się cieszy. Bridget i Owen postanawiają natychmiast przeprowadzić test na ustalenie ojcostwa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 909

Policjanci wpadają na trop Sary. Okazuje się, że w zniknięcie dziewczyny mogą być zamieszani wrogowie Adama. W „Głosie Zakrzewia” ukazuje się artykuł szkalujący Annę, który może zagrozić Marczakowej w ubieganiu się o reelekcję na stanowisko dyrektora gimnazjum. Wybierająca się na operację Ludmiła prosi Michała i Dorotę, by wspierali Kostka, który nie doszedł do siebie po wyjściu z aresztu i może nie radzić sobie z opieką nad dzieckiem. Jeleń odtrąca pomoc rodziny.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 517

Kochanka odwiedza pacjenta Falkowicza w środku nocy. Po randce konieczna jest natychmiastowa operacja. Profesor jest zaniepokojony, że jego leki nie zapobiegły pęknięciu tętniaka. Po operacji ukradkiem zabiera probówkę z tkanką, poleca Adamowi zawieźć ją do Szwajcarii. Leszek trafia z bólem klatki piersiowej do szpitala. Jego żona twierdzi, że spadł ze schodów. Po wykryciu odmy opłucnowej Agata samodzielnie wykonuje drenaż. Adam namawia Przemka na randkę z koleżanką swojej dziewczyny. Falkowicz udziela Wiktorii lekcji gry na fortepianie.

TVP2, 21:45, Stare Wygi, komedia

Dan i Charlie to partnerzy biznesowi i zarazem najlepsi przyjaciele, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Mężczyźni stoją u progu największego sukcesu zawodowego. Pewnego dnia ich życie zostaje wywrócone do góry nogami. Niespodziewanie muszą zająć się siedmioletnimi bliźniakami, owocem przygody Charliego z Vicki. Charlie i Dan starają się, jak mogą, ale ich sposoby postępowania z dziećmi prowadzą do licznych katastrof. Lekcja rodzicielstwa uświadamia im, co jest w życiu najważniejsze.

na wspólnej

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1735

Maria ma żal do męża. Zamierza milczeć, dopóki Włodek nie przyprowadzi do domu Bogdana. Zięba nie ma wyjścia - jedzie go szukać. Niestety, nie udaje mu się odnaleźć syna. Tego samego dnia Bogdan przychodzi do ojca z własnej woli. Marta budzi się szczęśliwa po nocy spędzonej z Pawłem. Woliński zaprasza ją na śniadanie, podczas którego proponuje, by ukochana została u niego na kolejną noc. Konarska chętnie przyjmuje propozycję.

TVN, 22:30, Smoking, komedia sensacyjna

Jimmy Tong, nieśmiały kierowca taksówki, dzięki niebywałym umiejętnościom prowadzenia samochodu zostaje zatrudniony przez agentkę Steenę jako szofer multimilionera i tajnego agenta Clarka Devlina. Gdy pracodawca zostaje ranny w wyniku zamachu na jego życie, przed zapadnięciem w śpiączkę daje szoferowi supernowoczesny zegarek, który kieruje zaawansowanym technologicznie smokingiem. Tak wyposażony kierowca podejmuje decyzję o wejściu w rolę tajnego agenta organizacji CSA.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1675

Roman, Seweryn i Emilka zostali oszukani przez akwizytora. Teraz planują zemstę na nieuczciwym przedstawicielu handlowym. W „Barbarianie” pojawiają się Basia i Asia, które zdaniem Beaty, mogą spowodować kłopoty. Marysia proponuje Beacie pracę w lokalu. Z kolei Kinga wysłuchuje zwierzeń Beaty, dotyczących problemów małżeńskich i planowanego rozwodu. Mikołaj jest zestresowany z powodu zbliżającego się egzaminu ze statystyki. Radek udziela mu wsparcia i zdobywa dla kolegi aktualne pytania egzaminacyjne.

Nie zadzieraj z fryzjerem

Polsat, 20:40, Nie zadzieraj z fryzjerem, komedia

Jeden z najlepszych izraelskich komandosów, Zohan Dvir, ma już dość pracy i czuje, że nadszedł moment, by w końcu jego marzenia stały się rzeczywistością. Jego najgłębszym pragnieniem jest zostać fryzjerem. Podczas jednej z akcji, upozorowawszy własną śmierć, ucieka do Nowego Jorku, by tam oddać się profesji, która przyniesie mu prawdziwą satysfakcję. Początki nie są łatwe. Zohan nie poddaje się i wkrótce dostaje wymarzoną pracę. Radość nie trwa jednak długo, bowiem przez przypadek na jego ślad natrafia odwieczny wróg, Fantom.

TVN7, 20:00, Jedwab, melodramat

Francuska prowincja, rok 1861. Młody Hervé Joncour, mąż Hélene, rozpoczyna pracę dla pana Baldabiou, przedsiębiorcy, który chce uczynić z miasteczka Lavilledieu ośrodek produkcji jedwabiu. Aby zdobyć jaja jedwabników, Hervé wyrusza do Japonii. W czasie podróży poznaje piękną gejszę. Chociaż nie zamienił z nią ani słowa, nie może o niej zapomnieć. Hervé zaczyna regularnie odwiedzać Japonię. Każda wyprawa coraz bardziej go unieszczęśliwia z powodu rozdarcia między miłością do żony a pragnieniem poznania tajemniczej Japonki.

TVP Kultura, 21:45, Skrzydlate świnie, film obyczajowy

Miasteczko w Wielkopolsce. Lokalna drużyna piłkarska przegrywa mecz decydujący o funkcjonowaniu klubu. Na stadionie dochodzi do starć kibiców z policją. Prym w bijatykach wiedzie Oskar. Jego dziewczyna chciałaby, aby ojciec jej dziecka dojrzał i znalazł pracę. Mężczyzna przyjmuje propozycję pracy dla miejscowego biznesmena. Właściciel prężnie działającej firmy kupuje klub piłkarski z sąsiedniej miejscowości. Zadaniem Oskara jest wyszkolenie grupy kibiców sławiącej klub prezesa. Zdrada barw oraz kolegów pociąga za sobą nieuniknione konsekwencje.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
t6665 (Ocena: 5) 29.03.2013 20:48
when u r reading this dont stop or something bad will happen to you! sorry about this.this girls name is summer shes 15 years old and has blond hair many scars no nose or ears she is dead if you dont copy this just like from the ring copy and post this on 5 more sites summer will appear one dark quiet night and kill u when ur not expecting it and kill you this is no joke something good will happen to you if you post it on five more pages ITS FAKE SOMEONE TOLD ME TO PAST SO NOT MY
odpowiedz
jusia (Ocena: 5) 27.03.2013 18:26
jedwab ogladalam ciekawy romans warty obejrzenia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2013 00:45
Nie zadzieraj z fryzjerem - kolejna z tych żałosnych "komedii", czyli jak najgorzej zmarnować swój czas.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo