Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dzika rzeka, Spacer po wodzie, Miłosne wybory)

Zajrzyj do naszego filmowego przewodnika!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dzika rzeka, Spacer po wodzie, Miłosne wybory)
26.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5801

Jackie jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że Nick i jego żona nie chcą, by Bridget sama prezentowała kolekcję bielizny. Aggie mówi Oliverowi, iż nie powie Nickowi o zdradzie Bridget. Stephanie informuje Eryka o wyprowadzce z domku dla gości. Bill Spencer zwierza się Justinowi, że zamierza odzyskać Dom Mody Forrester dzięki Donnie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2421

Zaniepokojona milczącym telefonem Norberta Ola zamierza sprawdzić, co się z nim dzieje. Agnieszka powstrzymuje siostrę i obiecuje, że sama sprawdzi, czy chłopak pojawił się na uczelni. Mirek zjawia się u Grażynki z bukietem kwiatów. Kasia skutecznie zniechęca mężczyznę do kolejnych wizyt, informując, że na kolacji spodziewają się specjalnego gościa. W trakcie drogi do szkoły rodzenia Agata odczuwa silny skurcz. Kobieta i Jacek natychmiast udają się do szpitala.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 908

Basia i Daniel zgłaszają na policji zaginięcie Sary. Przydzielony do sprawy komisarz Makowski nie wyklucza porwania. Jeden z tropów prowadzi do osiedlowego chuligana, Sylwka. Robertowi kończą się fundusze na wydawanie „Ogrodu Wyobraźni”. Marta wpada na pomysł, by pismo reklamowała Urszula, która dzięki książce stała się popularna. Tajemnicza firma składa Robertowi ofertę sponsoringu. Klara kontaktuje się z dziewczyną, którą Bajdera usiłował zgwałcić. Wraz z Kubą, Hubertem i Iwoną organizują prowokację. Sytuacja wymyka się spod kontroli.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 978

Ewa i Marek organizują mecz oraz ognisko dla skłóconych chłopców z klasy Antka i Mateusza. Po imprezie Ewa całuje Marka na pożegnanie, on oddaje jej pocałunek. Do Warszawy przyjeżdża wychowana w USA dwudziestokilkuletnia Janka. Spotyka się z mecenasem Grabowskim, który przekazuje jej informacje o Mostowiakach. Dziewczyna chce dochodzić praw do ich domu i ziemi. Maczeta wyjeżdża do USA. Marcin proponuje jego pokój Klarze. Kasia jest wściekła, a Klara celowo ją irytuje. Kinga i Mirka przekonują Irka do udzielenia wywiadu.

prawo agaty

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1734

Kinga prosi Basię, żeby wspólnie spotkały się z Jagodą. Daniel, słysząc rozmowę, przekonuje ją, że to niczego nie zmieni. Basia orientuje się, kim jest Jagoda. Paweł przywozi Martę do siebie. Sąsiad, któremu odebrano maltretowane zwierzęta, obserwuje dom Wolińskiego. W akcie zemsty mężczyzna zakrada się do gospodarstwa Pawła i oblewa stajnię benzyną.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 5

Agata składa odwołanie od nakazu zapłaty Januszowi G. kary tytułem zadośćuczynienia. Wraz z Dębskim starają się dowiedzieć jak najwięcej o mecenasie Bitnerze, który jest ich oponentem na sali sądowej. Agata prowadzi sprawę 83-letniego Lucjana przeciw wnuczce, która wystąpiła do sądu z wnioskiem o ubezwłasnowolnienie dziadka. Według opinii psychiatry Lucjan cierpi na paranoję i demencję, nie potrafi odpowiednio zadbać o siebie ani podejmować racjonalnych decyzji. Staruszek twierdzi, że nikt nie powinien odbierać mu prawa do godnej starości.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1674

Robert kategorycznie odrzuca pomysł udziału w konkursie Mister Polski. Błażej i Mikser naśmiewają się z sytuacji, w której znalazł się kolega. Ola nie wie, jak ma wytłumaczyć Laurze decyzję Roberta. Podczas nieobecności męża Emilka zaczyna czuć się gorzej. Seweryn proponuje jej, by zaprosili do Wadlewa przedstawiciela handlowego, który sprzedaje „Domowego Lekarza”. Osłabiona Emilka zgadza się na wizytę akwizytora. Sabina zgłasza się do szpitala, aby przeprowadzić dodatkowe badania. Niespodziewanie odkrywa, że jest śledzona przez Igora.

miłosne wybory

TVN7, 20:00, Dzika rzeka, thriller

Małżeństwo Gail i Toma przeżywa kryzys. Wziętemu architektowi Tomowi niewiele czasu pozostaje na życie rodzinne. Z okazji dziesiątych urodzin syna małżonkowie planują spływ jedną z dzikich rzek stanu Kolorado, w rodzinnych stronach Gail. Wygląda na to, że i tym razem Tom nie pojedzie, jednak w ostatniej chwili dołącza do nich. Nikt się nie spodziewa, że długo oczekiwana wspólna wyprawa wkrótce zamieni się w prawdziwe piekło. W okolicy ukrywają się przestępcy.

TVP Kultura, 20:20, Spacer po wodzie, dramat obyczajowy

Eyal jest agentem Mossadu. Zwierzchnicy powierzają mu zadanie odnalezienia i zamordowania zbrodniarza hitlerowskiego, Alfreda Himmelmana. Nie jest pewne, czy Himmelman jeszcze żyje. Wiadomo jednak, że w Niemczech mieszka jego syn z żoną i dorastającym synem, Axelem. Ostatnie informacje o Alfredzie pochodzą z Izraela. Eyal udaje się tam, podając się za przewodnika turystycznego. W drodze poznaje Axela, który też jedzie do Izraela, by odwiedzić siostrę, Pię, która od lat jest skłócona z rodzicami. Podczas podróży Axel zaprzyjaźnia się z Eyalem.

CBS Europa, 20:00, Miłosne wybory, komedia romantyczna

Kevin i Julia poznają się w sklepie, w którym chcą kupić tabletki nasenne. Niestety, zostało tylko jedno opakowanie. Kevin i Julia nie wiedzą, że łączy ich coś więcej niż bezsenność. Oboje zarabiają jako autorzy przemówień dla polityków z przeciwnych obozów. Zanim to odkryją, dają porwać się uczuciu. Gdy kampania wyborcza nabiera tempa, miłość musi zmierzyć się z polityczną rywalizacją.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie