Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Pamiętnik, Więcej czadu!, Mój syn Jack)

Spędź poniedziałkowe popołudnie w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Pamiętnik, Więcej czadu!, Mój syn Jack)
25.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5800

Steffy nie kryje swoich zamiarów wobec Olivera. Chce go odbić Hope. Donna stawia sprawę na ostrzu noża, ale Eryk nie jest gotowy zerwać wszystkie kontakty ze Stephanie. Donna odchodzi. Bill Spencer przekonuje ją, że powinna zemścić się na Eryku i jego rodzinie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2420

Monika ubolewa, że nie kupiła żadnego obrazu w Cafe Galerii. Feliks przyznaje, że jest o nią zazdrosny, dlatego nie chciał się zgodzić, aby pozowała artyście z ASP. Ola wyznaje Ewie, że Norbertowi zaproponowano zagraniczne stypendium i chłopak nalega, aby z nim wyjechała. Po kolejnej kłótni Lubiczówna ponownie wyprowadza się do Agnieszki. Grażynka przypadkowo spotyka taksówkarza Mirka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 907

Marek jedzie do Finlandii, by przygotować wszystko do przeprowadzki. Teresa zastanawia się, jak powstrzymać Marię przed wyjazdem. Krystyna też próbuje namówić Pyrkę do zmiany decyzji. Asia zwraca uwagę na nowego instruktora klubu fitness, Marcina. W tajemnicy przed Bartkiem zapisuje się do chłopaka na prywatne treningi. W dniu otwarcia Feel Good - odremontowanej kawiarni osiedlowej, Sara znika bez śladu.

na wspólnej

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 977

Marta jest zdruzgotana wiadomością o dziecku Andrzeja. Od jednego z klientów Małgosia dostaje kwiaty i kosztowną bransoletkę. Tomek sugeruje żonie, by zwróciła prezent. Chodakowska umawia się ze Zbigniewem Korczem z zamiarem zwrotu podarunku. Marta uprzedza męża, że Holtz był u niej. Andrzej spotyka się z Edytą, chce dowiedzieć się, co łączy ją z Holtzem. Po tej rozmowie Budzyński podejmuje się prowadzenia sprawy Wojdasa. Anna kasuje wiadomość w telefonie Marka. Teresa spotyka się z Arturem.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1733

Szef Zuzy dzwoni do Kamila. Pyta zaskoczonego Hoffera, kiedy jego żona wróci z urlopu. Wychodzi na jaw, że Zuza okłamuje Kamila. Danka zostaje wezwana na rozmowę do dyrektora. Jest przerażona. Obawia się, że straci pracę. Tymczasem sprawa, w której dyrektor ją wezwał, jest dla Zimińskiej zaskoczeniem. Basia przeżywa zdradę męża. Mimo to decyduje się wraz z przyjaciółkami uczcić sukces ich akcji charytatywnej u Izy. Niespodziewanie u Izabeli pojawia się Jagoda.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 5

W szpitalu gości Michael Jennings z Houston, specjalista w operacjach naczyniowych i znawca nowoczesnego sprzętu. Zaprasza on Alicję na drinka. Randka owocuje dla Alicji propozycją stażu w USA. Mama Elżbiety zamierza wyswatać córkę z Łąckim. Jerzy wtrąca się w wychowanie Janka, co chłopakowi się nie podoba. W szpitalu pojawia się Iza Wanat, żona Piotra. Iza jest narkomanką, która odbyła terapię w ośrodku zamkniętym. Piotr pozwala żonie zatrzymać się w jego mieszkaniu. Orda traktuje Sylwię z dystansem. Nie wiadomo, co się dzieje z Maksem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1673

Sabina musi zostać w szpitalu na obserwacji. Drażni ją nadopiekuńczość Grażyny i Igora, który w dodatku jest zazdrosny o lekarza narzeczonej, Natana. Ola konsultuje z Dagą przyszłość Roberta jako modela. Po uzyskaniu pozytywnej opinii koleżanki zgłasza jego kandydaturę do konkursu Mister Polski. W realizacji pomysłu wspiera ją Laura, właścicielka agencji modelek, poznana dzięki Dadze. Filip chce zrobić wrażenie na Sandrze. Zdobywa pierwszego klienta, który jest zainteresowany organizacją rajdów samochodowych dla pracowników.

mój syn jack

TVN7, 20:00, Pamiętnik, melodramat

Stary mężczyzna czyta chorej na alzheimera kobiecie pamiętnik, którego treścią są dzieje niezwykłej miłości. Opowieść zaczyna się w Północnej Karolinie w latach 40. XX w. Do miasteczka Seabrook przyjeżdża na wakacje pochodząca z zamożnej rodziny 17-letnia Allie Hamilton. Poznaje Noaha Calhouna, który pracuje w miejscowej fabryce. Choć pochodzą z różnych światów, zakochują się w sobie.

CBS Europa, 21:55, Więcej czadu!, film obyczajowy

Nieśmiały nastolatek, Mark Hunter, przeniósł się z Nowego Jorku do małego miasteczka w Arizonie. Chłopak nie potrafi znaleźć sobie miejsca w nowej szkole, nawiązać kontaktów towarzyskich z rówieśnikami. Żeby wyładować gniew i dać upust zbuntowanej naturze, Mark zakłada piracką rozgłośnię radiową. Jego programy to coś w rodzaju prywatnego notatnika, z rozważaniami, rozmowami ze sobą, z błazenadą i z muzyką. Nauczyciele, rodzice i media wszczynają obławę na nieokrzesanego radiowca.

FilmBox, 21:15, Mój syn Jack, dramat wojenny

Historia syna brytyjskiego pisarza Rudyarda Kiplinga, Jacka, który walczył na froncie podczas I wojny światowej. Gdy Jack przepadł bez wieści po bitwie pod Loos w 1915 r., tęsknotę za synem Kipling skomentował gorzkim dwuwierszem: `Jeśli spytają, czemu śmierć już włada nami, Odpowiedz: Bo ojcowie ich byli kłamcami.`. Po dwóch latach Rudyard otrzymuje oficjalne zawiadomienie o śmierci syna.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
sławek (Ocena: 5) 25.03.2013 20:58
wybór jest prosty..więcej czadu!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2013 16:15
Harry co ty robisz ? O.o
odpowiedz
Ewelina (Ocena: 5) 25.03.2013 10:56
Kocham PAMIĘTNIK !! najlepszy film jaki istnieje
odpowiedz
madzik (Ocena: 5) 25.03.2013 00:49
polecam pamietnik... PIEKNY FILM
odpowiedz

Polecane dla Ciebie