Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Małe kobietki, Człowiek z miasta, Piękna i bestia)

Dziś kolejny odcinek „Dr House`a” – nie przegap!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Małe kobietki, Człowiek z miasta, Piękna i bestia)
21.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5799

Brooke i Katie wspominają zmarłą matkę. Donna nie uczestniczy w tej rozmowie. Wraca do domu, bo pragnie pogodzić się z mężem. Nie wie, że Stephanie została w domku dla gości i dotrzymuje Erykowi towarzystwa. Kiedy Stephanie nieoczekiwanie staje w drzwiach, Donna stawia mężowi ultimatum - albo zerwie kontakty ze Stephanie, albo to koniec ich małżeństwa.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2419

Ola nie ma odwagi zerwać z Norbertem. Nie chce mu psuć radości z otrzymanej propozycji stypendium zagranicznego . Agnieszce trudno zrozumieć postępowanie siostry. W sądzie Ola dowiaduje się, że pierwszą część egzaminu zdała z wynikiem celującym. Dziewczyna dzwoni z radosną nowiną do Rafała. Krzysztof ubolewa, że Julia wkrótce opuści jego mieszkanie. Podczas wspólnych zajęć z Agatą w szkole rodzenia Jacek ulega drobnej kontuzji. Monika i Feliks spotykają Leszka i Grzecha, który prosi Monikę o pozowanie do portretu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 905

Waleria odrzuca pomoc Jaworskiego. Wraz ze Stefanem udają się pod siedzibę Gold Quality, by walczyć o odzyskanie pieniędzy. Dzięki pomysłowości Górki wchodzą do banku i odzyskują gotówkę. Klara zastaje w mieszkaniu Huberta oraz Tinę w samym ręczniku. Chłopak tłumaczy, że wrócili wcześniej z trasy i pozwolił dziewczynie wziąć prysznic przed występem w telewizji. Beata nie wierzy w opowieści Zbyszka.

pierwsza miłość

TVP2, 20:40, Dr House, odc. 160

Podziwiany społecznik trafia do szpitala z powodu arytmii serca. House orientuje się, że pacjent nie mówi całej prawdy. Asystenci uzyskują informację, że mężczyzna zasłabł podczas pozamałżeńskiego seksu. Bob odczuwa przemożną potrzebę wyznania win. Dzięki pozyskanym funduszom oddział diagnostyki zostaje odtworzony - trwa remont gabinetu, do zespołu dołączają Chase i Taub, którego House zmusza do przyjazdu do pracy z córkami. Niemowlęta są dziećmi dwóch matek. House sugeruje, że nie jest pewne, czy Taub jest ojcem choćby jednego z nich.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1732

Maria oczekuje wizyty Bogdana, o którą go prosiła. Renata i Monika również liczą na spotkanie z bratem. Niestety, Bogdan nie pojawia się na Wspólnej. Roman przysłuchuje się rozmowie Honoraty z nowym pracownikiem. Kiedy ta nazywa go Jureczkiem, Hoffer wpada w szał. Emilka pyta Agnieszkę, czy wraz z Błażejem i Jasiem mogą u nich zamieszkać przez kilka miesięcy. Olszewska uważa, że młodym trzeba pomóc. Rafał nie jest przekonany, czy to dobry pomysł.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1671

Marcin przedstawia Radkowi ofertę sprzedaży zaliczeń przez Internet. Nikola otrzymuje prezent od Radka za pośrednictwem dziewczyny Marcina. Podarunek to pendrive w kształcie kuli ziemskiej, na którym chłopak nagrał wyznanie miłości. Weksler namawia Sabinę do zorganizowania rodzinnego spotkania z Igorem. W obecności Igora podsuwa córce do podpisu dokumenty, dzięki którym odda ona swoje udziały w firmie z powrotem w ręce ojca. Marek bezskutecznie stara się odzyskać uczucie Anety.

Polsat, 21:00, Przyjaciółki, odc. 4 (sezon 2)

Anka rozpoczyna leczenie w ośrodku dla alkoholików. Podczas pierwszej sesji terapeutycznej poznaje Krzysztofa. Łukasz Grabowski, nowy dyrektor, wzbudza zainteresowanie Zuzy, która zaprasza go na drinka. Edyta, nowa pracodawczyni Ingi, przyłapuje nianię w dwuznacznej sytuacji z własnym mężem. Patrycji nie udaje się spotkać z Michałem, gdyż on właśnie pomaga rejestratorce Sylwii w przeprowadzce. Inga wybiera się na randkę z Rafałem. Piotr jest przypadkowym świadkiem ich pocałunku, co wzbudza w nim zazdrość.

małe kobietki

CBS Europa, 20:00, Małe kobietki, melodramat

Choć trwa wojna secesyjna, cztery siostry wiodą sielski żywot w rodzinnym domu pod okiem mądrej, praktycznej i dzielnej matki, pani March. Na barkach kobiety spoczywa ciężar obowiązków rodzinnych, podczas gdy jej mąż walczy na froncie. Rodzina mieszka w malowniczo położonym miasteczku Concord w stanie Massachusetts. Mimo zdarzających się nieporozumień siostry są bardzo zżyte i kochają się, a o dobre stosunki w rodzinie dba wyrozumiała i czuła matka. Poruszenie wśród dorastających dziewcząt wywołuje pojawienie się rówieśnika w domu naprzeciwko.

FilmBox, 19:00, Człowiek z miasta, komediodramat

Hollywoodzki łowca talentów, Jack Giamoro, odniósł sukces zawodowy, nie brakuje mu pieniędzy, ma piękną żonę. Ale czuje, że w jego życiu brak czegoś istotnego. W ramach terapii ma odbyć kurs dziennikarstwa, dzięki któremu nauczy się lepiej wyrażać emocje. Jednym z ćwiczeń jest prowadzenie dziennika. Gdy Jack odkrywa, że żona ma romans z jego klientem, tę informacje także powierza pamiętnikowi. Niebawem zapiski zostają skradzione. Pisarka, której scenariusze Jack odrzucał, grozi, że opublikuje kompromitujące informacje.

HBO, 18:45, Piękna i bestia, melodramat

Współczesna wersja znanej baśni. Kyle Kingson, bogaty siedemnastolatek, cieszy się w szkole dużą popularnością. Ale jego charakter pozostawia sporo do życzenia. Rozpieszczony i arogancki chłopak dla rozrywki upokarza kolegów. Gdy ofiarą jego ataków pada Kendra, nadchodzi czas, by zapłacił za złe zachowanie. Dziewczyna rzuca zaklęcie, które zamienia Kyle`a w odrażającą bestię. Chłopak ma dokładnie rok, by znaleźć kogoś, kto go pokocha. W przeciwnym razie na zawsze pozostanie potworem.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2013 18:10
Czytasz ten komentarz, twój rodzic umrze w ciągu pięciu lat. Aby cofnąć klątwę, skopiuj ten komentarz na 5 zdjęć. Powodzenia
odpowiedz
Misia (Ocena: 5) 21.03.2013 16:52
Błagam nie polecajcie tych tasiemców, które lecą od nie wiadomo ilu lat! To nie jest coś co warto obejrzeć w telewizji!
odpowiedz
a (Ocena: 5) 21.03.2013 01:04
Dziś przede wszystkim będzie na tvp2 "Poważny człowiek" - film genialnych braci Coen ("To nie jest kraj dla starych ludzi", "Fargo"). Świetny komediodramat, specyficzny humor, ambitne i zabawne kino /recenzja: Pocahontas Recenzuje
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie