Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Na pewno, być może, Amerykańska dziewica, Zaborcza miłość)

Thriller, komedia, a może ulubiony serial – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Na pewno, być może, Amerykańska dziewica, Zaborcza miłość)
20.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5798

Donna spędza noc w domu Billa i Katie. Nadal obwinia Stephanie o spowodowanie śmierci matki. Stephanie dotrzymuje towarzystwa Erykowi. Oboje spędzają miły wieczór. Eryk coraz wyraźniej uświadamia sobie, że łączy go ze Stephanie nierozerwalna więź.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2418

Paweł i Krystyna zastanawiają się, czy Ola będzie w stanie zakończyć związek z Norbertem. Bolek zjawia się w El-Medzie, aby podziękować Lubiczowi za zlecenie badań, które pozwoliły zdiagnozować jego schorzenie. Z bukiem kwiatów udaje się również do Halszki i wyznaje jej uczucia. Agata odzyskuje dobre samopoczucie. Wspólnie z Małgosią idą do pracowni stolarskiej, aby zamówić meble, które sama zaprojektowała. Norbert przyjeżdża do Agnieszki po Olę. Ma dla niej nowinę - dostał od profesora propozycję rocznego stypendium w Portugalii.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 904

Joli nie podoba się, że Janek spędza dużo czasu w towarzystwie Konstancji. Jest zazdrosna o męża. Tadeusz wpada na trop zaginionej Eleonory. Władek podejmuje pracę w Biomerze. Poznaje współpracowników - Zbyszka i Beatę, której Cieślak wpada w oko. Daniel i Sara rozpoczynają remont kawiarni. Chłopak jest pełen zapału, a dziewczyna wygląda na przygnębioną. Wkrótce Sara ponownie spotyka się z Albertem. Mężczyzna straszy ją grożącym niebezpieczeństwem. Daje jej trzy dni na podjęcie decyzji o wyjeździe.

na wspólnej

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 516

Hana zabiera kontuzjowaną koleżankę z sali treningowej. W samochodzie stan Beaty gwałtownie się pogarsza, a korek spowodowany wypadkiem uniemożliwia przejazd. Hana prosi o pomoc ratowników, którzy przylecieli na miejsce zdarzenia. Piotr jest wśród nich. Gawryło prosi ukochaną o drugą szansę. Magda wraca do Warszawy. W drodze z dworca Tosia nazywa Piotra tatą. Agata i Marek czuwają przy pacjencie z niewydolnością krążenia. Woźnicka musi sama wykonać zabieg. Przemek trenuje zabieg intubacji. Wkrótce ma okazję sprawdzić efekty szkolenia.

TVP2, 21:45, Na pewno, być może, komedia romantyczna

10-letnia Maya wypytuje ojca o historię miłości rodziców. Will opowiada o serii romantycznych związków z trzema kobietami, ale w ramach zagadki zmienia ich imiona, by Maya sama odgadła, która z nich jest jej matką. Opowieść zaczyna się na początku lat 90., gdy młody Hayes opuszcza rodzinne Wisconsin, a wraz z nim szkolną miłość - Emily. Udaje się do Nowego Jorku z zamiarem rozpoczęcia kariery politycznej, gdzie angażuje się w kampanię prezydencką Billa Clintona. W jego życiu pojawiają się kolejne kobiety.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1731

Maria jest wzruszona do łez, widząc adoptowanego syna, Bogdana, po dwudziestu latach. Syn jest zdenerwowany. Nie chce z nią rozmawiać. Zabiera małego Franka i wychodzi. Emilka i Błażej odwiedzają Agnieszkę i Rafała. Młodzi planują zamieszkać w Warszawie zaraz po tym, gdy Emilka zda maturę. Honorata zachwyca się nowym pracownikiem, co wyraźnie złości Romana.

amerykańska dziewica

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1670

Wiktoria, wściekła z powodu obarczenia jej winą za cudzy błąd, z trudem przyjmuje wybaczenie Aurelii. Emilka stara się załagodzić konflikt pomiędzy nimi. Grzegorz okłamuje Grażynę, że na męską wyprawę wybiera się nad morze. Radek odmawia pomocy Marcinowi z powodu zbliżającej się sesji. Martwi się niezdanym egzaminem z jednego przedmiotu. Marcin podsuwa mu pomysł pozwalający na otrzymanie zaliczenia.

Polsat, 20:00, Amerykańska dziewica, komedia

Priscilla właśnie dostała się na studia i ma trudności z odnalezieniem się wśród rozrywkowej braci studenckiej. Jej współlokatorka Naz lubi wyuzdane zabawy i seks grupowy. Priscilla jest dumna ze swojego dziewictwa, które zachowuje dla przyszłego męża. Pewnego wieczoru uczestniczy w imprezie i wypija za dużo alkoholu. Wkrótce okazuje się, że jeden z mężczyzn, Ed Curtzman, nakręcił kilka filmów z rozbierającymi się dziewczętami. Wśród nich była Priscilla. Dziewczyna chce odzyskać kompromitujące nagranie.

CBS Europa, 20:00, Zaborcza miłość, thriller

Jackson Baring zaprasza swoją dziewczynę na święta do rodzinnej posiadłości w Kilronan. Helen ma poznać jego rodzinę i zdobyć zaufanie najbliższych. Matka chłopaka początkowo z sympatią odnosi się do wybranki syna. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. W tej sytuacji para postanawia wziąć ślub i zamieszkać w Kilronan. Na przyjęciu weselnym babcia Jacksona przestrzega Helen przed nieobliczalną i zawistną teściową. Niebawem młoda kobieta odkrywa, że za fasadą rodzinnego szczęścia kryją się sekrety, które mogą zagrozić jej życiu.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
strzelec (Ocena: 5) 20.03.2013 10:34
na pewno byc moze to swietny film ...POLECAM !!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo