Filmowy przewodnik weekendowy (Zanim odejdą wody, Wpadka, Randka w ciemno)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy (Zanim odejdą wody, Wpadka, Randka w ciemno)
16.03.2013

Sobota, TVP2, 22:10, Miasto śmierci, thriller

Dziennikarka Lauren Adrian zajmuje się sprawą morderstw dokonywanych na młodych kobietach w meksykańskim mieście Juarez. Spotyka redaktora lokalnej gazety Alfonsa Diaza, byłego narzeczonego i współpracownika. Oboje angażują się w śledztwo. Kobieta poznaje Evę, pracownicę fabryki wykorzystującej tanią siłę roboczą. Dziewczyna zostaje napadnięta i zgwałcona, ale udaje jej się przeżyć. Z pomocą dziennikarzy próbuje odszukać napastników. W dotarciu do prawdy przeszkadzają im policja, prawnicy i mieszkańcy miasteczka.

Sobota, TVN, 21:30, Zanim odejdą wody, komedia

Peter Highman jest rozważnym architektem, który za kilka dni ma zostać ojcem. Mężczyzna spieszy do Los Angeles, by towarzyszyć żonie podczas porodu. Niestety, jego plany ulegają zmianie, gdy na lotnisku w Atlancie spotyka on początkującego aktora, Ethana Tremblaya. Za jego sprawą obaj zostają wyrzuceni z samolotu. Nieznajomy namawia Highmana na wspólną wyprawę samochodem. Szybko okazuje się, że podróżowanie z Ethanem wymaga stalowych nerwów i anielskiej cierpliwości.

hakerzy

Sobota, TVN7, 21:15, Wpadka, komedia romantyczna

Ambitna dziennikarka, Alison Scott, otrzymuje propozycję objęcia posady prezenterki stacji telewizyjnej E!. Uszczęśliwiona postanawia uczcić sukces wizytą w klubie. Nocne szaleństwo ma nieoczekiwane konsekwencje - osiem tygodni później kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawia odszukać ojca dziecka. Okazuje się nim Ben Stone, zdziecinniały nieudacznik prowadzący serwis internetowy ze zdjęciami roznegliżowanych gwiazd. Dla dobra potomka Alison postanawia podjąć próbę wspólnego życia z Benem.

Sobota, CBS Europa, 20:00, Hakerzy, thriller

Dade, mając 11 lat, stworzył wirus, który wpuszczony do sieci komputerowej, zainfekował kilka tysięcy programów, między innymi ten, który obsługiwał giełdę na Wall Street. Po krótkim procesie rodzice zostali obciążeni grzywną, a chłopiec otrzymał zakaz posiadania komputera aż do osiemnastego roku życia. Siedem lat później w nowej szkole w Nowym Jorku poznaje grupę hakerów, którzy dla rozrywki włamują się do systemów komputerowych różnych firm. Dade trafia na tajemniczy plik, który zawiera dane kompromitujące koncern naftowy.

Randka w ciemno

Niedziela, TVP1, 21:15, Randka w ciemno, komedia romantyczna

Studentka psychologii Majka Linde nie może dojść do siebie po rozstaniu z żonatym biznesmenem Cezarym. Przyjaciółki Majki zgłaszają ją do telewizyjnego programu `Randka w ciemno`. Udział w nim bierze również Karol, z którym Majka poznała się w niefortunnych okolicznościach. Los sprawia, że Majka i Karol wygrywają tygodniowy rejs luksusowym jachtem po Lazurowym Wybrzeżu. W wyprawie towarzyszą im przebojowa dziennikarka Kinga oraz kamerzysta. Podczas rejsu, zauroczony urodą i osobowością Majki, Karol postanawia zdobyć serce dziewczyny.

Niedziela, TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 4 (sezon 4)

Beata zarzuca Andrzejowi zaniedbywanie rodziny. Anka usiłuje przywrócić Jerzemu pamięć. Przychodzi na spotkanie z Gniewkiem, po czym prowadzi go do miejsc, które kiedyś miały znaczenie dla nich obojga. Niestety, podjęte przez nią próby nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Beata przyjmuje pacjentkę, która próbuje ją sprowokować do wykonania aborcji. Wanda jest jednocześnie podekscytowana i zdenerwowana randką z Drzewieckim. Niespodziewana wizyta Jerzego w restauracji Przepis cieszy Ankę, lecz Jerzy niezmiennie utrzymuje dystans.

Wojna polsko-ruska

Niedziela, TVN, 23:00, The Ring II, horror

Rachel Keller i jej syn opuszczają Seattle, w którym przeżyli koszmar związany z pośmiertną zemstą utopionej dziewczynki - Samary. W małym miasteczku Astoria w stanie Oregon mają nadzieję znaleźć spokojną przystań, w której wyleczą się ze wspomnień. Rachel ma jednak świadomość, że kaseta z zabójczym nagraniem, po obejrzeniu którego ofierze zostaje jedynie siedem dni życia, nadal istnieje. Tymczasem w Astorii zostaje popełniona zbrodnia spowodowana obejrzeniem tajemniczej kasety. Rachel zdaje sobie sprawę, że za morderstwem stoi duch Samary.

Niedziela, TVP Kultura, 20:00, Wojna polsko-ruska, komediodramat

„Silny” należy do subkultury dresiarzy. Mieszka w blokowisku w małym miasteczku na Pomorzu. Nie pracuje, nie uczy się, popada w konflikty z prawem. Nie ma pomysłu na życie. Jest zakochany w Magdzie, interesownej blondynce. Wściekły na cały świat, kierowany nienawiścią do bliżej nieokreślonych „Ruskich” i pobudzony amfetaminą, brnie przez rzeczywistość. Po drodze napotyka niezwykłe kobiety - mroczną i wrażliwą wyznawczynię szatana Andżelę, cichą studentkę ekonomii Olę, silną i porywczą Nataszę, a także policjantkę Dorotę.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2013 21:20
Coś wam sie godziny pomyliły
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo