Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Chłopaki też płaczą, Dirty dancing, Aurora i archanioł)

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, co dziś w tv!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Chłopaki też płaczą, Dirty dancing, Aurora i archanioł)
15.03.2013

TVP1, 21:35, Chłopaki też płaczą, komedia romantyczna

Peter Bretter jest muzykiem. Marzy o wystawieniu lalkowego musicalu o Drakuli poszukującym prawdziwej miłości. Jest w związku z Sarą Marshall, gwiazdą popularnego serialu kryminalnego. Pewnego dnia dziewczyna odchodzi. Peter za radą brata, Briana, wyjeżdża na wakacje do kurortu na Hawajach. Ma nadzieję wyleczyć złamane serce i zapomnieć o ukochanej. Okazuje się, że w tym samym hotelu wynajęli pokój Sarah i jej nowy partner, słynny rockman Aldous Snow. Cierpienie Petera dostrzega atrakcyjna recepcjonistka Rachel Jansen i postanawia mu pomóc.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 901

Po bankructwie parabanku przepadają pieniądze na kawalerkę Bartka. Waleria jest wściekła na Jaworskiego, który poradził jej założenie lokaty. Kobieta postanawia wyprowadzić się od niego. Stefan przygarnia kuzynkę. Sara i Daniel przygotowują się do remontu kawiarni. Planują wspólną przyszłość. Albert kontaktuje się z Sarą. Przekazuje dziewczynie list od Adama. Pyrkowie urządzają przyjęcie z okazji 18. urodzin Agaty. Prezenty nie cieszą dziewczyny, która tęskni za Kamilem. Mama chłopaka, Ewelina, ma dla niej niespodziankę.

rodzinka.pl

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 83

W rodzinie brakuje zgody i współpracy. Kuba wstydzi się ojca, nieustannie kłóci się z Kacprem, ignoruje polecenia mamy. Kacper nie umie pomagać w pracach domowych, a Tomek najlepiej dogaduje się z dziadkiem. Rozmowy nie udają się, a wspólne oglądanie telewizji kończy się kłótnią.

TVN, 20:00, Transformers: zemsta upadłych, film SF

Druga część światowego przeboju Michaela Baya o międzygalaktycznej wojnie robotów zmieniających kształty. Po zwycięskiej bitwie z deceptikonami zapanował pokój. Ludzie i przyjazne im autoboty wspólnie pilnują porządku. Mimo iż Sam Witwicky przyczynił się do ocalenia świata, pozostaje zwyczajnym nastolatkiem i rozpoczyna naukę w college`u. Niestety deceptikony przywracają do życia przywódcę, Megatrona, i kolejny raz przygotowują się do inwazji na Ziemię. Sam wpada na trop tajemnicy pochodzenia pierwszych transformersów.

dirty dancing

TV4, 20:00, Dirty Dancing, film taneczny

Frances, nazywana przez przyjaciół Baby, spędza wakacje z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków. Jest znudzona, a towarzystwo egoistycznych snobów zupełnie nie odpowiada wrażliwej dziewczynie. Baby przypadkiem poznaje młodego tancerza Johnny`ego Castle`a. Jego partnerka, Penny, nie może mu towarzyszyć podczas zbliżającego się konkursu, ponieważ zaszła w ciążę. Frances postanawia ją zastąpić. Johnny musi jednak najpierw nauczyć dziewczynę tańczyć. Nauka nie idzie na marne, a między Johnnym i Frances wybucha płomienny romans.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1667

Daga zdradza Igorowi, skąd zdobyła informacje o prostytutce Romie. Wizyta Aurelii u salonie fryzjerskim Wiktorii zakończyła się fatalnie. Aurelia jest wściekła z powodu zielonych pasemek na głowie. Dominik jest załamany zachowaniem ojca. Ucieka przed nim do Fabiana. Po powrocie do domu zastaje pijanego ojca i jego kolegów, którzy namawiają go do picia wódki.

TVP Kultura, 20:20, Aurora i archanioł, dramat kryminalny

Aurora odsiaduje wyrok za napad, który nie poszedł zgodnie z planem. Jej towarzyszki pozostają na wolności: Ana, jej siostra, Gloria i Paloma – cztery kobiety, dla których życie wcale nie było łatwe. Ana jest prostytutką i kocha pieniądze. Dlatego przyjmuję propozycję małżeństwa, którą składa jej Felix, niebezpieczny i wpływowy Meksykańczyk trudniący się handlem narkotykami. Wraz z nim dziewczyna przenosi się do Meksyku. Pewnego dnia Ana dzwoni do Glorii – chce by przyjaciółka odwiedziła ją. Ma pewien pomysł. Tak się składa, że Aurora właśnie kończy odsiadkę wyroku i z więzienia odbiera ją Paloma. Trzy przyjaciółki jadą do Meksyku. Tu czeka na nie Ana i jej bardzo trudny, acz możliwy do zrealizowania plan…

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2013 12:34
transformers ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2013 12:19
Chłopaki też płaczą...
odpowiedz
Domi (Ocena: 5) 15.03.2013 10:30
Z jakiego filmu to pierwsze zdjęcie?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo