Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Obiecaj mi!, Szczęki: Zemsta, Spisek ośmiu)

Komedia, dramat, a może ulubiony serial – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Obiecaj mi!, Szczęki: Zemsta, Spisek ośmiu)
12.03.2013

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5793

Pam odwiedza Stephanie w domku dla gości. Obie są oburzone tym, że Stephen i Beth zatrzymali się w domu Forrestera. Eryk, Stephen, Donna, Brooke, Katie, Rick i Hope rozmawiają w salonie. Nagle zjawia się Stephanie, a chwilę po niej Ridge. Stephanie tłumaczy, że to nie jest dobre miejsce dla Beth.

TVP1, 22:35, Obiecaj mi!, komedia

Nastoletni Tsane mieszka z dziadkiem w małej serbskiej wsi. Zivojin zajmuje się odnawianiem zrujnowanej cerkwi, a wnuk - podglądaniem sąsiadki, Bosy. Dziadek mówi Tsane, że wkrótce umrze. Prosi wnuka o złożenie obietnicy wykonania pewnej misji. Chłopak ma pojechać do miasta i sprzedać krowę Cvetkę, a za zarobione pieniądze kupić ikonę świętego Mikołaja oraz dowolną rzecz, której zapragnie. Ma także znaleźć sobie żonę i przywieźć ją do domu. W nowym świecie nastolatka czeka wiele niebezpieczeństw.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 898

Tomek oddaje Magdzie pieniądze, które pożyczyła mu na spłatę raty kredytu. Przeprasza za swoje zachowanie, chce się pogodzić. Gdy Magda mówi mu, że do niego nie wróci, robi się nieprzyjemny. Stresująca sytuacja popycha Magdę w ramiona Krzysztofa. Kajtek opowiada Władkowi o zajściu z udziałem żony Kordiana. Agnieszka odwiedza Sabinę. W `Szoku` ukazuje się wywiad z senatorem Korzeniakiem, szkalujący jego żonę. Marta domyśla się, że Piotr interesował się tą sprawą. Chce zabrać Ewę do domu, lecz Piotr nie zamierza oddać dziecka.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 974

Mostowiakowie świętują 53. rocznicę ślubu. Barbarę niepokoi powtarzający się sen o zniszczeniu domu i ogrodu. Marszałek jest w szpitalu, ma guza, który powoduje bóle głowy i zmiany osobowości. Magda nie potrafi wyobrazić sobie, że mężczyzna próbował zabić Michała. Boi się o życie byłego kochanka. W mieszkaniu Marszałka zjawiają się policjanci z nakazem rewizji i aresztowania. Po ich wyjściu Paweł znajduje w ogrodzie nóż. Marcin ratuje z opresji Kasię, którą znowu napastuje syn byłego szefa. Udziela jej lekcji samoobrony.

prawo agaty

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1726

Sławek rozmawia z matką dziewczynki molestowanej przez Dąbrowskiego. Okazuje się, że pedofil fotografował dzieci, tłumacząc im, że to konieczne do szycia kostiumów. Marta proponuje ojcu, by zawiózł ją wraz z synkiem na ranczo Pawła. Roman zgadza się chętnie, ponieważ polubił Wolińskiego. Podczas wizyty Hoffer dowiaduje się, że Paweł jest po przeszczepie serca. Sympatia, jaką Roman darzył mężczyznę, znika. Daniel nie może patrzeć, jak ojciec oszukuje mamę, udając kochającego męża.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 3 (sezon 3)

Agata prowadzi sprawę Janusza G., prezesa firmy budowlanej, pozwanego za niedotrzymanie terminu wykonania prac. W trakcie okazuje się, że Janusz G. zataił przed Agatą istotne dla sprawy szczegóły, wobec których aktualna linia obrony jest nieskuteczna. Mężczyzna prosi Agatę o jeszcze jedną szansę. Dębski prowadzi sprawę atrakcyjnej nauczycielki fizyki oskarżonej o molestowanie 19-letniego ucznia. Matka chłopca utrzymuje, że sytuacja wywołała u niego depresję. Ze sprawdzianów dostawał złe stopnie i w rezultacie nie został dopuszczony do matury.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1664

Zachowanie Fabiana podczas imprezy urodzinowej bardzo rozczarowało Patrycję. Sabina chciałaby, aby Daga zaprojektowała stroje ślubne dla niej i Igora. Beata i Filip opowiadają Adamowi o problemach finansowych, w które wpadli z powodu nieuczciwego wspólnika. Adam chce pomóc siostrze i jej mężowi, co wzbudza dezaprobatę Kingi. Dominik ma zwrócić Mirce portfel, który zostawiła w mieszkaniu Radka, gdzie odbywała się impreza urodzinowa Patrycji. Bronek niespodziewanie zabiera synowi wszystkie wartościowe rzeczy, w tym również portfel dziewczyny.

szczęki zemsta

TVN7, 20:00, Szczęki: Zemsta, thriller

Społeczność Amity już prawie zapomniała o tragicznych w skutkach atakach rekina ludojada, który przed laty zabił zastępcę szeryfa. Sean był małym chłopcem, gdy zginął jego ojciec. Gdy dorósł, poszedł w jego ślady. Wkrótce ginie zaatakowany przez rekina. Po śmierci syna Ellen wprowadza się do drugiego dziecka, Michaela, który wraz z żoną i córką zamieszkał na Bahamach. Tam powoli odzyskuje spokój. W jej życiu pojawia się nowy mężczyzna. Gdy wydaje się, że wszystko pomyślnie się układa, rodzina Brodych znów staje w obliczu niebezpieczeństwa.

FilmBox, 19:00, Zatańcz ze mną, komedia

John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, podróżując kolejką z pracy do domu, codziennie widzi napis „Szkoła tańca panny Mitzi”. Pewnego dnia, zaintrygowany pojawiającą się w oknie tancerką, wysiada z kolejki. Kieruje się do szkoły tańca i zapisuje się na lekcje. Ponieważ rozpoczyna się kurs, od razu trafia na parkiet i w ramiona uroczej nauczycielki, Pauliny. Żona Johna początkowo nie zauważa zmiany w jego zachowaniu. Dopiero po wpływem uwag córki baczniej przygląda się małżonkowi. Dochodzi do wniosku, że John ją zdradza.

CBS Europa, 20:00, Spisek ośmiu, dramat obyczajowy

Chicago, rok 1919. Prezes klubu baseballowego wie, że jego drużyna jest pewnym kandydatem do sięgnięcia po tytuł mistrza w zbliżających się rozgrywkach. Tymczasem w zespole rośnie niezadowolenie, gracze narzekają na skąpstwo i nieuczciwość prezesa. Uważają, że nie dotrzymuje obietnic. Kilku zawodników decyduje się na układ z bukmacherami liczącymi na krociowe zyski. Po pierwszej przegranej drużyny dziennikarz sportowy Ring Lardner zaczyna podejrzewać oszustwo.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2013 19:59
FC Barcelona - AC Milan (nSport 20.45)
odpowiedz
Spostrzegawcza (Ocena: 5) 12.03.2013 16:22
"John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci"? Z tego co pamiętam to główny bohater miał tylko córkę...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2013 12:32
czyli nic ciekawego
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie