Filmowy przewodnik weekendowy (Słodki listopad, Miłość na zamówienie, Obława)

Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji w sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy (Słodki listopad, Miłość na zamówienie, Obława)
09.03.2013

Sobota, TVP1, 21:20, Wrogowie publiczni, dramat kryminalny

Stany Zjednoczone, rok 1933. John Dillinger, warunkowo zwolniony z więzienia po 9 latach pozbawienia wolności, uwalnia kilku więźniów z zakładu karnego w Michigan City w Indianie. Po pobycie na farmie zbiegowie - Harry „Pete” Pierpont, Homer van Meter i Ed Shouse, postanawiają przenieść się do Chicago. Tam razem z Dillingerem dokonują serii napadów na banki. Są nieuchwytni, a policja jest bezsilna. Dyrektor biura śledczego ogłasza Johna Dillingera „wrogiem publicznym nr 1”. Złapanie bandyty staje się głównym celem agenta Melvina Purvisa.

Sobota, TVP2, 22:10, Ślady zbrodni, thriller

Emerytowany policjant Tom Cutler prowadzi firmę, która sprząta domy po zgonach właścicieli i miejsca zbrodni. Pewnego dnia sekretarka przyjmuje zlecenie, które ma zostać wykonane w domu pod adresem 1257 Ridgewood Way w West Trenton. Na miejscu nikogo nie ma. Tom otwiera drzwi kluczem schowanym pod doniczką. W salonie stoi zakrwawiona kanapa. Krew znajduje się również na ścianie, podłodze i szklanym stoliku. Cutler sporządza zdjęcia i rozpoczyna pracę. Gdy następnego dnia zauważa, że nie zostawił klucza, postanawia oddać go właścicielce.

Miłość na zamówienie

Sobota, TVN, 21:30, Miłość na zamówienie, komedia romantyczna

Tripp ma ciekawą pracę, powodzenie u kobiet i sprawdzonych kolegów. Dzięki rodzicom, z którymi mieszka, wiedzie beztroskie życie. Jednak po 35 latach opieki nad jedynakiem matka i ojciec postanawiają pozbyć się syna z domu. Ma im w tym pomóc atrakcyjna i inteligentna Paula, która ma rozkochać w sobie Trippa i nakłonić go do wyprowadzki. Kobieta robi to bez trudu, lecz za późno zaczyna zdawać sobie sprawę, że sama straciła głowę dla mężczyzny. Tymczasem on, przejrzawszy intrygę rodziców, szykuje zemstę.

Sobota, TVN7, 22:00, Słodki listopad, melodramat

Nelson jest pracownikiem firmy reklamowej. Sensem jego życia są kolejne sukcesy w pracy. Podczas egzaminu na prawo jazdy poznaje uroczą Sarę. Przez oszustwo Nelsona dziewczyna nie zdaje egzaminu. Będzie mogła ponownie ubiegać się o dokument dopiero za 30 dni, a ona nie może tak długo czekać. Sara żąda, aby Nelson w ramach zadośćuczynienia przez miesiąc był jej kierowcą. Wspólna przejażdżka sprawia, że świat Nelsona się zmienia. Praca i kariera przestają zajmować pierwsze miejsce w jego życiu.

Sobota, HBO, 19:55, Obława, dramat wojenny

Lipiec 1942 roku. Sprzyjający nazistom rząd Vichy podejmuje decyzję o `uporządkowaniu kwestii żydowskiej`. W wyniku szeroko zakrojonej akcji francuska policja zatrzymuje w Paryżu i okolicach ponad 13 tys. cudzoziemskich Żydów, którzy schronili się we Francji. Wszyscy trafiają do obozu przejściowego na torze kolarskim Vélodrome d`Hiver w Paryżu, gdzie bez jedzenia i wody oczekują na deportację. Wśród aresztowanych są m.in. niosący pomoc innym więźniom doktor Sheinbaum oraz pielęgniarka Czerwonego Krzyża, Annette Monod.

Zakochana złośnica

Niedziela, TVP1, 21:20, Zakochana złośnica, komedia romantyczna

Bianca cieszy się ogromną popularnością wśród męskiej części szkolnej społeczności. Jednak nadopiekuńczy ojciec nie pozwala jej spotykać się z chłopcami, dopóki jej starsza siostra, Katarina, również nie zacznie chodzić na randki. Zakochany w Biance chłopak postanawia znaleźć oschłej i nieprzystępnej Kat chłopaka, oferując za przysługę odpowiednią sumę. Przekupuje cieszącego się niezbyt dobrą reputacją Patrica Veronę i nakłania go, by zaczął zabiegać o względy Kat.

Niedziela, TVP2, 20:05, Taxi II, film sensacyjny

Daniel i jego niezwykła taksówka marki Peugeot oraz Emilien zostają uwikłani w aferę terrorystyczną. Wszystko zaczęło się od podwiezienia na lotnisko komisarza Giberta, ojca ukochanej taksówkarza. Szef policji miał powitać gości z zagranicy. Spóźniłby się, lecz Daniel w spektakularnym stylu pokonał wszelkie przeszkody na drodze. Pobyt japońskiego ministra obrony został jednak zakłócony atakiem yakuzy, która postanowiła rozprawić się z dygnitarzem. Honor Francji i komisarza jest bliski splamienia. Tylko Daniel może temu zapobiec.

Przepis na życie

Niedziela, TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 3 (sezon 4)

Anka kontaktuje się z Maćkiem w sprawie remontu restauracji. Wandzie trudno zaakceptować obecność Stefana. Anka zamierza odebrać Jerzego ze szpitala. Elka ją uprzedza. Andrzej otrzymuje propozycję wstąpienia do chóru. Beata bierze udział w zdjęciach do filmu. Na prośbę Anki Andrzej udaje się do Jerzego, by odświeżyć mu pamięć. Pola przedstawia Tadeuszowi wizję nowej działalności. Irena udaje się na nietypową randkę z Drzewieckim. Viola przypomina Jerzemu o programie kulinarnym. Beacie kolejny raz nie udało się świętować zamążpójścia.

Niedziela, HBO, 21:25, Bez smyczy, komedia romantyczna

Rick i Fred od lat są najlepszymi kolegami. Przyjaźnią się także ich żony, Maggie i Grace. Kobiety dochodzą do wniosku, że po tylu latach małżeństwa ich partnerzy mogą mieć ochotę na zmianę. Aby dodać do związków odrobinę pieprzu, decydują się na nietypową próbę - dają mężom tydzień wolności. Rick i Fred mogą w tym czasie robić wszystko, na co im tylko przyjdzie ochota, a żony nie wyciągną wobec nich żadnych konsekwencji. Okaże się, czy panowie zrobią wszystko, o czym marzyli.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2013 11:20
kocham słodki listopad:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2013 17:06
RANCZO!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.03.2013 16:43
papilotki polećcie jakąś komedię romantyczną!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo